Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

A ja proszę o zaprzestanie proszenia, bo ile można....

ps. Nie żebym miał coś do kolegi Radka i jego zegarków

Ja chetnie bym to zrobil dla Was ale po prostu moje zdjecia nie sa dobre. Nie wszystkie zegarki mam w domu. 

Ale w sumie Chicago w 1 dzień zrobiło na mnie większe wrażenie niż kilka miesięcy w LA.

 

Bardzo możliwe, ze we wrześniu bede kilka dni w okolicy :P można zrobic transkontynentalny podstolik :P

Pioterk 39 nie wiem skad Ty bierzesz takie informacje o Chicago? Gwarantuje Ci, ze nikt nie chodzi tam gdzie te kule swistaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chetnie bym to zrobil dla Was ale po prostu moje zdjecia nie sa dobre. Nie wszystkie zegarki mam w domu.

 

Pioterk 39 nie wiem skad Ty bierzesz takie informacje o Chicago? Gwarantuje Ci, ze nikt nie chodzi tam gdzie te kule swistaja...

Oczywiście że nie w całym mieście,ale statystyki nie kłamią i w tym roku Chicago niestety objęło prowadzenie jako najniebezpieczniejsze miasto w stanach. W tym roku jest jak do tej pory najwięcej ofiar śmiertelnych w wyniku strzelanin i porachunków gangów.

A jeśli chodzi o samo miasto to się zgadza to jedno z piękniejszych miast jakie widziałem. Bywam w Chicago , raz w miesiącu czy dwa po zakupy do polskich sklepów.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pewnie z obserwacji Harrisona Forda i Tommy Lee Jonesa w "Ściganym" kręconym w tym mieście :-P

To w rzeczy samej to dobry film jest

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w sumie Chicago w 1 dzień zrobiło na mnie większe wrażenie niż kilka miesięcy w LA.

 

Bardzo możliwe, ze we wrześniu bede kilka dni w okolicy :P można zrobic transkontynentalny podstolik :P

A i ja jestem na tak

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2017-06-30_08.05.59.jpg

Edytowane przez rmak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FRI ! post-21240-1498804383,8893_thumb.jpg

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zimno i deszczowo.post-57210-1498806599,9182_thumb.jpg

 

Wysłane z mojego HTC One A9 przy użyciu Tapatalka


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako uchodzący wśród znajomych za eksperta zostałem oddelegowany do zakupu budżetowego zegarka na prezent. Wybór padł na Orienta. Jako dodatek będzie pasek z moich zasobów.

 

Mam ten model z szafirowym szkiełkiem i sobie chwalę. Bransoleta słaba, ale na pasku dużo zyskuje. Dobra alternatywa dla Bambino.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w sumie Chicago w 1 dzień zrobiło na mnie większe wrażenie niż kilka miesięcy w LA.

Bardzo możliwe, ze we wrześniu bede kilka dni w okolicy :P można zrobic transkontynentalny podstolik :P

Ty nie potrafisz dotrzeć na lokalny mimo, że jako pierwszy gitarę zawracasz - bardzo nieładnie ! A już międzynarodowe ustalasz - bardziej niż zabawne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie przez amerykański oddział firmy nie dotarłem :( Regularnie muszę z nimi prowadzić tele konferencje, a 9 godzinna różnica czasu robi swoje, wychodziłem z biura jak Wy pewnie skończyliście już spotkanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie przez amerykański oddział firmy nie dotarłem :( Regularnie muszę z nimi prowadzić tele konferencje, a 9 godzinna różnica czasu robi swoje, wychodziłem z biura jak Wy pewnie skończyliście już spotkanie.

raz może się zdarzyć najlepszemu ;) ale kolejny ... nieładnie  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raz może się zdarzyć najlepszemu ;) ale kolejny ... nieładnie  :P

No niestety taka robota. Chciałem dotrzeć na podstolik wcześniejszy, dowiedziałem się z 2 dniowym wyprzedzeniem, że muszę lecieć w tym terminie do Szanghaju. Teraz wziąłem ze sobą zegarki do roboty, ale wyskoczyła niespodziewana konferencja. Niestety taka robota, że regularnie pracuje w miejscach od Los Angeles do Shanghaju i trzeba być dyspozycyjnym :/

 

No ale akurat wszystkie diety z delegacji idą na zegarki więc nie ma tragedii i normalny budżet nie cierpi :D

 

A żeby nie było OT, dzisiaj jak i przez ostatnie 2 tyg, cały czas Speedy :)

 

post-81405-0-60300200-1498814818_thumb.jpg

Edytowane przez Ceteth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że dziś Casio Day, ale dziś rano dotarł i...

no chyba widać :wub:

 

04319c5f01c5201b.jpg

Edytowane przez Sol

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sol no nie widać coś photobucket nawala <_<

Edytowane przez satanic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już powinno być widać


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.