Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, rads napisał:

A ja jeszcze nie wiem jaki 😜 Będzie to zapewne zależeć od koloru sukienki pewnej damy... 😉 

Zawsze należy dać kobiecie możliwość wyboru. Bo przecież aby miała z czego wybierać, to oczywiste, że trzeba nazbierać mnóstwo różnych zegarków 😄

Ech, czego się nie robi dla tych kobiet...

Czemu krawaty leżą matkami do góry? Rozumiem, że marka też miała podnieść rangę zdjęcia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, BAT123 napisał:

 

Dziękuję 😊. Trafiona w niezłym stanie i na sowieckiej bransie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Hołm, słit hołm...

 

 

2B9F4A6C-8EFC-49D0-AF46-C9C28F8939CE.jpeg

866E3EEE-2E09-4310-9BB7-F640A821CA0A.jpeg

8A461E3D-BE16-4097-B4D2-2D4ABE55B160.jpeg

8A9B9529-510F-47D9-ADE9-BBA47B680642.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Perpetuum Mobile napisał:

 

Bo wszystkie Amfibie to fajne.... zegarki 😉

No ba😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, rafalmosty napisał:

Czemu krawaty leżą matkami do góry? Rozumiem, że marka też miała podnieść rangę zdjęcia. 

 

Wyobraź sobie, że nie 😄 Wczoraj kupione na wyprzedaży w śmiesznej cenie i jeszcze nie rozpakowane, a na zdjęciu nie ma metek - są schowane pod krawatami.

Marka, która szyje głównie majtki, raczej nie zrobi wrażenia na koneserach krawatów, a tym bardziej drogich zegarków. Gratuluję spostrzegawczości, ale Tissoty bronią się same 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, paul221 napisał:

Dziękuję 😊. Trafiona w niezłym stanie i na sowieckiej bransie. 

Miałem kiedyś taką w stanie raczej gorszym. Dałem jakiemuś dziecku w rodzinie, aż muszę zrobić wywiad czy jeszcze żyje😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, rads napisał:

 

Wyobraź sobie, że nie 😄 Wczoraj kupione na wyprzedaży w śmiesznej cenie i jeszcze nie rozpakowane, a na zdjęciu nie ma metek - są schowane pod krawatami.

Marka, która szyje głównie majtki, raczej nie zrobi wrażenia na koneserach krawatów, a tym bardziej drogich zegarków. Gratuluję spostrzegawczości, ale Tissoty bronią się same 😉

Twoja odpowiedź mnie uspokoiła😉 dobrego wieczoru😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, spoko, wzajemnie 😁 Musisz mi uwierzyć na słowo, że nie noszę krawatów metkami na wierzch i marynarek z wszywką na rękawie. Te krawaty to prawie na kilogramy sprzedają w pewnej sieciówce 😉 A te dwa kupiłem specjalnie do Ballad - robię często 2-dniowe szkolenia, więc teraz mam 2 komplety robocze, po jednym na każdy dzień 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mpt napisał:

 

 

Co Ci ta biedna Amfibia zawiniła, że ją tak potraktowałeś jakimś kwasem, a na koniec dobiłeś tym paskiem? 🥴

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, OperatorkaKosiarki napisał:

Citizens

 

To przydałaby się niebieska luma 😉😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się trafiać z 5 metrów do bramki :D Brawo Lyon :D Drugi świetny wieczór z piłeczką.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.