Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

11 minutes ago, kornel91 said:

Męczę was dzisiaj cały dzień 😀

Jeszcze przed Casio G na takiego nakręcam na jutro do pracy 😀

 

 MqSWcyj.jpeg 


Citek dzisiaj wygrał👍🏻... świetnie się prezentuje, no i wyglada na naprawdę przyzwoicie wykończonego👌🏻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Londek napisał(-a):


Citek dzisiaj wygrał👍🏻... świetnie się prezentuje, no i wyglada na naprawdę przyzwoicie wykończonego👌🏻

Seweryn ciężko powiedzieć czy najlepiej wykończony. 

Ma jeden duży minus bo brak regulacji mi nie przeszkadza nawet aluminiowa wkładka bezele nie jest porysowana ale niestety wewnętrzny ring bezela łapie rysy od samego patrzenia 😀

No szkło to mistrzostwo świata nawet byle jakim aparatem można zrobić ładne zdjęcie. 

To jeszcze dodam bo dzisiaj zegarki zmieniam co chwilę że Glycine też zrobił na mnie duże wrażenie mam go od kilku dni ale bardzo fajny zegarek. 

 

Za to wygrywa tryt na noc 😀

evRj6al.jpeg

 

 

Edytowane przez kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, a jak szkło w Airmanie?


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

Marcin, a jak szkło w Airmanie?

Michał jestem pozytywnie zaskoczony nie jest to właśnie Citizen ale myślę, że z tych zegarków co mam to poziom Orisa Aquisa czy Balla. Na pewno ma wewnętrzny Ar. 

Od dawna oglądałem Glycine i na forum jest trochę fajnych egzemplarzy ale ten brąz naprawdę im wyszedł. Kto kupił /kupi będzie zadowolony czy to z brązowej czy niebieskiej tarczy 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodolej

Ostatnio noszę zegarki w 14 dniowych cyklach, więc moje fotki trochę nudne są, gdyż bohater non stop ten sam.

18CA37A0-AD3A-4BFF-8D51-B970C667A756.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, qbapiasek napisał(-a):

Udanego tygodnia :) sPamuje ;) 

0FA15B9D-A235-4B32-B3E4-E98CF6A304A3.jpeg

Żeby sPAMować,

trzeba się wykosztować. ;) 

Żeby spamować i nie zanudzić, 

trzeba się sporo natrudzić. :) 

 

Trochę rymów częstochowskich z Łodzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.