Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Londek napisał(-a):


Dziękuje👊🏻... zgadza się, bransoleta jest mega i super się układa a do tego jest skręcana, także bardzo prosta w obsłudze i super solidna. 


Z tego co pamietam to wszystko Sold Out 😜

dlatego tak ciężko coś upolować. 

7E331257-A508-430B-BE91-6E8A47BC0ABC.jpeg

C6823076-285B-4127-B7AD-46FED998558E.jpeg

632994D8-F5F4-47A3-88D8-2875BFEB7802.jpeg

Pewnie ceny i tak zbyt wysokie jak dla mnie, ale dzięki temu mogłem się trochę wkurzyć ;). Swoją drogą chyba jeszcze nie widziałem nigdzie takiej oferty od 40 lat (vide PRL, ale wtedy chociaż ocet był!). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rangeman tak mi siadł, ze nawet dzisiaj na basen zastapił garmina. Teraz się zastanawiam czy kupić GWG1000 czy GWN Q1000. Automaty narazie odpoczywają.

79C787F6-8365-4C15-A6B3-A8DF85C21E7B.jpeg

4 godziny temu, SLAWEK 01 napisał(-a):

20220402_081417.jpg

Miałem taki model. Żałuje, ze sprzedałem, ale wiadomo człowiek „mądry” po fakcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Reborn napisał(-a):

Rangeman tak mi siadł, ze nawet dzisiaj na basen zastapił garmina. Teraz się zastanawiam czy kupić GWG1000 czy GWN Q1000. Automaty narazie odpoczywają.

79C787F6-8365-4C15-A6B3-A8DF85C21E7B.jpeg

Miałem taki model. Żałuje, ze sprzedałem, ale wiadomo człowiek „mądry” po fakcie.

Oj to szkoda, bo to faktycznie świetny model. Teraz pojawiają się z rzadka, a ceny......idą w górę. Wiadomo limitka😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minutes ago, Paulus57 said:

Pewnie ceny i tak zbyt wysokie jak dla mnie, ale dzięki temu mogłem się trochę wkurzyć ;). Swoją drogą chyba jeszcze nie widziałem nigdzie takiej oferty od 40 lat (vide PRL, ale wtedy chociaż ocet był!). 

Wydaje mi się że cenowo nie ma aż takiej tragedii, dostępność to już co innego. 
 

Tutaj podobna sytuacja... wczorajsze 50 sztuk oberżyna rozeszła się w pierwszych sekundach (tak, to nie pomyłka, sekundach) od czasu udostępnienia dostępu 😳

https://underd0g.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Londek napisał(-a):

Wydaje mi się że cenowo nie ma aż takiej tragedii, dostępność to już co innego. 
 

Tutaj podobna sytuacja... wczorajsze 50 sztuk oberżyna rozeszła się w pierwszych sekundach (tak, to nie pomyłka, sekundach) od czasu udostępnienia dostępu 😳

https://underd0g.com

Niskie limitacje, to dobry sposób na rozkręcanie marketingu. Jak dla mnie, bez emocji. Wolałbym już jeden z takich chińczyków, w końcu mechanizm Seagulla. 

fotki zapożyczone z netu

H74436f2b6cdc473e8e0163f4d9eedc6fR.jpg

 

 

oie_xlHbzbgqa3iV.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minutes ago, Paulus57 said:

Niskie limitacje, to dobry sposób na rozkręcanie marketingu. Jak dla mnie, bez emocji. Wolałbym już jeden z takich chińczyków, w końcu mechanizm Seagulla. 

fotki zapożyczone z netu

H74436f2b6cdc473e8e0163f4d9eedc6fR.jpg

 

 

oie_xlHbzbgqa3iV.jpg


A ja myśle że brakuje właśnie takiego zegarka z „jajem” i który poprawi nieco nastrój w pochmurne i smutne dni😉... ale może tylko ja tak mam, w końcu często u mnie pada😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

Niskie limitacje, to dobry sposób na rozkręcanie marketingu. Jak dla mnie, bez emocji. Wolałbym już jeden z takich chińczyków, w końcu mechanizm Seagulla. 

fotki zapożyczone z netu

H74436f2b6cdc473e8e0163f4d9eedc6fR.jpg

 

 

oie_xlHbzbgqa3iV.jpg

Kolega ma Chińskie :) małemu teraz okazje kupić nurka Pagani cos tam - ale nie widziałem czy dobry wprawdzie był na 8200 ale ... no właśnie chińczyk :) chodź z drugiej strony wszystko chińskie mnie otacza wiec powinienem już się przyzwyczaić ale ...co do zegarków to mam jakieś opory :)  może nie słusznie ? 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Londek napisał(-a):


A ja myśle że brakuje właśnie takiego zegarka z „jajem” i który poprawi nieco nastrój w pochmurne i smutne dni😉... ale może tylko ja tak mam, w końcu często u mnie pada😜

Ja także lubię zegarki śmieszne, ale ten jakoś arbuzowy klimat nie do końca do mnie przemawia. 

5 minut temu, unadarek napisał(-a):

Kolega ma Chińskie :) małemu teraz okazje kupić nurka Pagani cos tam - ale nie widziałem czy dobry wprawdzie był na 8200 ale ... no właśnie chińczyk :) chodź z drugiej strony wszystko chińskie mnie otacza wiec powinienem już się przyzwyczaić ale ...co do zegarków to mam jakieś opory :)  może nie słusznie ? 

Trochę się pogubiłem. Proszę o przetłumaczenie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.