Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Dorian06 napisał(-a):

Nie czepiam się.  Tylko "rozmawiam". 

Miłej niedzieli.  

Tyle razy mi życzysz miłej niedzieli, że nie wypada mi nie odwzajemnić - MIŁEJ NIEDZIELI :)

1 minutę temu, Dorian06 napisał(-a):

Czkawka na forum.  :(

Podpowiem co tymczasem robić. Jak post ładuje się bez końca, wystarczy zrobić "odśwież stronę". Będzie bez powtórek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, AspirantS napisał(-a):

Na fotografii pudełka z Pagani kolegi Paulus odniosę się jeszcze do nieopisanej Daytony ( prawy dolny róg.)

Mechanizm japoński - kwarc od seiko.

Szafir, ceramiczny bezel.

I puszery naprawdę są zakręcane. Podobnie jak koronka.

Za 300 zł - świetna jakość.

Optymalny rozmiar - 38 mm.

I nawet gumowy pasek jest dobrej jakości - nie łapie pyłków i ma dodatkową perforację od spodu, by lepiej trzymać się nadgarstka.

 

Generalnie nie bój się chińczyków:

Seagull, Steeldive, Addiesdive, Pagani Design, Heimdallr.

Co do San Martin się nie wypowiadam, bo nie miałem.

Ok dzięki - no właśnie czasem widzę te firmy i tak się zastanawiałem jak do nich podejść z  ewentualnym zakupem- teraz wezmę je pod uwagę.  Dzieki.

19 minut temu, Jareknr1 napisał(-a):

To zalezy ile kosztuja 🙂 Fama kiepskiej jakosci chinskich produktow, brala sie z "oszczednosci" zamawiajacych - Januszy biznesu (oczywiscie nie tylko naszych ale tez innych nacji). Chinczyk nigdy nie powie, ze czegos nie zrobi. Raczej bedzie sie usmiechal i odpowiadal "yes, yes". Wiec jak Janusze biznesu pojechali do CHRL negocjowac ceny ("A za 7 USD zrobisz? Tak? a za 5 USD tez?") to wracali zadowoleni, a potem dostawali towar z materialow odpowiednich do ceny i tak tez wykonany. Tymczasem Chinczyk, jak kazdy inny kto ma 2 rece, jak mu sie odpowiednio zaplaci, moze zrobic produkt nie gorszy niz inni. Tyle, ze w Chinach Ludowych nie jest juz tak tanio (praktycznie zarabiaja porownywalnie do nas a wiecej od np Rosjan...) wiec "cuda cenowe" sie skonczyly. Pagini Design uzywa w swoich Homarach przewaznie japonskich werkow (Seiko NH35A) wiec powinien dzialac jak kazdy inny Homar a takim werkiem (np Invicta - produkujaca w Malezji) czy chocby i oryginalne designy roznych brandow z Niemiec skladane w EU (wychodzac na chwile poza Homary). Uwazac trzeba raczej na chinczyki z chinskimi werkami "w okazyjnej cenie" bo tam jest wieksze ryzyko "zaoszczedzenia" (szczegolnie na wykonaniu) . A najlepiej to pogooglac i znalezc filmiki z recenzjami konkretnego modelu jaki sie chce kupic i najpierw zobaczyc co ludzie o nim mowia i jaka wystawiaja ocene🙂

Ok dzięki - mam jedna Invictę z NH35 i super jest odchyłkę mam ok 1-2s na dobę prawie jak kwarc - dlatego właśnie wiem że przed zakupem Chińczyka trzebiłoby zrobić zwiad - co ma w środku - będę szukał właśnie z takimi środkami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój ulubieniec  
IMG_20220203_100906.thumb.jpg.1a16ca37afd042549ae0fdfa4fb8e8c6.jpg

Wcale mnie to nie dziwi! Mam tak samo!

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.