Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

jestem właśnie w trakcie zamawiania paseczka do niego :) (choć to już miałem zrobić po wypłacie, ale się nie mogę powstrzymać :) )

będzie właśnie coś z brązu z białym przeszyciem :)

bransolet, jak nie lubię, tak ta jest całkiem wygodna

a w seiko, poza samym zegarkiem fajna była również ceną, właściwie to wyrwałem go za śmieszne pieniążki (nówka z salonu)

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejc2005

A po kiego mam przeglądać wszystkie rezultaty. Jeszcze raz mówię, powoli i wyraźnie: tych samych zdjęć używają sprzedawcy podrób i sprzedawcy oryginałów.

W takim przypadku, to podróbkarz podkrada zdjęcie, renomowanemu sprzedawcy, a nie odwrotnie. To jest prosty logiczny wniosek.

 

 

Jest dokładnie tak jak pisze "Taktic", w większości sprzedawanych podrób w sieci są to zaczerpnięte zdjęcia oryginalnych zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejc2005

Czy na tym forum już nie można wyrazić swoich wątpliwości? Ludzie, forum dyskusyjne jak sama nazwa wskazuje służy do dyskusji. Niektórzy o tym widzę zapominają. Nikt nikogo nie obraził, pojawiły się domysły, wątpliwości, które można spokojnie rozwiać, odpowiedzieć na pytania. Sprawa się rozwiazała, dziękuję koledze maciejc2005 za wyjaśnienie sprawy.

 

 

Ależ naturalnie że tak, tyle tylko, że warto zwrócić uwagę na budowane przez siebie zdania, żeby nie powstawały niepotrzebne wątpliwości, które potrafią zbudować spaczoną opinię właścicielowi. Nie chodzi mi tu w żadnym wypadku tylko o mnie, ale także o innych użytkowników; - "Czy wychodziły rózne wersje wskazówek sekundowych stopera dla tego modelu?"- czy taka forma nie jest prostsza, i nie powodująca powstawaniu niepotrzenych "zawirowań" wokół danej ososby?Poświęcając więcej jak 2 minuty w google , sądzę, że do takiego wniosku można by dojść samemu, i nic nie pisać, choć zawsze warto budować wiedzę, tak żeby każdy mógł z niej skorzytać( idea forum); kwestią jest tylko odpowiednia forma pisowni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 00110010000010011001

1024.jpg?md=1310212068000

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszły weekend:

 

1DSC00113.jpg

 

dziś:

 

1DSC00140.jpg

 

 

A tu w parze moje największe (nie licząc kwarcowych Zodiaców) diverki:

 

1DSC00155.jpg


Time is tickin away, youve gotta - live your life - day by day

happy or sad, good or bad, life is too short youve gotta - keep your head

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za słabą jakość (robione komórką) ale nie mogłem się powstrzymać, musiałem się pochwalić, bo rzadko je widać gdziekolwiek, a tykają wspaniale :)

post-35815-0-64559300-1312191468_thumb.jpg

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IMGP9238b.jpg

  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze specjalną dedykacją dla Piotra :)

 

post-5825-0-63303600-1331854799.jpg

 

post-5825-0-81828700-1331854801.jpg


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze specjalną dedykacją dla Piotra :)

 

...(...)

Pięknosci :) - zazdroszę ja juz po ... przynajmniej na razie :) , było coś ciekawego poza kaniami ?

Dzięki za fotki :)

Edytowane przez STARUSZEK

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.