Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Rebrov napisał(-a):

Screenshot_20230907_233126_Discord.jpg

No nie było za bardzo widać różnicy w grze, wniosek, że trzeba naszych posłać do jakiejś pożytecznej pracy 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem... POLSKA 4:0 PORTUGALIA. I to bez pomocy Santosa!  ;)

 

https://gol24.pl/reprezentacja-u20-polska-rozbila-portugalie-w-szesc-minut-trzy-blyskawiczne-gole/ga/c2-17873909/zd/70222299

 

 

64fb438f3b32d_o_large.jpg.497122cbf25b0ffb76b9ca7e61a64e0c.jpg

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopcy zaczęli pod wodzą Bielsy eliminacje do kolejnego Mundialu. I zaczęli bardzo dobrze: De La Cruz, Valverde, Nunez, Pellistri, dojdzie Araujo - są nowi liderzy, jest świeża krew :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomijając wszystko- jak to możliwe, że całkiem dobre indywidualności ( bo co by nie mówić, takowe mamy), grając razem odstawiały taką amatorszczyznę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, plszcto napisał(-a):

pomijając wszystko- jak to możliwe, że całkiem dobre indywidualności ( bo co by nie mówić, takowe mamy), grając razem odstawiały taką amatorszczyznę?

Za mało im płacą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trener mówi na konferencji, że reprezentacja "cały czas się rozwija". Czyli nie jest wcale tak źle! 

co k...a robi???
przecież oni są w wieku, w którym czas się zwijać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Trener mówi na konferencji, że reprezentacja "cały czas się rozwija". Czyli nie jest wcale tak źle!  :D

Rok temu byliśmy nad przepaścią. W tym roku zrobiliśmy krok do przodu (jakoś tak to szło u klasyka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fanom reprezentacji się dziwię. Niby podziw za wytrwałość, (wiem, na dobre i na złe ale mam już trochę lat i to dobre to było jakieś 40 lat temu..) ale kopacze sikają im na twarze..............

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazimierz Górski w grobie się przewraca, drużyna Górskiego jak grała cała Polska oglądała, ulice puste były, To się oglądało! Piłkarze serce na boisku zostawiali, a tu  wstyd, nic nie zmieni nowy trener widać  co te zmiany dawały na przestrzeni lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście uważam, że pieniądze niszczą sport..

skoro dostaje się pieniądze nie za wyniki ale za "bycie sportowcem" i zaangażowanie w reklamy żelkow,  czy chipsów to nie można oczekiwać, żeby się jeden z drugim chlopina na murawie jeszcze starał,  pocił,  może nawet ścięgno naderwał..

Niby że za takie piniondze to nie ma co ryzykować zdrowiem.. 

 

Myślę, że jedna pensja (ta najniższa kadrowicza) powinna zostać podzielona na wszystkich uczestników cyrku.

Reszta rozdać biednym, albo dzieciakom w podstawówce korkotrampki kupić i pilki.. Niech nowa kadra rośnie za pieniądze nędzarzy.. 

 

Ja już od dawna nie robię sobie nadziei na dobrą polską piłkę.

Oglądałem jeszcze w latach 90'ych mecze z Francuzami,  jak jeszcze Zbyszek Boniek kopał i wówczas chyba już coś poszło nie tak, było coraz gorzej i nadal jest (o dziwo) coraz gorzej.. 

Im większa pula w grze, tym trudniej o wynik.

Wymieniłbym 2/3 kadry na nowych dwudziestolatków aby się mogli czegoś dobrego od starych (pozostalych) wyjadaczy nauczyć i gdyby nie było efektów, to wymienilbym kolejny raz ale już wszystkich.

Oczywiście zablokowalbym udział w reklamach pod groźbą wykluczenia z kadry a pensja byłaby wynikową efektów z gry.

Po kilku latach zostaliby tylko Ci którym zależy przede wszystkim na piłce..  

 

 

Edytowane przez zadra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli likwidacja, bo przecież nie zostałby nikt. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna jestem znudzony tym wszystkim. Caly czas walkowane jest to samo, odkad pamietam :D Polecam zerknac sobie, w ramach przypomnienia, w tabele z lista selekcjonerow i rubryke "Mistrzostwa".  Ja tam widze w wiekszosci  brak kwaliflikacji, lub faza grupowa :)  Przed kazdym turniejem pompowanie balonika - wychodzimy z grupy, a jak dobrze trafimy to kto wie, moze awans dalej ?  Ja sie pytam, na jakiej podstawie ? :D

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Selekcjonerzy_reprezentacji_Polski_w_piłce_nożnej_mężczyzn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.