Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Na szczęście odległość większa od długości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, luuuuz. To tylko noże a nie sprawa czci i cnót niewieścich 😁 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, loco50 napisał(-a):

Pany, luuuuz. To tylko noże a nie sprawa czci i cnót niewieścich 😁 

Rozbrykała się nam młodzież :)

 


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Burns napisał(-a):

Pizdryk czy obierak do ziemniaków, nazwę sobie jak chcę i co mi zrobisz ?

 no faktycznie - pisanie na forach internetowych daje zupełnie inne poczucie wolności.

Można napisać cokolwiek,  można napisać negatywnie, można napisać to wszystko, czego nie byłoby można powiedzieć osobiście w bezpośrednim spotkaniu   bo "co mi zrobisz".. 😁świetnie to ująłeś , kol @Burns To bardzo dużo mówi o sposobie prowadzenia przez Ciebie dyskusji..

 

Zwłaszcza, gdy omija się odpowiedzi na konkretne pytania np o rozmiar używanego noża który nosi się przy pasku 😊

 

Lepiej nawet przez Internet zwymyślać "klienta" czując totalną bezkarność na forumowych stronach..

 

Uważam, że kultura prowadzenia dyskusji i wypowiedzi jednak świadczy o człowieku.. Tak mnie ktoś dawno temu nauczył..

Ale oczywiście dotyczy to tylko tych, którzy taki pogląd znają, popierają i wprowadzają w życie. 

 

2 godziny temu, Burns napisał(-a):

Po twoim powyższym wpisie zaczynma się poważnie zastanawiać czy noże nie powinny być wydawane na pozwolenie po testach psychologicznych.

 

bez obaw o moją stabilność- sprawdzana dość często oficjalnymi badaniami, jak na razie bez negatywnych zmian.

Również uważam  że można byłoby coś takiego wprowadzić 

 

2 godziny temu, Burns napisał(-a):

odpowiedziałeś o średniej marce nożowej jaką jest ZT.

 

Czy Ty to odebrałeś jako negatywną ocenę ZT ?

Czy dla Ciebie "średnia półka" to coś złego? 

Widzę, że bardzo osobiście odebrałeś to co napisałem.

Muszę przyznać, że Ty określając ZT jako wzorzec jakości rozpisałeś się jak nie wiem co..

 

1 godzinę temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

Dobrze że Koledzy z Wielkopolski a nie Kielc czy Grajewa, bo by jeszcze poszło”na noże”, nomen omen :rolleyes:

 

Ja tam nie widzę problemu - mogę podjechać bliżej 😋

bez noża też sobie świetnie radzę w dyskusjach 🤗

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, głosujemy. Pizdryk, czy rasowy otwieracz do konserw? ;)54055f6a17b03b799e1f53a620f8fe7a.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nóż. Ładny, drogi, dobrze wykonany, niemały, ale to tylko nóż. Więc nie skaczmy sobie do oczu bo nie ma o co. 

Mariusz, zadowolony? Podoba się?Bo mnie tak😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toż to łom jakich mało - ostrze obejmuje prawie 9 kostek pozbruku w tle .. (zażartowałem sobie 😋 )

 

Określanie "pizdryk- nie pizdryk" jest nie na miejscu. 

To tak gdybyśmy zegarmistrzowi operującemu specjalnym narzędziem - młoteczkiem, powiedzieli, że ma pizdryka, a za to kowal to dopiero ma  "prawdziwy sprzęt" do prawdziwej roboty..

 

Pilot myśliwca latałby "pizdrykiem" porównując rozmiary samolotu do bombowca strategicznego..

 

Śrubokręt do prac w elektronice również jest mniejszy od ślusarskiego, 

 

To są narzędzia pracy i w zależności od zastosowań i potrzeb to używamy jednego czy innego.

 

A ten ZT - jeśli Ci on odpowiada- to super, nawet sympatyczny ON. 😊

 

Wklęsły szlif ?

Edytowane przez zadra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, loco50 napisał(-a):

Nóż. Ładny, drogi, dobrze wykonany, niemały, ale to tylko nóż. Więc nie skaczmy sobie do oczu bo nie ma o co. 

Mariusz, zadowolony? Podoba się?Bo mnie tak😁

Różnica jest taka, że pizdryk to określenie rzeczy martwej i mogę go nawet nazwać gównem. Natomiast nick Zadra chyba zobowiązuje, że "kolega" sadzi się bezpośrednio do mnie, łamiąc regulamin i próbując nazywać to kulturą, chyba tylko w swoim mniemaniu. 

Wracając do pochwy na 10 centymetrową military cieszy bardziej lub tak samo jak nowy nóż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, loco50 napisał(-a):

Nóż. Ładny, drogi, dobrze wykonany, niemały, ale to tylko nóż. Więc nie skaczmy sobie do oczu bo nie ma o co. 

Mariusz, zadowolony? Podoba się?Bo mnie tak😁

Bardzo dobrze trzyma się go w dłoni. Ale jest to masywny nóż - porównałbym go zegarkowo do takiej omegowej PO. Brak mu polotu i zwinności PM 2, ale  o tym już pisałem. A czy jestem zadowolony? No, oglądam go co jakiś czas i chyba tak. Być może następnym razem kupiłbym z karbonowaną okładziną.

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Bardzo dobrze trzyma się go w dłoni. Ale jest to dość masywny nóż - porównałbym go zegarkowo do takiej omegowej PO. Brak mu polotu i zwinności PM 2, ale  o tym już pisałem.

Czyli nie jest to cep jak Rolex dobry do wszystkiego 😉🙃🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Burns napisał(-a):

Czyli nie jest to cep jak Rolex dobry do wszystkiego 😉🙃🤣

Dopisałem porównanie zegarkowe powyżej. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
toż to łom jakich mało - ostrze obejmuje prawie 9 płytek pozbruku w tle 
 
Określanie "pizdryk- nie pizdryk" jest nie na miejscu. 
To tak gdybyśmy zegarmistrzowi operującemu specjalnym narzędziem - młoteczkiem, powiedzieli, że ma pizdryka, a za to kowal to dopiero ma  "prawdziwy sprzęt" do prawdziwej roboty..
 
Pilot myśliwca latałby "pisdrykiem" porównując rozmiary samolotu do bombowca strategicznego..
 
Śrubokręt do prac w elektronice również jest mniejszy od ślusarskiego, 
 
To są narzędzia pracy i w zależności od zastosowań i potrzeb to używamy jednego czy innego.
 
A ten ZT - jeśli Ci on odpowiada- to super, nawet sympatyczny ON.
 
Wklęsły szlif ?
Jeden wali prosto z mostu, tak jak potrafi lub pasuje do okoliczności, drugi będzie się silił na aiwaj i te wszystkie mądre - wysublimowane słowa. A tam w tle to nie płytki, tylko kostka - grubości 6cm. 

c65750a318ad509d27af27bafcc86116.jpg

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Jeden wali prosto z mostu, tak jak potrafi lub pasuje do okoliczności, drugi będzie się silił na aiwaj i te wszystkie mądre - wysublimowane słowa. A tam w tle to nie płytki, tylko kostka - grubości 6cm. emoji6.png

 

Śmiałeś porównać średnią markę nożową ZT do średniej marki zegarkowej, zaraz ktoś wyskoczy z siebie i naskoczy na Ciebie.

 

Mariusz, czemu w tym nożu ciągnie Ciebie nadal do wersji z CF ?

 

@mario1971 ja swoją ZT PO kupiłem rok przed Tobą. Różnica w numerach seryjnych to 2000. Nie wydaje mi się, żeby to było jakoś dużo. Pi x drzwi 8-10 szt. produkcji na dzień roboczy.

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie lepszy chwyt w trakcie otwierania noża. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Prawdopodobnie lepszy chwyt w trakcie otwierania noża. 

Nie wydaje mi się, bo okładzina jest wtedy od wewnętrznej strony ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Burns napisał(-a):

ktoś wyskoczy z siebie i naskoczy na Ciebie.

zejdź proszę na ziemię i cofnij się chronologicznie w postach wstecz. 

Zobacz kto kiedy i na kogo naskoczył i w jaki sposób prowadzi rozmowę. 

Nawet do porównania cen mikrotechów (grubaska i socoma) próbowałeś się czepiać bo nie zrozumiałeś kontekstu ale się w czas połapałeś i nie brnąłeś.

 

21 godzin temu, Burns napisał(-a):

go nawet nazwać gównem

 

hmmm... regulamin, powiadasz?

chyba go nawet nie czytałeś.

 

21 godzin temu, Burns napisał(-a):

Zadra chyba zobowiązuje, że "kolega" sadzi się bezpośrednio do mnie

 

Bynajmniej - reaguję tylko na posty w których różne rzeczy wypisujesz.

Mój Nick do niczego nie zobowiązuje, gdybyś poznał jego historię to byś zrozumiał..

albo i nie..

 

Pisz dalej, lecz Twoje " i co mi zrobisz"..

odbiera mi chęć dyskusji, bo jak widzę ani nie ma o czym, ani nie ma z kim....

Nie będę się zniżał do "pizdrykowej" dyskusji z Tobą zwłaszcza w sytuacji, gdy jedynym Twoim argumentem do jej kontynuacji jest fakt, że uważasz ZT za szczyt szczytów technicznych i jakościowych wyrobów oraz, że postawienie odmiennej tezy staje się dla Ciebie ujmą na honorze wymagającą publicznej chłosty na śmiałku..

 

szkoda dla Ciebie klawiatury strzępić..

 

 

 

 

Edytowane przez zadra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby, chyba ci się klawiatura zacięła.

ZT też chyba tylko na monitorze widziałeś jak BM, szczególnie, że automatów nie maja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że multitool też mieści się w kategorii tego działu
W styczniu mam urodziny i żona (nawet dobra kobieta to jest ) chce mi sprezentować multitoola właśnie. Co polecicie? Niekoniecznie musi to być coś mającego trylion narzędzi, ot jakiś standardowy zestaw może. Dodam, że czasem lubię pogrzebać coś tam amatorsko w skórze.
Nigdy nie miałem takiego sprzętu, poza badziewniakiem z jakiegoś marketu, który woziłem ze sobą jak jeszcze jeździłem moto.
Leatherman czy może coś z Vicka?
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leatherman Charge z kompletem bitów. Nie wiem czy jeszcze jest produkowany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Hogg napisał(-a):

Mam nadzieję, że multitool też mieści się w kategorii tego działu emoji6.png
W styczniu mam urodziny i żona (nawet dobra kobieta to jest emoji3.png ) chce mi sprezentować multitoola właśnie. Co polecicie? Niekoniecznie musi to być coś mającego trylion narzędzi, ot jakiś standardowy zestaw może. Dodam, że czasem lubię pogrzebać coś tam amatorsko w skórze.
Nigdy nie miałem takiego sprzętu, poza badziewniakiem z jakiegoś marketu, który woziłem ze sobą jak jeszcze jeździłem moto.
Leatherman czy może coś z Vicka?
 
 

Nie pomogę merytorycznie, ale zwyczajowo nie kupuje się małżonkowi kapci (bo któreś może odejść) ani noża (bo kosa w małżeństwie). :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, szuwi napisał(-a):

Nie pomogę merytorycznie, ale zwyczajowo nie kupuje się małżonkowi kapci (bo któreś może odejść) ani noża (bo kosa w małżeństwie). :)

Jest i na to rada. Wystarczy darczyńcy zapłacić, wystarczy przysłowiowa złotówka i czar przestanie działać :huh:

 


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, szuwi napisał(-a):

 zwyczajowo nie kupuje się małżonkowi kapci (bo któreś może odejść) ani noża (bo kosa w małżeństwie). :)

ja te wszystkie zabobony i czary mary mam w d... i nie ma problemu z tym ;)  - zaraz żonie podpowiem nożyk na mikołaja ;)


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.