Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

Fox'a mam z 1952 roku. Chcę go używać np. do cotygodniowych wyjazdów do Rogalina, gdzie opiekuję się kolekcją zegarów...

Jakieś sześć kilometrów w jedną stronę.  ;)  Jest w stanie "preserved condition" i takie sprzęty lubie najbardziej... Niedłubane i nietknięte ręką hobbysty.... Mamy jeszcze NSU lux z '54 w gorszym stanie, ale również kompletny i niedłubany. Był jeszcze Supermax 250, ale "poszedł" w zeszłym miesiącu w świat... :rolleyes:

 

post-27317-0-69343500-1533377724_thumb.jpg

post-27317-0-82623100-1533377738_thumb.jpg

post-27317-0-96301000-1533377755_thumb.jpg

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś wspaniałego i wszystko w oryginale. Chyba też zacznę szukać cos takiego by zimowe wieczory nie spędzać tylko z zegarkami. ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przywiozłem je z Danii...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to u nas bardzo trudne do zdobycia, po pierwsze nie było ich tak dużo, a po drugie, chyba zainteresowanie starymi motocyklami w ostatnich latach bardzo się wzmogło.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza mniejszymi pojemnościami, bo nie trzeba mieć prawa jazdy kat. A.  W Europie jest szansa kupienia czegoś nie ćwiczonego, bo u nas niestety kultura techniczna stoi na znacznie niższym poziomie, przynajmniej stała  ;)

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po roku marzeń :)

Gratulacje, manual czy automatyczna skrzynia?

Poprzedni sprzedałeś czy masz dwa.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manual, emtek w trakcie sprzedaży.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transfogaraska?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transfogaraska?

Między innymi, transalpina, maramuresz, ogólnie tydzień jazdy, spanie w namiotach, na pewno tam jeszcze wrócę .

post-70887-0-73261500-1533410937_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym miał dylemat z takim NSU, z jednej strony frajda jeździć a krótka przebieżka nic mu nie zrobi, z drugiej strony nie wiem czy nie byłoby mi go "szkoda" tym bardziej jeśli masz drugiego w gorszym stanie - może lepiej jego podleczyć a tego zostawić nietkniętego. Co do starych motocykli to ja pamiętam jak 15 lat temu kumple kupowali WSK za 100zł, do tego czasami była druga na części  :P  Dzisiaj nie wiem czy za stówkę kupi się jakąś pierdołę do niej.

A w ducatach dla mnie najlepsze jest suche sprzęgło. Tego grzechotania nie da się podrobić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, to dzwonienie w Ducati przyprawiło mnie o dreszcze, to tak musi? W NSU max też jest suche sprzęgło, a go nie słychć...

A do NSU większość części można kupić, choć raczej będę go ujeżdżał sporadycznie ...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to każde suche sprzęgło tak pracuje. Najlepiej od razu wstawić ażurowy dekiel, żeby niepotrzebnie go nie zagłuszać  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello,

 

W sumie nie wiem do którego tematu lepiej... Od czwartku w siodle przy obsłudze i zabezpieczeniu Tour de Pologne...tdp_004.jpg

 

 

I filmik z jazdy przy peletonie

 

 

Pozdrawiam


"Życie jest pasmem straconych okazji"

"Dzień w którym kupię karabin nadchodzi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny sprzęcik. Sam muszę zadowolić się co najwyżej 125tką.

Ale powiem szczerze, że dla początkującego i kogoś, komu nie chce się wyrabiać prawa jazdy na kat. A, 125tka w zupełności wystarczy.

 

Kask, ważna kwestia. Odsyłam tutaj: http://www.all-moto.pl/co-to-sa-kaski-szczekowe-i-kiedy-sprawdza-sie-najlepiej/

Witryna na której można znaleźć trochę więcej info.

Edytowane przez bumcyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawo jazdy prawem jazdy ale jakieś szkolenia z jazd by się każdemu początkującemu przydały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello,

 

W sumie nie wiem do którego tematu lepiej... Od czwartku w siodle przy obsłudze i zabezpieczeniu Tour de Pologne...

 

 

I filmik z jazdy przy peletonie

 

 

 

Pozdrawiam

I jak wrażenia ?

PS. To nie Ty źle pokierowałeś wyścig :D

Edytowane przez pawelb29

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cezar. gratuluję. Szybko poszło  ;)

 

Motor super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weekendowy wyjazd z córcią :)

 

e4e4606910fedffde9da6925022ce78c.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie tam z przedwczoraj;)

post-90856-0-66159500-1533717733_thumb.jpg


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

by było jakby nie ten skuter;p


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello,

I jak wrażenia ?

PS. To nie Ty źle pokierowałeś wyścig :D

To nie ja... Poza tym to było następstwo niejasnych instrukcji, które otrzymaliśmy nie tylko my... A że akurat my wskazujemy czasami kierunek to taki przekaz poszedł w świat... Nie jest jednak wina marshalla...

 

Dziś taka niespodzianka na zamkniętej drodze... Dobrze, że miejscami było mokro...

 

 

Ogólne wrażenia spoko, fajna przygoda, dobrze się jeździ, czasem kolarze nie puszczają przy przechodzeniu przez peleton, ale czasem ładnie zjeżdżają i dają miejsce... Mnie się podoba, że mogę brać w tym udział i traktuję to trochę jako wakacje, gdzie mogę sobie pojeździć po zamkniętych drogach i zobaczyć jak taka impreza wygląda od środka.Udziału w tym nie można sobie kupić ;)

 

Pozdrawiam


"Życie jest pasmem straconych okazji"

"Dzień w którym kupię karabin nadchodzi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachorowalzem na Bawarke. Nie ma ani jednego sensownego argumentu przemawiajacego za tym moto, bo to bardziej czolg lekki i jest tak przerysowany pod kazdym wzgledem ze jest zaprzeczeniem rozsadku w kazdej formie. Ale tak niemilosiernie mi sie podoba, ze nie wiem czy na przyszly sezon nie bede podejmowal prob pozyskania (w zaleznosci od finansow i czy tego czy sobie ze lba nie wybije)  dash2.gif


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chęć na klasycznego nakeda i chyba sobie nie odmówię - na ten moment cb 750 seven fifty wydaje się najlepszym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.