Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

I ja musiałem się przewietrzyć

 

 

Po raz któryś powiem, że fajna maszyna. I okoliczności przyrody sympatyczne. Podobno październik i kawałek listopada mają być ciepłe, może się jeszcze da końcówkę sezonu uratować :)

Dziś się też na chwilę wybrałem, motocykli na drodze jak w majówkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję.

Rzeczywiście lasy teraz wyglądają przepięknie i dawno nie spotkałem tylu motocyklistów na drodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 6.00 rano 2 st, po południu 20....

Jak żyć?

ddd20cfa13e7fee98959e7ca8b7db894.jpg

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Żona już grzeje Horneta

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie za głośno jej na tym?

Ja mam szumy w uszach po kilku latach na pustych wydechach i teraz oba motocykle już na seryjnych wydechach. PESEL mi się zmienia :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za głośno jej na tym?

Ja mam szumy w uszach po kilku latach na pustych wydechach i teraz oba motocykle już na seryjnych wydechach. PESEL mi się zmienia :lol:

Zatyczki nie pomagały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zatyczki nie pomagały?

Jak zacząłem wciskać to już było za późno. Teraz nawet hałas od wiatru przy większych prędkościach mi przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zacząłem wciskać to już było za późno. Teraz nawet hałas od wiatru przy większych prędkościach mi przeszkadza.

No niestety głośny wydech z jednej strony ratuje Ci skórę z drugiej odbiera słuch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No niestety głośny wydech z jednej strony ratuje Ci skórę z drugiej odbiera słuch.

Coś w tym jest niestety :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wodopój1cb8bd5dd79acd490b8d99d9d1d6e4a6.jpgDroga na Wisłę i na Salmopol katastrofa. Jeden wielki korek

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z piątku... 1244534779780320542795718eae1632.jpg

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za głośno jej na tym?

Ja mam szumy w uszach po kilku latach na pustych wydechach i teraz oba motocykle już na seryjnych wydechach. PESEL mi się zmienia :lol:

 

Bardziej przesrane ma ten co jedzie za tym motocyklem. Jadąc w formacji właściciele wściekle ryczących maszyn zajmują miejsca na końcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ten weekend chyba zamknąłem już sezon, no chyba ze początek listopada jeszcze będzie ładny bo dopiero wtedy kolejny wolny weekend

bdda80c7c34251dcdbd640859a3a3d05.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję, że jeszcze nie zamknąłem. A pogoda w weekend nie pozwalała siedzieć w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weekendy wypełnione samochodami więc w tygodniu chociaż na chwilę trzeba się wymykać i szukać złotej polskiej jesieni5f82b2c5342a795715002409a185f593.jpg01841281dc92e966240b85a1182e6ee5.jpg952b9cbecfe2406c9cad427d41a6e326.jpg

 

Taplaltakl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie tam z zawodów cross country. Ja jako obserwator i serwisant na pit stopie  :P  Kumpel na Suzuki RM250

IMG_20181021_115445.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie tam z zawodów cross country. Ja jako obserwator i serwisant na pit stopie :P Kumpel na Suzuki

Zacna inicjatywa.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj było ok 140 startujących, zawody są też rozgrywane w marcu - w tym roku było podobno przeszło 240 osób, jechali na 2 tury. Pierwszy raz byłem, ciekawie  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że nie widziałem jeszcze żeby ktoś w dmuchanych balonikach fury trzymał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.