Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem świeżo po kilkudniowej wyprawie do najdzikszych zakątków Norwegii i pomimo że zmęczony czuję się bardzo OK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bardziej niż ok :) - dzisiaj po raz pierwszy przebiegłem równą godzine dość szybkim tępem bez zatrzymywania się, ewidentnie wracam do formy :) Od przeszło miesiąca biegam, pływam, nie pije, nie pale, czuje się rewelacyjnie :) Jeszcze zaczne wkrótce pływać w morzu, tylko musze sobie w końcu piankę kupić.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wróciłem do regularnych terningów tenisa :) Jest radość.

Bieganie niestety nie jest mi wskazane a jeszcze wiosna udało mi sie zrobić 20 km :(

 

...ale zastąpie to kolarstwem szosowym i też będzie ok :)

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy sport, wysiłek fizyczny daje naprawde sporo radochy, człowiek ma póżniej dużo pozytywnej energii i przedewszystkim się lepiej czuje :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy sport, wysiłek fizyczny daje naprawde sporo radochy, człowiek ma póżniej dużo pozytywnej energii i przedewszystkim się lepiej czuje :)

 

To prawda, ale chyba nalezy dodać, ze na poziomie umiarkowanym - ja właśnie ćwicząc po dwie godziny prawie codziennie bieganie przez jakieś dwa lata prawie wykończyłem kręgosłup ale fakt - czułem się świetnie :)

 

Troche mi brakuje takiego właśnie 'czystego haju' jak po bieganiu :)

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eszcze zaczne wkrótce pływać w morzu, tylko musze sobie w końcu piankę kupić.

 

To chyba kilka musisz kupić, żeby zrobić tratwę ?? ;):D

Gillette-Foam-Sensitive-for-Men-Pianka-do-golenia-skora-delikatna_Procter-Gamble,images_product,11,3014260302788.jpg


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy sport, wysiłek fizyczny daje naprawde sporo radochy, człowiek ma póżniej dużo pozytywnej energii i przedewszystkim się lepiej czuje :)

Tzw endorfiny wysilku! Pozdrawiam znad dobrego single malta z fajka w gebie eheh.. Nie chce mi sie po prostu, jest dzis taka moda, "co dzis robisz? Aa skocze do gym na dwie godzinki. - to super spotkamy sie tam" ... Jak kiedys otworze knajpe to nazwe ja Gym eheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypij za moje zdrowie ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzw endorfiny wysilku! Pozdrawiam znad dobrego single malta z fajka w gebie eheh.. Nie chce mi sie po prostu, jest dzis taka moda, "co dzis robisz? Aa skocze do gym na dwie godzinki. - to super spotkamy sie tam" ... Jak kiedys otworze knajpe to nazwe ja Gym eheh

 

Nie lubie gymu ;) co potrzebowałem to sobie kupiłem a tak to wysiłek na świeżym powietrzu i euforia endorfinowa gotowa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypij za moje zdrowie ;)

Wlasnie przechylam:) aby nam sie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również wolę wysiłek na świeżym powietrzu...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie gymu ;) co potrzebowałem to sobie kupiłem a tak to wysiłek na świeżym powietrzu i euforia endorfinowa gotowa :D

wiesz ja kiedys lubilem i to bardzo, karate, plywanie, bieganie, silka wytrzymalosciowa 3 razy w tygodniu po 2h.. Ale powiem tak.. Odkad mam dwojke malych dzieci mam to totalnie w nosie i czekam do chwili wieczorem jak spia by napic sie malego drinka, spalic dwie fajki i ewentualnie z Wami tu slowo zamienic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie ćwicząc po dwie godziny prawie codziennie bieganie przez jakieś dwa lata prawie wykończyłem kręgosłup

 

 

A to bieganiem można sobie załatwić kręgosłup ?? Wydawało mi się że bieganie kręgosłupowi robi lepiej niż siedzenie całymi dniami na fotelu ???

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nash12, dodaj robotę po kilkanaście godzin na dobę i przybij "pionę"

 

 

ale nie przeszkadza mi to co któryś week zapiąć rower na dach i wybyć w góry, nawet narażając się na uszczypliwe komentarze ze strony teściowej, czy znajomych.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D A ja poznalem kilka tygodni temu fajna laske{40}ja{41} ktora prowadzi SPA,zaczalem chodzic na basen,na silownie,masaze :P.no i wrocilem do boksu ktory zaniedbalem przez ostatnie 15lat,narazie tylko treningi kondycyjne ale mam zamiar trzymac garde w jakims turnieju dla seniorow ;) .Kiedys bylo niezle,teraz chce sie sprawdzic co zostalo z dawnych godzin spedzanych na treningu :D .No i czuje sie teraz jakis mlodszy.....

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja kiedys lubilem i to bardzo, karate, plywanie, bieganie, silka wytrzymalosciowa 3 razy w tygodniu po 2h.. Ale powiem tak.. Odkad mam dwojke malych dzieci mam to totalnie w nosie i czekam do chwili wieczorem jak spia by napic sie malego drinka, spalic dwie fajki i ewentualnie z Wami tu slowo zamienic :)

 

Hahaha doskonale Cię rozumiem - ja mam jedno - ale mam przy niej siłkę - bo waży 13 kg a nosić ją jeszcze trzeba, bieganie, bo szybko raczkuje.


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to bieganiem można sobie załatwić kręgosłup ?? Wydawało mi się że bieganie kręgosłupowi robi lepiej niż siedzenie całymi dniami na fotelu ???

 

Ja mam właśnie taki tryb życia że praca przy komputerze nieraz po godzinach, a do tego potem dokładałem wieczorne biegi ok 2h. W wolnych chwilach biegałem w terenie jak pisałem zadżało sie nawet 20km i to juz chyba za dużo :)

Rozmowa z lekarzem który badał mi kręgosłup uswiadomiła mi, ze to wcale dla niego najlepsze nie jest no a ja zdecydowanie przetrenowywałem jednocześnie krzywiąc kręgosłup w pracy. W granicach zdrowego rozsądku napewno nie zaszkodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest OK, bo szybko i sprawnie udało mi się sprzedać telefon :)

Choć mógłbym też napisać "nie jest ok", bo przez to, że poszedł tak szybko, to chwilowo zostałem bez telefonu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:o no i zdziadziałem , dziewczę , 55 cm , 2950 gr , uff , były emocje ! B)

Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję :) Mój tata już od ok. dwóch lat mnie męczy, że chce być już dziadkiem :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:rolleyes: Dzięki za gratki , będzie jej Zuzanna , czyli Zuzkaaaa ...! ;)

Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

:rolleyes: Dzięki za gratki , będzie jej Zuzanna , czyli Zuzkaaaa ...! ;)

 

Zuzanny to straszne krejzolki, wiem to po mojej małej :lol:

 

Gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:o no i zdziadziałem , dziewczę , 55 cm , 2950 gr , uff , były emocje ! B)

 

Gratulacje :)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.