Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

Potwierdzam wszystko powyższe, niebieska od premiery od razu wpadła mi w oko, ale jej cena już nie bardzo. Natomiast promocja Kruka pokazała, gdzie leży moja psychologiczna granica jej zakupu ?

Bałem się rozmiaru i choć na zdjęciach wygląda u mnie średnio, to układa się na ręce bardzo dobrze i jest bardzo wygodna. Może 10/10 to nie jest, ale wciąż bardzo wygodnie. Grubość faktycznie jest niczego sobie, ale mam wrażenie, że wypukłość dekla fajnie chowa się w zagłębieniu nadgarstka i w rzeczywistości odczuwa się te 1-2mm mniej.

Z minusów to trochę słaba luma jest i jakość paska raczej "taka se".

Z niespodziewanych plusów, to jestem zaskoczony zapięciem, zdecydowanie wskoczyło na pierwsze miejsce wygody zapinania i zdejmowania.

Tak jak się chwilę jeszcze wahałem przed zakupem, tak teraz wiem, że to była bardzo dobra decyzja. Przepiękna jest, ciągle cieszy ciągle oko i przekonałem się, że jak się zachoruje na jakiś zegarek to po prostu trzeba go kupić, a nie oszukiwać się oglądaniem na forum zdjęć innych.

speedy2.png

4 godziny temu, rmickey napisał:

Do Railmastera przymierzam się od jakieś czasu ale wciąż nie jestem przekonany. Najbardziej podoba mi się z czarną tarczą ale nie mieli niestety. 

Railmaster zawsze ...ale ten ! ( z internetu) 

AE56B831-C887-4DBA-A17D-1AEBC494B014.jpeg

18 minut temu, Michal93 napisał:

Miało być 18 dni roboczych, wyszło równo tydzień od zamowienia :)

Kozak! ??

Dzięki, na żywo jest mega, dużo inaczej niż na zdjęciach :)

Pierwsze moje NATO, nie myślałem, że ten pasek jest taki gruby przy kopercie. Dobrze, że mam wielką łapę :) Na szybko tylko rozpakowałem przy kurierze, w tygodniu na spokojnie popatrzę i jakieś lepsze zdjęcia dodam.

Edited by Michal93

56 minut temu, Michal93 napisał:

Miało być 18 dni roboczych, wyszło równo tydzień od zamowienia :)

Niech się szczęśliwie nosi ...i nigdy nie spada ?

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.pngspacer.png

Edited by memento mori

rewelacyjna 300 seta ale trochę za dużo szarości w szarości chyba ze zdjęcie trochę przekłamuje 

Godzinę temu, desmo napisał:

Railmaster zawsze ...ale ten ! 

A taka na żywo ?5F008690-EEBB-4AD2-9F79-2BA9C99CB741.thumb.jpeg.8784b9667f6a890b6fee427082621e11.jpegEF36F552-D828-4059-9384-A590B3299898.thumb.jpeg.9b1c14f952420f6b40160db1e53382f5.jpeg0BE5ADEB-B416-4600-AB2D-957D7D879C0C.thumb.jpeg.249b7842f8b69753383a377ef1a375f9.jpeg

O i T 

Railmaster- jedna z tych edycji specjalnych która niezbyt często opuszcza witryny butików mimo bardzo wysokich rabatów .

Drobniutka, do nieco kobiecych nadgarstków 

Edited by Lotus

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Dokładnie, na żywo ma piękny głęboki czarny kolor. Fajnie widać uszy, boki są matowe, a góra jakby polerowana :) 

42 minuty temu, Balansujący Na Osi napisał:

Świerszczu, daj go na ładną skórę i to będzie dopiero rewelacja.

Tak tez mam zamiar zrobić. Oryginalna jest fajna ale niepotrzebnie sie zwęża wiec poszukam takiej normalnej 

O i T 

49 minut temu, Lotus napisał:

Railmaster- jedna z tych edycji specjalnych która niezbyt często opuszcza witryny butików mimo bardzo wysokich rabatów .

Drobniutka, do nieco kobiecych nadgarstków 

Zmotywowałaś mnie do dbania o ten drobniutki i zgrabny zegareczek ktory jak życie pozwoli dostanie moja córka i dlatego na resztę wieczoru i kolejne dni BB013597-2743-429F-A281-519DEE59AE5E.thumb.jpeg.d0f0f0d6df5dde9bf2605ed9827a4462.jpeg

O i T 

4 minuty temu, swierszczu napisał:

Tak tez mam zamiar zrobić. Oryginalna jest fajna ale niepotrzebnie sie zwęża wiec poszukam takiej normalnej 

Ta limitka wygląda równie dobrze na pasku, bransolecie jak i NATO. W necie pełno jest świetnych fotek. 

To taki PAM 372 tylko w normalnych rozmiarach ?

F4FC4B73-11BD-4B1A-8F70-ABA1C5349574.jpeg

Tu bardziej mi chodzi o prosta skórkę i tak samo miękka jak oryginal co nie zmienia faktu ze branse ma rewelacyjna?

Desmo, nie sądziłem ze bede miał jeszcze taki zegareczek zgrabniutki i malutki. ?

Edited by swierszczu

O i T 

Mnie się akurat zwężany oryginalny pasek podoba - dobrze nawiązuje do vintydżowego charakteru całości . Ale masz rację nawet na bransolecie jest dobrze. To chyba przez ten sferyczny szafir ?

38565FEB-982B-4B48-91A8-0388BEC75C07.jpeg

POIMG_20200517_155105.jpg

"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

2 godziny temu, Miłosz Pakulski napisał:

Desmo jaka jest rezerwa chodu w tej Omedze i jaki werk siedzi w nim.

master chronometer 8806, 55 godzin