Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

W dniu 19.11.2020 o 15:36, Butik napisał:

By popular demand on priw ;)

Popełniłem taki film, który w sposób bardzo mało profesjonalny, ale mam nadzieję szczegółowy porównuje Moona na szafirze z FOISem. Jak ktoś bez chodzenia do sklepu chciałby zdecydować między tymi dwoma to film może pomoże.

Oczywiście jakość filmu nie jest na poziomie recenzji Tima Mosso, nie dorasta mu nawet do pięt ;) ale starałem się skupić na konkretach nie otoczce.

Trudny wybór . Ale z uwagi na fakt że FOiS nie będzie dłużej produkowany przez Omegę , to świetnie zrobiłeś jeśli Tobie ten model właśnie przypadł do gustu.

1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

7 minut temu, Johnny93 napisał:

Fal, nie ma fal...

Zegarki jak ludzie - żaden nie jest doskonały😉

A jeszcze niektórzy oszpecają swoje Omegi zwykłym meszem - ale za to jakim wygodnym😃

IMG-20201121-124723.jpg

Leszek

Time is on my side, yes it is. (Rolling Stones)

2 godziny temu, ledr napisał:

Zegarki jak ludzie - żaden nie jest doskonały😉

A jeszcze niektórzy oszpecają swoje Omegi zwykłym meszem - ale za to jakim wygodnym😃

No i gitara :). Z łoczgeko jak mój?

OMEGA rządzi

W dniu 17.11.2020 o 15:45, KamilD napisał:

Urodziny mi się zbliżają, może by tak coś tego? Piękna wersja, 38mm biała tarcza z czarnymi indeksami i wskazówkami :D

O55lwlW.jpg

Witam -kolega jaki ma nadgarstek nie miałem okazji przymierzyć mniejszej wersji a 41,5 jest trochę za duża 

14 minut temu, Butik napisał:

No i gitara :). Z łoczgeko jak mój?

Si, senor😊

Leszek

To jeszcze dla porządku... nowy egzemplarz wydaje się być wolny od przypadłości starego (choć w sumie też przecież nowego) czyli jakby skorodowanej wskazówki godzinowej

BBFE1BD4-06C3-4995-ADD6-AB715EC5BE93.jpeg

A9914D1B-6B97-47E1-878A-B3B6133605F9.jpeg

Edited by fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

9 minut temu, fanfar19 napisał:

To jeszcze dla porządku... nowy egzemplarz wydaje się być wolny od przypadłości starego czyli jakby skorodowane wskazówki godzinowej

Świetnie, warto upierać się przy jakości, za którą się słono płaci - nawet jak trzeba trochę poczekać😁

Gratuluję po raz drugi jako posiadacz identycznego egzemplarza, tzn. jeszcze niezardzewiałego😉

Leszek

34 minuty temu, ledr napisał:

Świetnie, warto upierać się przy jakości, za którą się słono płaci - nawet jak trzeba trochę poczekać😁

Gratuluję po raz drugi jako posiadacz identycznego egzemplarza, tzn. jeszcze niezardzewiałego😉

A wiedziałeś, że te wskazówki są srebrne?
Ja się dowiedziałem dopiero szukając wad, z reguły są albo czarne albo ciemno-szare. Jakaś taka gra światła.

Edited by fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

8 godzin temu, Johnny93 napisał:

Fal, nie ma fal...

Ale som sztachety 😜

DSC00472p.jpg

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

To jeszcze dla porządku... nowy egzemplarz wydaje się być wolny od przypadłości starego (choć w sumie też przecież nowego) czyli jakby skorodowanej wskazówki godzinowej

No i gratuluje! Super zegarek. Dobrze, że interweniowałeś po zauważonej wadzie. Mogę zapytać jak wyglądał proces reklamacji?

6 minut temu, pepepatryk napisał:

No i gratuluje! Super zegarek. Dobrze, że interweniowałeś po zauważonej wadzie. Mogę zapytać jak wyglądał proces reklamacji?

Opisywałem w wątku polowań. W skrócie, parę SMS’ów i jeden email.

Edited by fanfar19

Na kanapie u mnie w domu - co to światło wyprawia z zegarkiem...

IMG-20201121-225014.jpg

IMG-0246.jpg

Leszek

W dniu 21.11.2020 o 15:56, rafio77 napisał:

Witam -kolega jaki ma nadgarstek nie miałem okazji przymierzyć mniejszej wersji a 41,5 jest trochę za duża 

Należę do rodziny wątłorękich, ok 16,5cm :D

W dniu 21.11.2020 o 12:38, Johnny93 napisał:

Fal, nie ma fal...

Piękna ta „stara” 300. I „tania” była ... nawet dziś ceny używanych są „niskie” jak na wartość modelu względem następcy