Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, bibbi napisał(-a):


Eskortowali Cie po odbior Rolka? Do Posnanii czy St. Browaru? emoji3166.png
 

Akurat nic nie odbierałem:)

Żeby było śmieszniej to była jazda testowa zaraz po włączeniu się do ruchu.

Wylot z Posnanii w stronę autostrady - 3 pasy i ograniczenie do 70 a ja na wiadukcie na lewym.

To był moment... uważajcie szczególnie na takie zdradliwe ograniczenia.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mało istotna informacja , w piątek w tym salonie był odbiór Daytony złotej z zieloną tarczą. Jakiś pan z Illinois odebrał zegarek. Zegarka nie widziałem , ale widziałem diament 5.5 karata za 110k , który towarzyszył zakupowi. Kobieta tego pana będzie miała piękny pierścionek


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin91

@piotrek39 Gratuluje 🤩Zegarki są świetne. Niech się noszą  i cieszą oko👑

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=92230]piotrek39[/mention] Gratuluje Zegarki są świetne. Niech się noszą  i cieszą oko
 

Dziękuje
Myśle , że będą cieszyć nie tylko oko


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, piotrek39 napisał(-a):

Taka mało istotna informacja , w piątek w tym salonie był odbiór Daytony złotej z zieloną tarczą. Jakiś pan z Illinois odebrał zegarek. Zegarka nie widziałem , ale widziałem diament 5.5 karata za 110k , który towarzyszył zakupowi. Kobieta tego pana będzie miała piękny pierścionek emoji57.pngemoji2369.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Im większy diament tym ładniejszy pierścionek? Rozumiem, że to amerykańskie standardy? Mi to się kojarzy ze starymi babami po 40 w stylu żony holiłudu;p


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem , nie znam się. Każda kobieta powinna mieć jakaś fajną biżuterię. Diament na palcu nie jest żaden wstyd nosić. Jeden lubi seiko drugi woli rolex. Jedna lubi mieć diament druga zadowoli się cyrkonią. Nie mi to osądzać. Nie wyśmiewam się z nikogo.
A jak ktoś nie ma już na co wydawać kasy , pcha w biżuterię. To beczka bez dna.
Jak czasem oglądam Polska telewizje , różne programy , to jednak mam wrażenie , że w Polsce jest więcej takich dziewczyn , pań goliłudu niż tu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna sprawa. Napisałem , że ktoś kupił diament 5.5 karat , nie koniecznie tylko dla samego diamentu bo duży. Być może dlatego , że jest jeb…ty na punkcie zegarków i to był sposób by zdobyć grala tańszym sposobem , krótszą drogą. Nawet jak go sprzeda za pół ceny to i tak kupił taniej zegarek. Może to jest jakiś sposób. Przemyśl to.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarówno R jak i diament to niezła lokata. Jak kogoś stać, to dlaczego nie :) Jednym i drugim można oko ucieszyć ... i nie tylko :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zarówno R jak i diament to niezła lokata. Jak kogoś stać, to dlaczego nie  Jednym i drugim można oko ucieszyć ... i nie tylko  

I to też prawda. Diamenty , złoto , Paladium w najbliższym czasie zdrożeją znacznie. Zakaz importu z Rosji. Jubilerzy już zaczynają poszukiwania materiału na biżuterię. Ceny drastycznie wzrosną.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można przy okazji fajny zegarek kupić to nic tylko działać. Ceny napewno wzrosną, bo takie czasy mamy. Jeśli tylko są środki i możliwości, to super sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, piotrek39 napisał(-a):


Jest nad czym myśleć. Przymierzając DD 40mm i ten 36mm , myśle , że na nadgarstek do 18-18.5cn DD 36mm leży bardzo przyzwoicie. Bez przepychu , może też nie za skromnie ale jest dobrze. bf8ec2dfa55530aebbe821d4ab10159a.jpg
80146a5dc0d8f6b07051c90cf0c55cef.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Jaki ref. ma ten złoty DD?


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Jaki ref. ma ten złoty DD?

To jest 128238 ombre green dial


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, piotrek39 napisał(-a):


To jest 128238 ombre green dial


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

chodziło mi o tego drugiego :) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Jaki ref. ma ten złoty DD?
To jest 228238 champagne dial (sa 3 rodzaje tarczy w tym kolorze: z normalnymi indeksami i z luma, rzymskie jak na zdjeciu powyzej i z diamentami)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli rozumiem że wizualny odbiór DD całkiem się różni od DJ ? - pytam bo nigdy nie widziałem DD na żywo -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te DD które mierzyłem nie robiły jakiejś mega różnicy we wrażeniach niż DJ. Różnica była w wadze - zwłaszcza platynowego. No chyba, że mówimy o pawed dial - tu już jest zupełnie inna sprawa.

 

A z innej beczki trochę jeszcze umie poświecić po kilkunastu latach od produkcji 

25CA018B-D9F3-4095-92A2-154C7C9A0642.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, zielony.m napisał(-a):

 

Im większy diament tym ładniejszy pierścionek? Rozumiem, że to amerykańskie standardy? Mi to się kojarzy ze starymi babami po 40 w stylu żony holiłudu;p

Tak to wygląda w USA i Azji. Z drugiej strony, karat czy nawet 2 mogą czasem być mało reprezentacyjne.

 

comment_o4vlX1M4b5x7z75w1eYodEJWGbMG5i3s


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, nicon napisał(-a):

Z drugiej strony, karat czy nawet 2 mogą czasem być mało reprezentacyjne.

Dlatego lepiej go zdejmij 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za to jak dobrze zabezpieczony przed konwencjonalną stratą…tylko odcięcie da radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, nicon napisał(-a):

Tak to wygląda w USA i Azji. Z drugiej strony, karat czy nawet 2 mogą czasem być mało reprezentacyjne.

 

Przedłużane paznokcie - extra! Dużo dałeś? 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Przedłużane paznokcie - extra! Dużo dałeś? 

Nie sądziłem, ze akurat ten aspekt Cię osobiście zainteresuje, ale szanuję. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę offtop się zrobił, ale w diamentach nie tylko wielkość powinna się liczyć (ta właściwie powinna być na ostatnim miejscu), ale przede wszystkim kolor, czystość i szlif. Choć te 3 parametry są najczęściej mało widoczne dla odbiorcy zewnętrznego, więc większość idzie w karaty. Wydaje mi się, że jednak dla nas zegarkowców, którzy zwracają uwagę na szczegóły i jakość, to właśnie 3 niewielkościowe parametry powinny mieć największe znaczenie.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.