Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, beniowski napisał(-a):

Butik, ale akurat co tu podziwiać? Roleksowe mechanizmy? Nuda.

 

Tragedii nie ma, więc wolę prosty niedekorowany ale widoczny mechanizm niż pusty stalowy dekielek.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Butik napisał(-a):

 

Tragedii nie ma, więc wolę prosty niedekorowany ale widoczny mechanizm niż pusty stalowy dekielek.

Nawet mechanizm Rolexa jest ładniejszy niż dekiel Rolexa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełny dekiel w Roleksie to zmora właścicieli przesadnie dbających o swoje zegarki - wystarczy, że raz położą zegarek na "pleckach" na zapięciu i już jest skaza😊

Dobrej nocy!

IMG_20231111_2158409.thumb.jpg.611f6266719a5b5644308e3582561563.jpg

 

Edytowane przez facecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minute ago, facecik said:

Pełny dekiel w Roleksie to zmora właścicieli przesadnie dbających o swoje zegarki - wystarczy, że raz położą zegarek na "pleckach" na zapięciu i już jest skaza😊

 

Nabyć… nosić… cieszyć się. 
Jak widzę jakieś oklejanie i inne tego typu „zabezpieczenia” przed zdjęciem bransolety to oczy wychodzą mi z orbity dosłownie… ryska przy odłożeniu na dubpkę, niezłe jaja 😂

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Bugs napisał(-a):

Nawet mechanizm Rolexa jest ładniejszy niż dekiel Rolexa :)

A na takim OLXie mnóstwo Rolexów z fajnymi deklami z dużą ilością napisów🤣.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.11.2023 o 19:03, Szyszkops napisał(-a):


Staram się, ale jednak wiesz… to roleks, złoty, relatywnie tani…

 

zloty 😅

niech Kolega robi co chce, najwyzej nauczy sie na bledzie 


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
zloty 
niech Kolega robi co chce, najwyzej nauczy sie na bledzie 

Nie nauczy dziś ma go oglądać na targu staroci - może będą zdjęcia z przymiarki, a może nawet zdjęcia nowego nabytku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Szyszkops napisał(-a):


Nie nauczy emoji18.png dziś ma go oglądać na targu staroci - może będą zdjęcia z przymiarki, a może nawet zdjęcia nowego nabytku emoji1.png

 

To nie ma sensu nawet tlumaczyc, bo zawsze bedziesz tym zlym na koniec 😉


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście też podoba się ten transparentny dekiel @Butik`a, mechanizm w sumie nie jest jakoś wybitnie ozdobiony.  

Jak się popatrzy na taki Tudorowy MT5612 to tam też pierwsze wrażenie - mechanizm jest do pracy, nawet ciężkiej, do podziwiania raczej mniej. Jest surowo. :D  

 

Gdzieś mi mignęło, podobno do Omegi Speediego można też zamówić transparentny dekiel i można mieć MoonWatch`a w hesalicie i jednocześnie widzieć mechanizm?

Myślę że fajnie mieć taką możliwość i zamówić sobie przeszkolony dekiel jak ktoś bardzo pragnie :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, SPS napisał(-a):

Mnie osobiście też podoba się ten transparentny dekiel @Butik`a, mechanizm w sumie nie jest jakoś wybitnie ozdobiony.  

Jak się popatrzy na taki Tudorowy MT5612 to tam też pierwsze wrażenie - mechanizm jest do pracy, nawet ciężkiej, do podziwiania raczej mniej. Jest surowo. :D  

 

Gdzieś mi mignęło, podobno do Omegi Speediego można też zamówić transparentny dekiel i można mieć MoonWatch`a w hesalicie i jednocześnie widzieć mechanizm?

Myślę że fajnie mieć taką możliwość i zamówić sobie przeszkolony dekiel jak ktoś bardzo pragnie :D 

 

Są aftermarketowe bezele do nowego Moona, myślałem ale nie lubię mieć nieoryginalnych części w zegarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, SPS napisał(-a):

podoba się ten transparentny dekiel

 

Mnie tak samo, jednak obawiam się, czy zachowują wodoszczelność (skok i długość gwintu w porównaniu z oryginałem) - muszę się obczytać w temacie.

Edytowane przez mroova
na początku zdania piszemy "mnie", nie "mi" !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na bogato:

To są te roleksowe poszukiwania mojego kumpla… ej a kto wie co to?01ef1ff5-dd2a-4e7d-b2ea-0b6b5c6771f8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Szyszkops napisał(-a):


To są te roleksowe poszukiwania mojego kumpla… ej a kto wie co to?01ef1ff5-dd2a-4e7d-b2ea-0b6b5c6771f8.jpg

To jest obciach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie znam ale kojarze ze byly takie prostokątne cellini tylko że wygladaly inaczej i chyba były ladies. Ten jest jak applewatch 😂


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie znam ale kojarze ze byly takie prostokątne cellini tylko że wygladaly inaczej i chyba były ladies. Ten jest jak applewatch

No tylko one mi się zdaje miały na tarczy Cellini i Geneve… tego wybrała sobie szanowna rodzicielka kumpla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie znam ale kojarze ze byly takie prostokątne cellini tylko że wygladaly inaczej i chyba były ladies. Ten jest jak applewatch

Ważne, że jest napis i korona Mógł sobie kupić applewatcha i nakładkę zainstalować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro taki sobie wybrała i jest zadowolona z zakupu, to niech tak zostanie. Po co ingerować?


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również

 

Bez nazwy.jpg


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.