Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

W kwestii czytelności to bardziej chodzi moim zdaniem o to, z tego co dane mi było zaobserwować przy noszeniu i przymiarkach, że w pewnym oświetleniu wskazówki zlewają się optycznie z tarczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, KrysH napisał(-a):

@mario1971 to że trzeba minimalnie dłużej się przypatrzyć nie świadczy chyba odrazu o "beznadziejnej" czytelności.

Niestety zgodze sie z @mario1971 - dla mnie czytelnosc tragiczna a wieczorem/nocy praktycznie jej brak 😬 , no ale coz - poza tym panda najladniejsza 😍

 

ps

oczywiscie czarna tez 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Daytona ma ozdabiać właściciela, a nie być czytelna i praktyczna. Od tego właściciel ma komórkę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stąd rzadko się zdarza, by wybierali ją jednozegarkowcy. Pierwszym wyborem będzie GMT, Sub, Datejust, czy nawet brzydki Explorer. Kolejność ze względu na dostępność bywa często zupełnie odwrotna niż ta, podana przeze mnie. 😃


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, mario1971 napisał(-a):

 nawet brzydki Explorer

 

Od Explorera to się proszę odstosunkować :)  


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Stąd rzadko się zdarza, by wybierali ją jednozegarkowcy. Pierwszym wyborem będzie GMT, Sub, Datejust, czy nawet brzydki Explorer. Kolejność ze względu na dostępność bywa często zupełnie odwrotna niż ta, podana przeze mnie. 😃

 

Rzeczywiście, pierwszym wyborem u mnie był piękny Explorer (36mm), który nadal pozostaje podstawowym zegarkiem i najczęściej noszonym. Za każdym jednak razem gdy zakładam Daytonę jestem zachwycony jakim wspaniałym zegarkiem jest ten Rolex.

daydaydayday.JPG


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, pisar napisał(-a):

 

Od Explorera to się proszę odstosunkować :)  

Jestem antyfanem tego modelu i nic na to nie poradzę. 🤷‍♂️


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co chwilę te daytony pokazywane - obrzydzi się zupełnie ten zegarek, taki oklepany. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, machlo napisał(-a):

Co chwilę te daytony pokazywane - obrzydzi się zupełnie ten zegarek, taki oklepany. ;)

 

Masówka...co za czasy  :) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, pisar napisał(-a):

 

Masówka...co za czasy  :) 

 

A taki brzydal nie brzydal EXP jednak bardziej niszowy. 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, machlo said:

Co chwilę te daytony pokazywane - obrzydzi się zupełnie ten zegarek, taki oklepany. ;)

Dlatego dobrze mieć w kolekcji coś mniej oklepanego na zmianę!

 

IMG_7723.thumb.jpeg.19d1445aaf93523c260813527bbf9940.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Smycel napisał(-a):

Tak oklepana jest Daytona, że w tramwajach się ją spotyka 

 

W komunikacji miejskiej to fejki. właściciel Rolexa nie może tak nisko upaść, żeby tramwajem jeździć 😂. Poziom trzeba trzymać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rower i Daytona to pewnie też mało bezpieczny sport, co nie? 🤔


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Rower i Daytona to pewnie też mało bezpieczny sport, co nie? 🤔

Jak ci zależy na tym, żeby zbytnio nie trzęsło zegarkiem podczas jazdy rowerem, możesz go przecież wozić w etui w kieszeni kurtki, a zakładać po zejściu z rowera. Ja tak czasem robię jak jadę do pracy w miejscu gdzie mam kilka kilometrów kocich łbów i trzęsie niemiłosiernie, zwłaszcza na moim trupie. Ale z drugiej strony, jak jedziesz autem po kocich łbach i drży ci kierownica, to Daytonę zdejmujesz czy kierujesz jedną ręką? Czasem sam się zastanawiam, do czego w końcu ma służyć zegarek - do pokazywania czy używania?

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, beniowski napisał(-a):

Jak ci zależy na tym, żeby zbytnio nie trzęsło zegarkiem podczas jazdy rowerem, możesz go przecież wozić w etui w kieszeni kurtki, a zakładać po zejściu z rowera. Ja tak czasem robię jak jadę do pracy w miejscu gdzie mam kilka kilometrów kocich łbów i trzęsie niemiłosiernie, zwłaszcza na moim trupie. Ale z drugiej strony, jak jedziesz autem po kocich łbach i drży ci kierownica, to Daytonę zdejmujesz czy kierujesz jedną ręką? Czasem sam się zastanawiam, do czego w końcu ma służyć zegarek - do pokazywania czy używania?

To było pytanie typu granat zaczepny. 🤣 Ja na rower zabieram ze sobą G-shocka.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

To było pytanie typu granat zaczepny. 🤣 Ja na rower zabieram ze sobą G-shocka.

Ja na rower też zabieram G-Shocka. Tj. jak jeżdzę po wertepach i takich tam. Do pracy w G-Shocku nie chodzę. A do pracy rowerem jeżdżę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 hours ago, Smycel said:

Tak oklepana jest Daytona, że w tramwajach się ją spotyka 

IMG_6009.jpeg

Ha Ha Ha!

 

Piękna jest! 👌🏁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, beniowski napisał(-a):

W komunikacji miejskiej to fejki. właściciel Rolexa nie może tak nisko upaść, żeby tramwajem jeździć 😂. Poziom trzeba trzymać!

Ja znowu słyszałem że sporo właścicieli rolków chodzi pieszo , jeździ rowerem a czasem nawet autem kupionym na kredyt😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.