Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

Co skąd wiem? Że nie aspirował czy że nie są widoczne gołym okiem?

Że nie aspirował. To drugie jest dosc iczywiste

Dla każdego kto trochę interesował się historią marki jest naturalne, że aspiracją (nie mówimy o tym co przed wojną) nie była konkurencja typu Vacheron, Audemars czy Patek, a zegarki popularne - wystarczy popatrzeć jak się prezentowały ceny Rolexów w porównaniu do ww.

Edited by eye_lip

Dla każdego kto trochę interesował się historią marki jest naturalne, że aspiracją (nie mówimy o tym co przed wojną) nie była konkurencja typu Vacheron, Audemars czy Patek, a zegarki popularne - wystarczy popatrzeć jak się prezentowały ceny Rolexów w porównaniu do ww.

Trudno się z tym nie zgodzić. Ciekawe, czy nadal tak jest?

W moim Subie pojawiło się po pół roku od nowości  coś podobnego do kurzu na tarczy ( kilka biało/szarych "kropek") - poszedłem do cenionego zegarmistrza i powiedział, że niestety to jest od mechanizmu, ale niczemu to nie szkodzi i juz widział to samo w kliku innych Rolexach...

W markach takich jak PP, VC,AP czy FP J tez zdarzają się wpadki... 

Są zegarki do podziwiania za stosowane komplikacje (PP, VC), są też takie do zachwycania się dbałością a szczegóły wykończenie (ALS, GS), i jest Rolex - do codziennego użytkowania, w każdych warunkach. Precyzyjny i bezawaryjny EDC.

Kupisz, przenosisz go całe życie, a potem twoje dzieci i wnuki...

Chyba, ze jestes zapisany i czekasz w kolejce - to dopiero dzieci i wnuki zaczna go uzytkowac :D;)

Edited by artme

Są zegarki do podziwiania za stosowane komplikacje (PP, VC), są też takie do zachwycania się dbałością a szczegóły wykończenie (ALS, GS), i jest Rolex - do codziennego użytkowania, w każdych warunkach. Precyzyjny i bezawaryjny EDC.

Kupisz, przenosisz go całe życie, a potem twoje dzieci i wnuki...

Prawda, tyle że co do GS to choć cenię tę markę to dla mnie nie dorównuje firmie Rolex...

Chyba, ze jestes zapisany i czekasz w kolejce - to dopiero dzieci i wnuki zaczna go uzytkowac :D;)

czekam 2 lata za daytona bez zmiany w kolejce...bez komentarza...

Prawda, tyle że co do GS to choć cenię tę markę to dla mnie nie dorównuje firmie Rolex...

Dla mnie to także oczywista oczywistość.

W moim Subie pojawiło się po pół roku od nowości coś podobnego do kurzu na tarczy ( kilka biało/szarych "kropek") - poszedłem do cenionego zegarmistrza i powiedział, że niestety to jest od mechanizmu, ale niczemu to nie szkodzi i juz widział to samo w kliku innych Rolexach...

W markach takich jak PP, VC,AP czy FP J tez zdarzają się wpadki...

Masz może jakieś fotki tego „zjawiska”?

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Masz może jakieś fotki tego „zjawiska”?

Niestety nie zrobiłem zdjeć a zegarek sprzedałem ze względu na marke PP... to sie pojawiło przy środku tarczy - tam gdzie "wychodzą" wskazówki, potem się to trochę przemieszczało w rożne strony, ale nie drażniło mnie to bo tez nie było tego dużo...nowemu właścicielowi pokazałem to również - nie miało to dla niego  znaczenia...

Edited by Lukasz23212

Guest tbn

czekam 2 lata za daytona bez zmiany w kolejce...bez komentarza...

Pomyśl o tych co by chcieli być w kolejce, a nikt ich nie chce zapisać. Już jesteś nobilitowany przez Rolexa.

Edited by tbn

Już jesteś nobilitowany przez Rolexa.

Mogliby dla kandydatów na klientów wprowadzić takie opaski ( bransoletki) ne rękę w kolorach dan. Biały - jeden rok oczekiwania aż do czarnego - 10 lat oczekiwania :unsure:

Mogliby dla kandydatów na klientów wprowadzić takie opaski ( bransoletki) ne rękę w kolorach dan. Biały - jeden rok oczekiwania aż do czarnego - 10 lat oczekiwania :unsure:

i co roku SPRZEDAWAĆ każdemu nowy kolor. Wtedy pewnie powstałaby szara strefa handlu opaskami...

Niestety nie zrobiłem zdjeć a zegarek sprzedałem ze względu na marke PP... to sie pojawiło przy środku tarczy - tam gdzie "wychodzą" wskazówki, potem się to trochę przemieszczało w rożne strony, ale nie drażniło mnie to bo tez nie było tego dużo...nowemu właścicielowi pokazałem to również - nie miało to dla niego znaczenia...

Hm... i to wszystko w nowym zegarku, czy w wintydżu?

Batman do biura , Pepsi na plażę co najmniej 9 godzin stąd ;-)

Od razu na plażę !

Człowiek zapier... musi :(;)

B7-CB0-BEA-15-B7-4515-9-B3-A-FA564-BB204

Super wygląda. Jak mi się bransoleta znudzi to pójdę w tę stronę.

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

Ile rolków na bazarku. Czyżby powoli się miały tanieć?

Ja naliczyłem cztery, to tak wiele? Co do cen, zapomnij, z wielu wzgladów kierunek jest tylko jeden.

Wysłane przy użyciu Tapatalka

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Fajnie i nie fajnie. Ja jestem zbyt klasyczny na takie manewry ale wiem ze są w środę nas zwolennicy, nawet takiego z Borowo Młyn znam ;)

Od razu na plażę !
Człowiek zapier... musi :(;)

Edited by DawPi
Nie cytujemy zdjęć.