Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Może jest to jakiś pomysł, piękny ukłon od firmy, żeby gawiedź chociaż mogła zobaczyć jak to to wygląda… 🙃


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tiaaa, nawet dwa, trzy tygodnie leżą, zanim zadzwonią do klienta.
Puste gabloty wyglądały koszmarnie. Widocznie uznali, że to nie licuje z prestiżem marki i salonu. Więc znaleźli sposób żeby sztucznie poprawić wizerunek, oczywiście kosztem klienta. Uznali, że jak klient czekał rok, to może się jeszcze bujać przez parę tygodni. Przynajmniej salon lśni. Mistrzowie marketingu, * ich mać


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego z okazji Dnia Dziecka 🥳

IMG_20220601_114205.jpg


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Mirosuaw napisał(-a):

Puste gabloty wyglądały koszmarnie. Widocznie uznali, że to nie licuje z prestiżem marki i salonu. Więc znaleźli sposób żeby sztucznie poprawić wizerunek, oczywiście kosztem klienta. Uznali, że jak klient czekał rok, to może się jeszcze bujać przez parę tygodni. Przynajmniej salon lśni. Mistrzowie marketingu, * ich mać emoji38.png
 

Chyba lepiej jak są pełne, niż takie jak jeszcze parę miesięcy temu. 😅

z28334774V,Puste-polki-w-miesnym--W-ostatni-rok-istnienia-PRL.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Mirosuaw napisał(-a):

Puste gabloty wyglądały koszmarnie. Widocznie uznali, że to nie licuje z prestiżem marki i salonu. Więc znaleźli sposób żeby sztucznie poprawić wizerunek, oczywiście kosztem klienta. Uznali, że jak klient czekał rok, to może się jeszcze bujać przez parę tygodni. Przynajmniej salon lśni. Mistrzowie marketingu, * ich mać emoji38.png
 

Mimo wszystko jednak wolę jak coś jest wystawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mirosuaw napisał(-a):

109b0696d78c9ac51c5011851af31376.jpg

 

Cudeńko i nawet polerowany bezel jakoś tak wygląda jak nietknięty czasem ;) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Chyba lepiej jak są pełne, niż takie jak jeszcze parę miesięcy temu. 😅

z28334774V,Puste-polki-w-miesnym--W-ostatni-rok-istnienia-PRL.jpg

No nie wiem. Teraz wyglądają jak sklepy dla górników. Towar jest ale dla „wybranych”.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że puste gabloty wyglądały gorzej, ale teraz to trochę lizanie cukierka przez szybę. W salonie pepsi czy batman, ale nie można ich przymierzyć bo są zarezerwowane. I rozumiem, że są już "czyjeś", ale to może warto pomyśleć o jakiś modelach ekspozycyjnych bez mechanizmów etc. 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, desmo napisał(-a):

No nie wiem. Teraz wyglądają jak sklepy dla górników. Towar jest ale dla „wybranych”.

Górnicy i słoikarze zawsze mieli lepiej od pyrek.   


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, vvv napisał(-a):

Rozumiem, że puste gabloty wyglądały gorzej, ale teraz to trochę lizanie cukierka przez szybę. W salonie pepsi czy batman, ale nie można ich przymierzyć bo są zarezerwowane. I rozumiem, że są już "czyjeś", ale to może warto pomyśleć o jakiś modelach ekspozycyjnych bez mechanizmów etc. 

Naprawdę nie można przymierzyć? We Włoszech zegarki z wystawy, które opatrzone są napisem for exhibition only można normalnie przymierzać. Nie wiem czy to są zegarki do odbioru przez klientów czy też to jakaś inna forma, ale przymierzać można. W ten sposób puste ostatnio salony/witryny trochę zatętniły życiem.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, beniowski napisał(-a):

for exhibition only

 

nie miałem okazji przymierzać takiego zegarka ale domyślam się że mogą to nie być w pełni funkcjonalne modele?

 

W PL Kruk przyjął zasadę że nie można przymierzać serii professional ale np DJ jak się czasom pojawi to można 🤷‍♂️ co kraj i AD to inne podejście


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jan napisał(-a):

 

nie miałem okazji przymierzać takiego zegarka ale domyślam się że mogą to nie być w pełni funkcjonalne modele?

To są normalne Rolexy, nie jakieś wybebeszone dziwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chce się coś przymierzyć, to najłatwiej umówić się na kawę/piwo z ziomkami z Forum. default_smile.png

1c3ec9a87de0d5931d7c2ca5116c5bae.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pisar napisał(-a):

 

Cudeńko i nawet polerowany bezel jakoś tak wygląda jak nietknięty czasem ;) 

 

A kiedy miał się porysować jak tylko do zdjęć zakładam :D

 

 2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Chyba lepiej jak są pełne, niż takie jak jeszcze parę miesięcy temu. 😅

 

To może lepiej jakby dali do gablot atrapy od razu wszystkich modeli ;)

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, beniowski napisał(-a):

for exhibition only

W Pradze też pod zegarkami z wystawy mają takie tabliczki, a nie tak jak u nas "rezerwacja" - ale przymierzyć się nie da (nawet DJ), bo zegarki tylko do odbioru przez Klientów.

53 minuty temu, Jan napisał(-a):

W PL Kruk przyjął zasadę że nie można przymierzać serii professional ale np DJ jak się czasom pojawi to można 🤷‍♂️

W Krakowie i w SSC nie pozwalają przymierzać (przynajmniej mnie) żadnych modeli. Chciałem nawet nie przymierzyć, a "zważyć" w ręce model z platyny - bez szans🤷‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Jak chce się coś przymierzyć, to najłatwiej umówić się na kawę/piwo z ziomkami z Forum. default_smile.png

1c3ec9a87de0d5931d7c2ca5116c5bae.jpg

Na ale bym wolał z niebiesko czerwonym  bezelem 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex Explorer to bardzo ładny zegarek, ale nie rozumiem utrzymywania w ofercie jego, Air King'a i jeszcze Oyster Perpetual. Wszystkie bez daty, bez komplikacji, nie wyróżniające się jeden na tle drugiego. Podobnie Explorer II to trochę duplikacja GMT Master II. 


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, desmo napisał(-a):

Na ale bym wolał z niebiesko czerwonym  bezelem 😉

A to pewnie jakieś starsze modele masz na myśli. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, tomekr89 napisał(-a):

Rolex Explorer to bardzo ładny zegarek, ale nie rozumiem utrzymywania w ofercie jego, Air King'a i jeszcze Oyster Perpetual. Wszystkie bez daty, bez komplikacji, nie wyróżniające się jeden na tle drugiego. Podobnie Explorer II to trochę duplikacja GMT Master II. 

Są ludzie, którym do szczęścia nie są potrzebne komplikacje, tylko prosty czasomierz ulubionej marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, tomekr89 napisał(-a):

Wszystkie bez daty, bez komplikacji, nie wyróżniające się jeden na tle drugiego.

 

Idealnie opisałeś wszystkie zalety Exa. Właśnie dlatego jest najlepszym Rolkiem.

 

2 godziny temu, sanik napisał(-a):

Są ludzie, którym do szczęścia nie są potrzebne komplikacje, tylko prosty czasomierz ulubionej marki.

 

Otóż to!


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Tiaaa, nawet dwa, trzy tygodnie leżą, zanim zadzwonią do klienta.

 

Były wystawione i w sobotę i wczoraj - jeszcze nie dzwonili do klientów, nie mają dyspozycji z centrali kogo "kopnie zaszczyt". 

 

A ja w sobotę zamawiałem a wczoraj odbierałem - tyle że nie batmana u Kruka a Garret Kids (zegarek z funkcją dzwonienia) w RTV Euro AGD na wyjazd córki na zielone przedszkole. Całe cztery dni - żona "korpomadka" od zmysłów odchodzi nad losem "jej jedynego dziecka"  🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mroova napisał(-a):

 

Były wystawione i w sobotę i wczoraj - jeszcze nie dzwonili do klientów, nie mają dyspozycji z centrali kogo "kopnie zaszczyt". 

 

A ja w sobotę zamawiałem a wczoraj odbierałem - tyle że nie batmana u Kruka a Garret Kids (zegarek z funkcją dzwonienia) w RTV Euro AGD na wyjazd córki na zielone przedszkole. Całe cztery dni - żona "korpomadka" od zmysłów odchodzi nad losem "jej jedynego dziecka"  🤪

Garrett to zło... dwa razy wymieniałem... dokładność lokalizacji b.słaba, a po trzech dniach przestał działać głośnik... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, szuwi napisał(-a):

Garrett to zło... dwa razy wymieniałem... dokładność lokalizacji b.słaba, a po trzech dniach przestał działać głośnik... 

Lokalizacja rzeczywiście działa średnio , czasem jest ok a czasem do bani , więc ciężko na tym polegać .

Dzwonić i rozmawiać można bez problemu a na tym mi w zasadzie zależało , alternatywy chyba sensownej nie ma dla Garretta ? Wydaje mi się że bateria całych 4 dni może nie wytrzymać . To dopiero będzie stres jak bateria padnie 🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.