Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Twoja kolekcja!

Rekomendowane odpowiedzi

DJ w mojej ulubionej konfoguracji. 👍


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, alleck napisał(-a):

Doszedłem do 8 sztuk i nijak mi dalsza redukcja nie wychodzi :) w zeszłym roku dwa wyszły, ale zaraz dwa weszły :)
Oprócz tych ze zdjęcia to jeszcze gw-9400 na ręce i burgundowy Formmeister w drugim pudle.
6195cd99faddc6bce3053e73e81e6704.jpg

Redukcja jako ćwiczenie siły woli? Innego sensu nie widzę. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, alleck napisał(-a):

Doszedłem do 8 sztuk i nijak mi dalsza redukcja nie wychodzi :) w zeszłym roku dwa wyszły, ale zaraz dwa weszły :)
Oprócz tych ze zdjęcia to jeszcze gw-9400 na ręce i burgundowy Formmeister w drugim pudle.


Coś na każdą okazję - świetna kolekcja! 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, szuwi napisał(-a):

Bardzo fajny zestaw. 

 

 

Dziękuję, ale cały czas z tyłu głowy mam myśli, że powinny się zostać max 3, jak u Ciebie mój idolu ;) Tylko jak to zrobić, jak na świecie jest tyle fajnych zegarków :) 

 

24 minuty temu, agremi napisał(-a):

DJ w mojej ulubionej konfoguracji. 👍

 

Miał być niezbyt rzucający się w oczy, niezbyt błyszczący.

 

4 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Redukcja jako ćwiczenie siły woli? Innego sensu nie widzę. ;) 

 

Coś w tym może być ;) 

 

2 minuty temu, cordi7 napisał(-a):


Coś na każdą okazję - świetna kolekcja! 👍

 

Dziękuję, chociaż ktoś mi kiedyś na tym forum powiedział, że taka ilość, to jeszcze nie kolekcja :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, alleck napisał(-a):

 

Dziękuję, ale cały czas z tyłu głowy mam myśli, że powinny się zostać max 3, jak u Ciebie mój idolu ;) Tylko jak to zrobić, jak na świecie jest tyle fajnych zegarków :) 

 

Zmień idola, bo przecież ja PLANUJĘ mieć cztery, a MAM sześć i nie mam serca oddać zenitha i panafrica... A jeszcze reverso lub tank po głowie chodzi... Ciężkie to życie... 😉

Ale teoretycznie dałbym radę z trzema - lange+ex1+ball by mi wystarczyły. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, dawid82 napisał(-a):

Super kolekcja 🙂


Dzięki, do Twojej mi trochę brakuje, ale jest trochę punktów wspólnych, wiec chyba jestem na dobrej drodze ;)


instagram.com/average_watch_enjoyer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, robertn napisał(-a):

W nowy rok wjechałem z takim składem.

 

Nie mam jakiegoś sprecyzowanego schematu budowania kolekcji, jedynie kilka bazowych wymagań:

- musi być chemia oczywiście

- musi pasować na łapę (mały obw. nadgarstka)

- preferuję brak daty

Nie wytrzymałbym z jednym czy dwoma zegarkami, każdy po jakimś czasie mi się nudzi, więc rotacja to podstawa.

Brakuję może trochę koloru, więc może jakieś kroki w tym kierunku zostaną poczynione, choć w tym momencie czuję się w miarę zadowolony ze stanu rzeczy.

 

Kolumna z Omegami jest mega. Reszta też ujdzie 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W nowy rok wjechałem z takim składem.
 
Nie mam jakiegoś sprecyzowanego schematu budowania kolekcji, jedynie kilka bazowych wymagań:
- musi być chemia oczywiście
- musi pasować na łapę (mały obw. nadgarstka)
- preferuję brak daty
Nie wytrzymałbym z jednym czy dwoma zegarkami, każdy po jakimś czasie mi się nudzi, więc rotacja to podstawa.
Brakuję może trochę koloru, więc może jakieś kroki w tym kierunku zostaną poczynione, choć w tym momencie czuję się w miarę zadowolony ze stanu rzeczy.
 
8mkVXTk.jpg&key=bf6455d38e64df47c79da2a942df953c66c0b701d1fa24127309107c0e6787aa
 
 
Nomos Club ma 38,5mm? Bo sprawia wrażenie jednego z większych w tym towarzystwie, mimo że nominalnie inne sztuki są sporo większe.
Cały zestaw bardzo fajny.

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Mirosuaw napisał(-a):

Nomos Club ma 38,5mm? Bo sprawia wrażenie jednego z większych w tym towarzystwie, mimo że nominalnie inne sztuki są sporo większe.
Cały zestaw bardzo fajny.


Tak to wersja 38, a odbiór wielkości ze zdjecia to raczej kwestia perspektywy. Dużo osób zarzuca mu długie uszyska, ale na moim nadgarstku układa się perfekcyjnie. 


instagram.com/average_watch_enjoyer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W nowy rok wjechałem z takim składem.
 
Nie mam jakiegoś sprecyzowanego schematu budowania kolekcji, jedynie kilka bazowych wymagań:
- musi być chemia oczywiście
- musi pasować na łapę (mały obw. nadgarstka)
- preferuję brak daty
Nie wytrzymałbym z jednym czy dwoma zegarkami, każdy po jakimś czasie mi się nudzi, więc rotacja to podstawa.
Brakuję może trochę koloru, więc może jakieś kroki w tym kierunku zostaną poczynione, choć w tym momencie czuję się w miarę zadowolony ze stanu rzeczy.
 
 


Jaki to rozmiar Tanka?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, rafi napisał(-a):

Jaki to rozmiar Tanka?

 


To Tank Solo Large (35x28mm)


instagram.com/average_watch_enjoyer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 1/7/2023 at 9:56 AM, facecik said:

Moje sprzęciki na gumce:

IMG_20230107_1642571.thumb.jpg.5e60d14c8da98b91b6782e04a5d509bd.jpg

Ten Panerai jest piękny - poproszę referencje jeśli można. Dziękuję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KrysH napisał(-a):

Ten Panerai jest piękny - poproszę referencje jeśli można. Dziękuję. 

Proszę, to ref. 2223.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minutes ago, facecik said:

Proszę, to ref. 2223.

To byłby Panerai dla mnie. Bardzo mi się podoba. Mógłbym zapytać jak się nosi? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, KrysH napisał(-a):

To byłby Panerai dla mnie. Bardzo mi się podoba. Mógłbym zapytać jak się nosi? 

Bardzo wygodny mimo rozmiaru, który jak na pama i tak jest zredukowany. Jest przyklejony do nadgarstka (uszy schodzą poniżej dekla (nie tak jak w subie Rolexa). Świetna, miękka guma (tu mam trochę obawy o jej wytrzynałość, może się wycierać). Przeszkadza nieco grubość zegarka - mam problem z niektórymi koszulami, bo wchodzi pod mankiet "na styk".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, facecik said:

Bardzo wygodny mimo rozmiaru, który jak na pama i tak jest zredukowany. Jest przyklejony do nadgarstka (uszy schodzą poniżej dekla (nie tak jak w subie Rolexa). Świetna, miękka guma (tu mam trochę obawy o jej wytrzynałość, może się wycierać). Przeszkadza nieco grubość zegarka - mam problem z niektórymi koszulami, bo wchodzi pod mankiet "na styk".

Dziękuję za dobre info! Ale na lato do krótkiego rękawa gdzieś przy wodzie podejrzewam ze musi być super. Będę musiał odwiedzić butik i zobaczyć go na żywo. Zaciekawił mnie bardzo...

 

Edytowane przez KrysH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, rads napisał(-a):


Nic dodać, nic ująć 😉

 

7163E762-0978-48F5-A1AA-50924845D55A.thumb.jpeg.71040f7bb656c165d092d7efd57d2a1e.jpeg


Nie jestem pewny, mogę się mylić, ale chyba rozgryzłem jaka jest twoja ulubiona marka zegarków 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rads napisał(-a):

 

Zgadza się, nic Ci nie umknęło... Oczywiście Rolex! Nie stać mnie i nie lubię czekać w kolejce, zakładam więc HydroConquesta i wyobrażam sobie Suba, ubieram czarnego Conquesta i widzę Explorera. Trochę to trwało, ale z czasem mózg można oszukać 😄

 

A na poważnie, to przyznaję się do niemal niezauważalnej słabości do Longinesa. W kolekcji jest jeszcze kwarcyk VHP 41mm do zadań codziennych, militarny vintage na specjalne okazje i sporo literatury.

 

F50CD6AC-17AC-4191-83DD-3706DB6E8DEC.thumb.jpeg.8e6e08ecca78c8f8e234e3fca3f481da.jpeg

 

45D9D75D-8241-49EE-80C4-BC31C977DDCE.jpeg.410767bce4fa1b466f8bae7e29390a30.jpeg

 

7836E4A7-37C9-4465-A528-B786FA53EE29.jpeg.5854ec444cbc1395bdb28532e18e764f.jpeg

 

1D513791-A2FC-4C85-8A73-E9DD3E5D8E7D.jpeg.36a330e227430d4b415304eb6fc6afb6.jpeg

 

46B593AE-4953-42BB-98C9-394309D06349.jpeg.a70a54efca546c329d7e02c9ecdb66b1.jpeg

 

W planach już raczej tylko zegarki vintage ze słynnymi kalibrami marki, ale na 13.ZN to już pewnie w tym życiu nie nazbieram 😉
 

No i super! Niech cieszą obecne i przyszłe Longinesy👍🏼😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.