Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie ma jak ma - timer w DW-5035 możesz ustawić od 1s, przed momentem sprawdziłem żeby nie było tak jak z tym podświetlaniem :P

Zawsze najlepiej się dowiedzieć od kogoś kto ma bo internetu kłamią:

Strona Casio-Europe

dw-5035: Timer - 1/1 min. - 24 hours (with automatic repeat) The time can be set to the nearest minute and up to 24 hours in advance.

Dw-5600: Timer - 1/1 sec. - 24 hours The time can be set to the nearest second and up to 24 hours in advance.

 

I dlatego pytam i zamęczam Kolegów Forumowiczów.

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupić teraz (w rozsądnej cenie) bull bara do m5610?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyka z dodatkiem czerwieni, swoją drogą wyświetlacz bardzo czytelny

 

ltNKt7D.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyka z dodatkiem czerwieni, swoją drogą wyświetlacz bardzo czytelny

 

Oglądałem go na żywo i muszę przyznać, że faktycznie był zaskakująco czytelny.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem go na żywo i muszę przyznać, że faktycznie był zaskakująco czytelny.

 

potwierdzam to dw5600hr,a kontrast w nim jest zarabisty, lubie go nosic,zdaje się,ze to najlepszy negatyw wśród  kostek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bullbar w krainaczasu.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wakacyjnie 329ddc94f859bc70d423e70a4b1a139c.jpg

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie bijcie, bo było wiele razy, ale jaka bransoleta pasuje do kostek. Jakiś numer części, czy model, do którego jest w komplecie? Czy jest tylko jeden rodzaj, czy kilka do kilku modeli? Nie jestem przekonany do zegarków na bransoletach, ale kostka wygląda na nich świetnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie bijcie, bo było wiele razy, ale jaka bransoleta pasuje do kostek. Jakiś numer części, czy model, do którego jest w komplecie? Czy jest tylko jeden rodzaj, czy kilka do kilku modeli? Nie jestem przekonany do zegarków na bransoletach, ale kostka wygląda na nich świetnie :)

To jest bransoleta od GW-M5610BC (nr referencyjny 10440758). Pasuje też do serii 6900 (oryginalnie w GW-6900BC).

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie bijcie, bo było wiele razy, ale jaka bransoleta pasuje do kostek. Jakiś numer części, czy model, do którego jest w komplecie? Czy jest tylko jeden rodzaj, czy kilka do kilku modeli? Nie jestem przekonany do zegarków na bransoletach, ale kostka wygląda na nich świetnie :)

 

Bransoleta od GW-M5610BC nr referencyjny 10440758 - koszt 220zł najbardziej się opłaca kupić jak robisz zamówienie powyżej 400zł - wtedy dochodzi zniżka 10% ;)

Kostka na niej wygląda świetnie, ale indywidualne doznania odnośnie wygody użytkowania mogą być różne - mnie nie pasuje ro że się zbyt zwęża.

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo, niech los Wam sprzyja, a przyszłość w zegarki obfituje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się ciekawa limitka dw 5600 na alle... (nie mam mozliwosci wklejenia linku)-może komuś przypasi...


GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro nie widzę nic nowego :/

Ale w sklepie Demus jest limitka z fajnym "pudełkiem".

https://www.demus-zegarki.pl/product-pol-50036-Zegarek-Meski-G-SHOCK-35th-Anniversary-DW-5600NE-1ER-Limitowana-Edycja.html

 

W sumie to opakowanie bardziej mi się podoba niż sam zegarek.

 

Dziękuję bardzo, niech los Wam sprzyja, a przyszłość w zegarki obfituje :)

Dzięki Wieszczu ;) Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro nie widzę nic nowego :/

Ale w sklepie Demus jest limitka z fajnym "pudełkiem".

https://www.demus-zegarki.pl/product-pol-50036-Zegarek-Meski-G-SHOCK-35th-Anniversary-DW-5600NE-1ER-Limitowana-Edycja.html

 

Na allegro jest ten sam - ale jakby ktoś chciał to https://www.zegarek.net/szukaj.php?search=dw-5600#id=10

I sugeruję spróbować negocjacji... ;)

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żółć żółci nie równa.

 

dLtZYF.jpg

 

Co to dokładnie za kosteczka po lewej stronie? Zacytowane ze zdjęciem specjalnie jakby mod chciał rączkę położyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja panowie zakwestionuję paradygmat, który sam do niedawna uznawałem za oczywisty - że pasek od GW5000 jest lepszy od "zwykłego". Owszem, jest miększy. Jak ktoś lubi nosić zegar dociągnięty do ręki, to tak. Ale ten twardszy fajnie się spisuje przy takim luźniejszym noszeniu, z prześwitami pomiędzy paskiem i zegarem, a ręką. U mnie 5000 wrócił do gry w wielkim stylu, przegrywając przez pewien czas z 5610 na bransie, i właśnie na twardszym pasku teraz chodzi. A oryginalny miękki za to z kolei dobrze się sprawuje w lekutkim 5600EG. Takie roszady ;)

Edytowane przez Barry Bede

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre rzeczy nigdy sie nie zmieniają...5600.49e31c23af7519be2dbdc0411ce35320.jpg3f88fa4a400fb029a498ab7a9938c278.jpg


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.