Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tarant

Nie jest OK....

Rekomendowane odpowiedzi

Można, a poznajemy to po tym, że nas już nie bawi to co robimy, gdy już tylko mielimy to co robiliśmy wcześniej.
Dobrze, że dodałeś większości, czyli jakieś jakiekolwiek działania są jeszcze ok. :) Bezsens towarzyszy zawsze komuś, kto się zastanawia, a sens to jest to co dopiero szukamy.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można, a poznajemy to po tym, że nas już nie bawi to co robimy, gdy już tylko mielimy to co robiliśmy wcześniej.

Dobrze, że dodałeś większości, czyli jakieś jakiekolwiek działania są jeszcze ok. :) Bezsens towarzyszy zawsze komuś, kto się zastanawia, a sens to jest to co dopiero szukamy.

 

Piotr, myślałeś ( na pewno myślałeś! dużo myślisz ) aby spisać swoje myśli gdzieś ? Na forum mogą zniknąć z czasem a tak jak będę stary, bardzo stary no taki stary jak Ty :D to usiądę w fotelu, ubiorę papucie i sobie poczytam i łezka w oku się zaszkli :D

Albo jakiś blog chociaż zaprowadź, nie, że modowy ale taki "wolnomyślicielstwo przy zegarku" , " myśli zaklęte we wskazówkach " mam gotowe tytuły :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faszyzm w Hiszpanii? Nie znam Hiszpańskiego :unsure: ...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faszyzm w Hiszpanii? Nie znam Hiszpańskiego :unsure: ...

Kiedyś, jedna z trzech glównych siedzib tego ruchu....

Hitler 'testował' tam min z lotnikow z 'Kondora".

 

 

 

Pierwsze oddziały Legionu Condor przybyły do Hiszpanii na początku sierpnia 1936, w tym czasie nastąpiła eskalacja niemieckiej pomocy wojskowej i na początku listopada w składzie Legionu znajdowało się już ponad 100 samolotów i ponad 5000 żołnierzy pod dowództwem Hugona Sperrlego. W trakcie wojny domowej w Legionie służyło łącznie ponad 20 000 żołnierzy niemieckich. Pomimo że oficjalnie Hitler popierał politykę nieinterwencji, usprawiedliwiał funkcjonowanie Legionu jako część "walki przeciwko bolszewizmowi".


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr, myślałeś ( na pewno myślałeś! dużo myślisz ) aby spisać swoje myśli gdzieś ? Na forum mogą zniknąć z czasem a tak jak będę stary, bardzo stary no taki stary jak Ty :D to usiądę w fotelu, ubiorę papucie i sobie poczytam i łezka w oku się zaszkli :D

Albo jakiś blog chociaż zaprowadź, nie, że modowy ale taki "wolnomyślicielstwo przy zegarku" , " myśli zaklęte we wskazówkach " mam gotowe tytuły :D

No wolno o czymś takim myślę, ale to dopiero na emeryturze na którą się nie wybieram. :D


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wolno o czymś takim myślę, ale to dopiero na emeryturze na którą się nie wybieram. :D

Piotr, Ty reprezentujesz typ jak z piosenki..

( przepraszam ze personalnie, ale to z uprzejmosci)

https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3D_Jtpf8N5IDE&ved=0ahUKEwip_sGo_vrPAhUKvRQKHdLvA1gQyCkIIDAA&usg=AFQjCNFzYnwTY3d4OFJ_iPagJ8KzujLkpA


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żyć wiecznie to nie jest ok., a szczególnie przez wieczność śpiewać w chórze anielskim ubrany w białą nocna koszulę, gdy ma się tak jak ja pierwszy stopień wykształcenia muzycznego*.

 

* - rozróżniam bez najmniejszej trudności czy grają czy nie. :)


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto usunął mój wpis? Pieprzyc cenzurę!


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie. A ten, perełka pisdrackiej propagandy został...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieprzyć pieprzenie o pieprzeniu postów które pieprzą cenzurę... :D


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieprzyć pieprzenie o pieprzeniu postów które pieprzą cenzurę... :D

:)

post-48316-0-37861900-1477580964.jpg


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie. A ten, perełka pisdrackiej propagandy został...

 

specjalnie! aby dźgał Cię pod żebrem od rana do wieczora hehe. Może się nawrócisz na moderatora i odzyskasz kontrolę nad Prasą i Publikacyjami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie. A ten, perełka pisdrackiej propagandy został...

"Dobra zmiana" .,Lepszy sort został,a gorszy sort usunięty., 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już była taka dobra zmiana, nosiła skróconą nazwę PRL, ale szczawie tego nie pamiętają i cieszą się, że mogą dokopać mądrzejszym, zamiast się od nich uczyć...


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już była taka dobra zmiana, nosiła skróconą nazwę PRL, ale szczawie tego nie pamiętają i cieszą się, że mogą dokopać mądrzejszym, zamiast się od nich uczyć...

PRL od Pana Gierka wzwyż nie był aż taki zły, przynajmniej dla mnie. :P

Co byś nie powiedział, to obiektywnie musisz przyznać że Pan Gierek pewne dobre zmiany wprowadził.  :)


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRL zakwestionował dotychczasowe elity, tworzył nowe szybko i nieco na siłę, stąd popularność 'maliniaków'. Wtedy i dziś.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaletą tamtego systemu bylo to, ze ludzie się ( więcej) wzajemnie szanowali...., wspomniany wyzej 'szczaw' konczy studia dziś i mysli ze połknął wszystkie rozumy ( nie kazdy, większość), a szacunek dla innych to obce Mu słowo.

Beka

Janusze

Cebulaki

Wykluczeni

Tak widzi otoczenie.

Bywa ze wsydzą się wlasnych korzeni ( patrz-rodziców)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRL zakwestionował dotychczasowe elity, tworzył nowe szybko i nieco na siłę, stąd popularność 'maliniaków'. Wtedy i dziś.

Tak zapytam z ciekawości. Jeżeli nie PiS (i Pan Kaczyński ze swoją ekipą) to kto w Polsce lepiej jest w stanie rządzić. 

Może pokusisz się i wymienisz jakieś nazwiska ludzi którzy nadają się na godnych następców i godnych ogólnonarodowego zaufania. :)


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zapytam z ciekawości. Jeżeli nie PiS (i Pan Kaczyński ze swoją ekipą) to kto w Polsce lepiej jest w stanie rządzić. 

Może pokusisz się i wymienisz jakieś nazwiska ludzi którzy nadają się na godnych następców i godnych ogólnonarodowego zaufania. :)

 

I to jest nasze narodowe nieszczęście. Jedyne pytanie jakie możemy sobie zadawać po kolejnych wyborach, to takie, czy jest możliwe żeby ktoś mógł rządzić jeszcze gorzej od aktualnej ekipy. Sądziłem, że po Tusku nie jest to możliwe. Ale jest.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zapytam z ciekawości. Jeżeli nie PiS (i Pan Kaczyński ze swoją ekipą) to kto w Polsce lepiej jest w stanie rządzić. 

Może pokusisz się i wymienisz jakieś nazwiska ludzi którzy nadają się na godnych następców i godnych ogólnonarodowego zaufania. :)

 

Lepiej nie. Albo Ci odpowie, że nie chodzi an wybory albo w skrajnym przypadku, że Petru :D

Abstrahując od wszystkiego to Kraj się rozwijał za PO i nadal się szybko rozwija za PiS i tak naprawdę nie ma tutaj żadnych obaw. Natomiast ciągle jesteśmy atakowani nostradamusami i przepowiedniami że za chwilę będzie upadek, że będzie trzeba uciekać, że brak demokracyji, że stalynowskie metody itd. Pewne grupy ludzi są bardzo kwikliwe po prostu. Mimo że nic się im nie dzieje to kwiczą, tak na zapas.

I to jest nasze narodowe nieszczęście. Jedyne pytanie jakie możemy sobie zadawać po kolejnych wyborach, to takie, czy jest możliwe żeby ktoś mógł rządzić jeszcze gorzej od aktualnej ekipy. Sądziłem, że po Tusku nie jest to możliwe. Ale jest.

 

Tusk rządził z gracją. Jest dobrym politykiem, wolał się zaszyć i unikać odpowiedzi w niewygodnych kwestiach niż kłamać ( PO pod jego przewodnictwem uniknęło tyle razy ścięcia że to naprawdę cud!, tyle afer i żadna ich nie wywróciła ). Przebiła go zdecydowanie Kopacz która nie bała się kłamać prosto w oczy i na "bezczelnego" no niestety miarka się wtedy przebrała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antek przebija wszystkich pod tym względem.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antek przebija wszystkich pod tym względem.

 

Oceni go historia...Ciebie i mnie także. Ma stanowisko, nikt mu nie przeszkadza. Przyjdzie za 3 lata moment na podsumowanie. Trochę za dużo chlapie jęzorem ale nie ma to większego znaczenia. Świat połączony mediami społecznościowymi jest do tego już przyzwyczajony, każdy polityk musi coś tweetnąć, coś zalajkować albo zhejtować. Ja do dziś nie wiem jak ten tweeter działa...a polityce są tam aktywni już od paru lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.