Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tarant

Nie jest OK....

Rekomendowane odpowiedzi

Już pierdolenie politycznych mundrości, historia zatoczyła koło bo wracamy do etapu "za komuny było lepij", zaraz będzie shitstorm i temat do kosza :D.

Polityka uaktywnia ludzi i budzi duże emocje. :)

Zauważam ostatnio że jak wieje tutaj nudą to trzeba rozgrzebać gówno o nazwie "polityka w państwie polskim" i od razu ciśnienie rośnie.  :)

Nie przejmuj się, jak temat wyrzucą do kosza to się otworzy kolejną edycję. :P:D   


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno pozostało niezmienne między systemami, liczba zgorzkniałych dziadów którzy nie wypracowali żadnej pozycji społecznej a domagają się szlacheckiego traktowania tylko ze względu na wiek (nie wszyscy, większość).

Czy Ty myslisz ze jak ktos ma 45 lat to jest zgorzknialym dziadem?, otoż nie, jest mezczyzną u szczytu formy-z tego też powodu, mniej, lub wiecej smieje się z przecietniakow co myslą ze ukonczona uczelnia to przepustka do wielkiego Świata.

Nic bardziej mylnego, zakasać trzeba rękawy i do roboty ;)

A zgorzkniala to jest gównarzeria bo wymagania wielkie, umiejetnosci 'takie se' i na zakrętach się z kredytami nie wyrabia....

A pochodzenie?, jak ktoś się w stajni urodził nie znaczy ze jest koniem :)

 

P.S

I poproszę bez osobistych wycieczek, zrozumiano?

 

Edit

Pamietam Twoje pelne optymizmu posty (i marzeń) jak to kiedys bedziesz bogaty....badż, szczerze Ci tego życzę.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Tak zapytam z ciekawości. Jeżeli nie PiS (i Pan Kaczyński ze swoją ekipą) to kto w Polsce lepiej jest w stanie rządzić. 

Może pokusisz się i wymienisz jakieś nazwiska ludzi którzy nadają się na godnych następców i godnych ogólnonarodowego zaufania. :)

 

Tu masz kandydatów poniżej.  :D

To foto to podobno nie jest przeróbka, tylko jakaś ich nowa akcja promocyjna. Zastanawiam się kto im to wymyślił. Rysiek? :D

 

CvoK9y8WEAAbMz5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zapytam z ciekawości. Jeżeli nie PiS (i Pan Kaczyński ze swoją ekipą) to kto w Polsce lepiej jest w stanie rządzić. 

Może pokusisz się i wymienisz jakieś nazwiska ludzi którzy nadają się na godnych następców i godnych ogólnonarodowego zaufania. :)

Widzę pewien uniwersalizm ale i dramat w tym pytaniu.

 

Czy to w temacie polityki, czy to w temacie moderatorów tego forum...  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz kandydatów poniżej.  :D

To foto to podobno nie jest przeróbka, tylko jakaś ich nowa akcja promocyjna. Zastanawiam się kto im to wymyślił. Rysiek? :D

 

 

Ta blondynka która trzyma "obżarstwo" jest całkiem niezła, moim zdaniem.  :)

Lubię takie małe i drobne kobitki. :)


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Nie bądzmy ciemnogrodem, to zachodnia kultura, tak uwielbiana przez wielu kolegow na forum, no chyba ze jesteśmy Januszami, Cebulakami...

Ci ludzie mają swoje potrzeby więc trzeba im pozwolić na grabieze i gwałty oraz płacić im pieniadze.

Ktoś musi 'serwisować' niemki, francuzki itd, bo ich faceci to w wiekszosci zniewiesciale pedzie wklepujace czesciej krem w buzkę niz dbajace o wlasne kobiety i dzieci.

 

A politycy, z prawa czy lewa -zaklamane swinie.

Finałem bedzie pewnie kolejna Wiosna Ludów w Europie, byle nie muzułmanska.

Na koniec znów Szwajcarzy i USA uzupelnią sejfy bankowe z zagrabionych dóbr.

Jak zawsze.

Niestety nie jest normalnie. Dzisiaj oglądałem film o wydarzeniach w Calais. Uchodźcy rzucali gałęzie na drogę po czym je podpalali. Rzucali kamieniami w ciężarówki i co? Nic, policja wyłapywała imigrantów po czym odprowadzała ich do tzw. dżungli. Następnego dnia uchodźcy dopuszczali się tych samych czynów. Niektórzy z nich 50, 100 razy, ale nikt wobec nich nie wyciągał żadnych konsekwencji. Natomiast, gdy już uchodźcy udało się przedostać do części ładunkowej ciężarówki i niczego nieświadomy kierowca wjechał na skaner w Anglii, to pracodawca kierowcy musiał za każdego nielegalnego pasażera zapłacić 2000 funtów kary, a 600 funtów kary nakładano na kierowcę. To wszystko jest jakieś porąbane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz kandydatów poniżej. :D

To foto to podobno nie jest przeróbka, tylko jakaś ich nowa akcja promocyjna. Zastanawiam się kto im to wymyślił. Rysiek? :D

 

 

Janusze komunikacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma osobistych wycieczek bo sam napisałeś że masz 45, więc przystopuj z tym jojczeniem na wszystko bo na starość Cię nikt nie będzie mógł znieść :D. Odnośnie studiów to sam pisałeś że to wielkie osiągnięcie bo studia w Polsce takie ważne i w ogóle na wysokim poziomie a teraz narzekasz, to jak to w końcu jest?

 

 

To była ironia, za prof.Wolniewiczem uważam że dziś to "poczekalnia dla bezrobotnych", o dość niskim poziomie.

Wiesz, to jest tak że ludzie widzą że np. w Irlandii możesz pracować byle gdzie np. jako sprzedawca ubezpieczeń bez żadnego wykształcenia i jesteś w stanie mieszkać w normalnych warunkach, stać cię żeby sobie coś kupić innego niż żarcie i ubrania, utrzymasz samochód i do tego jak oszczędzasz to w 2 lata odłożysz na kilkumiesięczną podróż po Azji. Piszę o konkretnym przypadku wśród moich znajomych. Dziwisz się że ludzie widząc jak jest oczekują normalnej płacy, a zderzają się z chorym polskim rynkiem gdzie dostają na dzień dobry 2k z perspektywą że może za 10 lat będzie 1000zł więcej, to wszystko oczywiście po darmowym stażu (AKA będziesz miał do portfolio)

Są kraje gdzie ludzie żyją gorzej niż w Polsce....

Zawsze można wyjechać jak nie można rozwinąć skrzydeł w kraju.

Ja podtrzymuję tezę że w Polsce opłaca się być jedynie przedsiębiorcą, niszowym specjalistą, ewentualnie lekarzem/prawnikiem/informatykiem ale też trzeba się wybić, cała reszta która nie wyjechała wegetuje.

Nieprawda.

W Polsce natomiast rośnie grupa ludzi którym nic w życiu nie wyszło i już nie wyjdzie, nie mają żadnych ambicji, ale mają wielki żal do całego świata za to że swoje najlepsze chwile spędzili z piwem przed TV.

Slogan, często podawany jako kontrargument przy ocenie społeczeństwa, i poprawienia własnej samooceny.

 

Oczywiscie zycze Ci spelnienia celu ktory sobie obrałeś, pamiętaj tylko by Cię nie zaślepił tak że nie zauważysz innych wartosci jakie daje życie...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie jest normalnie. Dzisiaj oglądałem film o wydarzeniach w Calais. Uchodźcy rzucali gałęzie na drogę po czym je podpalali. Rzucali kamieniami w ciężarówki i co? Nic, policja wyłapywała imigrantów po czym odprowadzała ich do tzw. dżungli. Następnego dnia uchodźcy dopuszczali się tych samych czynów. Niektórzy z nich 50, 100 razy, ale nikt wobec nich nie wyciągał żadnych konsekwencji. Natomiast, gdy już uchodźcy udało się przedostać do części ładunkowej ciężarówki i niczego nieświadomy kierowca wjechał na skaner w Anglii, to pracodawca kierowcy musiał za każdego nielegalnego pasażera zapłacić 2000 funtów kary, a 600 funtów kary nakładano na kierowcę. To wszystko jest jakieś porąbane.

Tak, ale 'porabanie' ma swoje zródlo na zachod od Odry...pomylono tolerancje z akceptacją, i skutkiem tego są takie sytuacje.

 

Kto ich tak 'rozbestwił'?, a wszechobecna tolerancja odmienców, zboczencow, dewiantów, dziś jak jesteś bialym,wyksztalconym facetem to jesteś homofobem....najlepiej byc czarnym, gejem, uchodzcą, chodzić na parady, interesować się modą meską :), walczyć o prawa homo do adopcji..

Stare dziady z gołą, za przeproszeniem d*pą paradują po ulicach, pedzie adoptują dzieci, to nie dziw ze uchodzcy szaleją jak patrzą na tą zgnilizne....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest OK: ;)
Zauważyłem kiedyś w miarę dobrze ubranego i schludnie wyglądającego pana, który grzebał w moim śmietniku. Z ciekawości zagadałem, gościu był bardzo rozmowny, obgadał wszystkich śmieciarzy i złomiarzy z okolicy, jacy to oni patole, alkoholicy, nieudacznicy, dno społeczne itd. o sobie niewiele, a gdy mu chciałem dać piątaka odmówił, pewnie mu się wydawało, że jego grzebanie w śmietniku będzie przez to postrzegane jako lepsze od ich grzebania.  :)
 

Dopóki nie zamkną granic to nikt nie zmusi ludzi ogarniętych do tyrania na bezzębny elektorat obecnej władzy, wyjścia nie mają tylko emeryci i nieudacznicy.

[...] znam patologię która zrezygnowała nawet z dorywczej pracy po wprowadzeniu 500+, oni z pewnością zostaną.

[...]nie mają jak się bronić przed motłochem który zawsze woli zeżreć tu i teraz i ma w d*pie co będzie za 10 czy 50 lat.

Jedno pozostało niezmienne między systemami, liczba zgorzkniałych dziadów którzy nie wypracowali żadnej pozycji społecznej a domagają się szlacheckiego traktowania tylko ze względu na wiek (nie wszyscy, większość).

[...] w Polsce opłaca się być jedynie przedsiębiorcą, niszowym specjalistą, ewentualnie lekarzem/prawnikiem/informatykiem ale też trzeba się wybić, cała reszta która nie wyjechała wegetuje.

W Polsce natomiast rośnie grupa ludzi którym nic w życiu nie wyszło i już nie wyjdzie, nie mają żadnych ambicji, ale mają wielki żal do całego świata za to że swoje najlepsze chwile spędzili z piwem przed TV.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Będę (albo umrę próbując), bo to jest mój cel, ale nie tylko w ten sposób można się zasłużyć. Jest wielu ludzi którzy pieniędzy się nie dorobili, ale swoim wkładem w społeczeństwo zasłużyli na największy szacunek, wielu naukowców tak kończyło np. Tesla. W Polsce natomiast rośnie grupa ludzi którym nic w życiu nie wyszło i już nie wyjdzie, nie mają żadnych ambicji, ale mają wielki żal do całego świata za to że swoje najlepsze chwile spędzili z piwem przed TV.

Jesteś w błędzie :)

W niektórych punktach się zgadzamy, ale nie w tym co zacytowałem. Twój cel to bogactwo i ok. Miej sobie takie cele jakie chcesz, ale nie myśl, że każdy tego chce. Ja bogaty nie jestem i nie dążę do tego. W Polsce zarabiam tyle aby nie umrzeć z głodu, ubrać dzieci do szkoły i dodatkowo popykać w smartfonie pisząc te wywody. Mało tego - mam też hobby!! Ruskie zegarki około 300 - 500 szt.

Moim celem jest wychować dzieci na mądrych ludzi, zapewnić im wszystko co dobre do właściwego wychowania i pokazać im, rzeczy ważne - obecność rodziców przy troskach i radościach dzieci, a nie wpływ na konto i rozmowa na "skejpie"

Cele są różne, już to kiedyś pisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest OK: ;)

Zauważyłem kiedyś w miarę dobrze ubranego i schludnie wyglądającego pana, który grzebał w moim śmietniku. Z ciekawości zagadałem, gościu był bardzo rozmowny, obgadał wszystkich śmieciarzy i złomiarzy z okolicy, jacy to oni patole, alkoholicy, nieudacznicy, dno społeczne itd. o sobie niewiele, a gdy mu chciałem dać piątaka odmówił, pewnie mu się wydawało, że jego grzebanie w śmietniku będzie przez to postrzegane jako lepsze od ich grzebania.  :)

Moze nie chcial piataka, bo akurat odbieral swiadczenie z ZUS :)

post-60090-0-42632300-1477641380_thumb.jpg


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRL od Pana Gierka wzwyż nie był aż taki zły, przynajmniej dla mnie. :P

 

...uznam, że to specyficzne poczucie humoru albo amnezja Dziadku :)

Tak, ale 'porabanie' ma swoje zródlo na zachod od Odry...pomylono tolerancje z akceptacją, i skutkiem tego są takie sytuacje.

 

Kto ich tak 'rozbestwił'?, a wszechobecna tolerancja odmienców, zboczencow, dewiantów, dziś jak jesteś bialym,wyksztalconym facetem to jesteś homofobem....najlepiej byc czarnym, gejem, uchodzcą, chodzić na parady, interesować się modą meską :), walczyć o prawa homo do adopcji..

Stare dziady z gołą, za przeproszeniem d*pą paradują po ulicach, pedzie adoptują dzieci, to nie dziw ze uchodzcy szaleją jak patrzą na tą zgnilizne....

Gdzie Ty żyjesz Marku? Nie myl tolerancji z aprobatą. Tolerować w dzisiejszym świecie powinniśmy - chociażby z moralnego i rozumowego punktu widzenia. Aprobować natomiast nikt nikogo nie będzie zmuszał.

Inną kwestią jest to, z jaką pogardą wyrażasz się o "odmieńcach"... Jakie Ty masz do tego prawo? Pederasta może być świetnym lekarzem, czarnoskóry prawnikiem etc. Nie jesteś kimś, kto ma prawo ludzi oceniać i selekcjonować.

Zaletą tamtego systemu bylo to, ze ludzie się ( więcej) wzajemnie szanowali...., wspomniany wyzej 'szczaw' konczy studia dziś i mysli ze połknął wszystkie rozumy ( nie kazdy, większość), a szacunek dla innych to obce Mu słowo.

Beka

Janusze

Cebulaki

Wykluczeni

Tak widzi otoczenie.

Bywa ze wsydzą się wlasnych korzeni ( patrz-rodziców)

Bzdura. Nie pamiętasz komunizmu, a teraz masz czelność wypisywać głupstwa. Ja w PRL-u przeżyłem ponad 40 lat i oglądałem na codzień chamstwo, arogancję, butę, cwaniactwo...

Po co idealizujesz sobie ten obraz? Łatwiej już byłoby sobie wyidealizowane dzisiejsze czasy, bo jesteśmy o wiele bardziej przesunięci do przodu względem tamtej epoki.

 

ps. Sam popracuj nad szacunkiem - do tych, którzy mają inne zdanie, niż Ty.

 

 

Tak zapytam z ciekawości. Jeżeli nie PiS (i Pan Kaczyński ze swoją ekipą) to kto w Polsce lepiej jest w stanie rządzić.

Może pokusisz się i wymienisz jakieś nazwiska ludzi którzy nadają się na godnych następców i godnych ogólnonarodowego zaufania. :)

Pan Kaczyński nadaje się do psucia, nie rządzenia. :) Do tego drugiego nadaje się - według mnie - Nowoczesna (choć za Panem Petru nie przepadam - nie z przyczyn politycznych). Uważam, że byliby świetną partią rządząca; nadal tak dynamicznie byśmy się rozwiali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest ok. Postanowiłem się poddać ogólno rozwojowym ćwiczeniom i choć nie jestem typem kanapowca i trochę się ruszam coś mi się stało podczas ćwiczeń i teraz każdy większy wysiłek i łeb mnie napierdziela z tyłu że muszę tabletki brać.

Do tej pory nigdy mnie głowa nie bolała :(

 

Tak sobie zrobiłem dobrze :( :(


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nawet cytaty z usuniętego

tematu sobie skopiowałeś, weź je jeszcze wydrukuj i powieś nad łóżkiem, albo lepiej nie bo popadniesz w jakąś obsesję :D.

Nie specjalnie mnie interesuje i interesowało to co piszesz, bo chociaz to nie są głupie rzeczy to jednak same banały, ale połączenie emerytów z nieudacznikami to już mnie zmusiło do interwencji bo głupie to i niesprawiedliwe, a w związku z tym zauważyłem, że w większości swoich postów  używasz negatywnych określeń dla zwyczajnych ludzi, tak jak przystało na rasowego malkontenta, a to już mi się nie podoba. Większość tych ludzi jest taka jak jest z rożnych powodów, ale żeby to im wytykać, to chociaż trzeba być od nich o wiele lepszy, a ktoś kto chce "wy***rdalać" taki nie jest.

 

PS

Poprzedni temat nie jest usunięty, tylko zamknięty, a to pozwala na swobodne używanie cytatów z niego zaczerpniętych. :)


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

 

Po wysłuchaniu najnowszej produkcji T.Love i przeczytaniu komentarzy na YT, doszedłem do wniosku, że wtórny analfabetyzm w Polsce ma się świetnie. Tylko nieliczni zrozumieli o czym jest tekst piosenki. Ludzie popadają w obłęd i to nie jest okay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ludzie popadają w obłęd i to nie jest okay" ?

No to katastrofa jakaś . Może nie dotyczy to ogółu ?

A może tylko przesada zbędna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zmienić kołpaki w samochodzie.

 

Idę na parking, podchodzę szybkim krokiem do auta i zdecydowanym ruchem wyrywam kołpaki. W tym momencie podchodzi jakiś żul i domaga się drobnych. Mówię żeby nie przeszkadzał, a żul przygląda mi się, myśli i po chwili mówi:

 

-'Wolę być żebrakiem, niż złodziejem."

 

 

 

 

Poszedł sobie, a ja zostałem z tymi kołpakami w rękach z taką miną :blink:


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

"Ludzie popadają w obłęd i to nie jest okay" ?

No to katastrofa jakaś . Może nie dotyczy to ogółu ?

A może tylko przesada zbędna .

Poczytaj komentarze na YT. Przekonasz się, że daleko mi do przesady. Przez tę nawalankę platformersko - pisowską, część ludzi solidnie pogięło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje cię ale z jakiegoś powodu musisz zawsze odpisać :D.

 

Tutaj faktycznie się mogliśmy nie zrozumieć, połączyłem ich w jednym zdaniu ale powody mają zupełnie inne. Emeryt po prostu na ogół nie ma już możliwości żeby coś zmienić, ale to nie jego wina.

 

Ty znowu zakładasz że kto wyjechał/chce wyjechać jest zawsze gorszy od tego co został co jest cytując ciebie "głupie i niesprawiedliwe".

Nie zawsze i nie bez powodu.

 

A to że ktoś jest nieudacznikiem, tez nie musi być jego wina i też może nie mieć możliwości cokolwiek zmienić, również patol, zgorzkniały dziad itp. Człowiek jest mieszanina genów, rodziny i środowiska, jeden śpiewa arie niczym Pavarotti, drugi nie zanuci prawidłowo nawet "Wlazł kotek na płotek", jeden ma lekki start, a inny musi wydzierać pazurami i nie zawsze daje rady.

 

Znowu interpretujesz po swojemu, napisałem, że nie jest lepszy, a to nie to samo co gorszy. Mylisz pojęcia, tak jak z tym zapodanym w poprzednim temacie Kulczykiem, Kulczyk nigdzie nie "wy***rdolił" zawsze był Polakiem, robił tylko interesy na całym świecie, w Polsce też, Ty chcesz stad wy***rdolić, bo nie dajesz rady się tu bogacić, tal jak masz w planach. Pracowałem poza Polską w rożnych, czasem nawet bardzo egzotycznych miejscach, ale nigdy nie myślałem o sobie, że wypierdalam z Polski, tam zarabiałem wydawałem tu. I wszędzie tam gdzie byłem widziałem też nieudaczników, bezdomnych, zgorzkniałych dziadów i grzebiących po śmietnikach (no może nie na Wyspach Owczych).


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ty żyjesz Marku? Nie myl tolerancji z aprobatą. Tolerować w dzisiejszym świecie powinniśmy - chociażby z moralnego i rozumowego punktu widzenia. Aprobować natomiast nikt nikogo nie będzie zmuszał.

Inną kwestią jest to, z jaką pogardą wyrażasz się o "odmieńcach"... Jakie Ty masz do tego prawo? Pederasta może być świetnym lekarzem, czarnoskóry prawnikiem etc. Nie jesteś kimś, kto ma prawo ludzi oceniać i selekcjonować.

Bzdura. Nie pamiętasz komunizmu, a teraz masz czelność wypisywać głupstwa. Ja w PRL-u przeżyłem ponad 40 lat i oglądałem na codzień chamstwo, arogancję, butę, cwaniactwo...

Po co idealizujesz sobie ten obraz? Łatwiej już byłoby sobie wyidealizowane dzisiejsze czasy, bo jesteśmy o wiele bardziej przesunięci do przodu względem tamtej epoki.

 

ps. Sam popracuj nad szacunkiem - do tych, którzy mają inne zdanie, niż Ty.

 

 

 

Popracuj nad logiką.

To ja wyraziłem SWOJE zdanie,nie oceniałem czyjegoś.

"Za PRL" ukończyłem drugi rok studiów.

Resztę Twojej wypowiedzi ( manipulację) skladam na karb utrzymujacego się smogu w Krakowie i jego wplywu na zdrowie...

Tak, ale 'porabanie' ma swoje zródlo na zachod od Odry...pomylono tolerancje z akceptacją, i skutkiem tego są takie sytuacje.

 

Kto ich tak 'rozbestwił'?, a wszechobecna tolerancja odmienców, zboczencow, dewiantów, dziś jak jesteś bialym,wyksztalconym facetem to jesteś homofobem....najlepiej byc czarnym, gejem, uchodzcą, chodzić na parady, interesować się modą meską :), walczyć o prawa homo do adopcji..

Stare dziady z gołą, za przeproszeniem d*pą paradują po ulicach, pedzie adoptują dzieci, to nie dziw ze uchodzcy szaleją jak patrzą na tą zgnilizne....

Powyzej tekst który zmanipulowaleś.

Wstydz się.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytowanie własnych postów do niepotrzebne przegięcie .

Ale fajnie się to czyta .

Super to " najlepiej być czarnym gejem ".

Zaczynam żałować , że ja ani jedno ani drugie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie jest ok. Postanowiłem się poddać ogólno rozwojowym ćwiczeniom i choć nie jestem typem kanapowca i trochę się ruszam coś mi się stało podczas ćwiczeń i teraz każdy większy wysiłek i łeb mnie napierdziela z tyłu że muszę tabletki brać.

Do tej pory nigdy mnie głowa nie bolała :(

 

Tak sobie zrobiłem dobrze :( :(

Z takim problemem to się tu nie przebijesz - poszło w "szeroko rozumianą politykę". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytowanie własnych postów do niepotrzebne przegięcie .

Ale fajnie się to czyta .

Super to " najlepiej być czarnym gejem ".

Zaczynam żałować , że ja ani jedno ani drugie .

Zacytuję i Twój byś miał milszy dzień :)

I czytaj uwaznie, po czarnym, a przed gejem był przecinek....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.