Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tarant

Nie jest OK....

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz wielkość ok. Dziękuję . Chociaż czcionka mogłaby być grubsza odrobinę , że pogrymaszę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czcionka będzie o większej widoczności ( starsi jak ja docenią :)

Fibo - z gmerania w rozporku wyrosłem , a do starczej demencji i gmerania bezwiednego jeszcze mi daleko, więc Twojej prośbie zadość nie uczynię ,ale oczywiście nie zamierzam Ci się w Twoje gmeranie wcinać 

Więc gmeraj ile wlezie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darku, ja nie stoję w korkach i nie jestem Zmieniaczem, tylko cyklistą  :)

 

Żarcik taki miał być, ale już pogmerane nieodwołalnie, więc "tak i cóż ty zrobisz, bardzo przyjemnie".

Serdeczności

P.

 

Przecież to żart był z mojej strony Fibo - pozdrowienia :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Jeszcze nie dotarliśmy w kalendarzu do 1 listopada....a już 19 osób zaklepało sobie groby po ekscesach na naszych drogach!

I znowu jazda bez mózgu i po kielichu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie dotarliśmy w kalendarzu do 1 listopada....a już 19 osób zaklepało sobie groby po ekscesach na naszych drogach!

I znowu jazda bez mózgu i po kielichu!

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/89498-jakimi-rowerami-jezdza-czlonkowie-forum/page-229?do=findComment&comment=1849648

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ilości praw jazdy zabieranych przez policję ochlapusom w weekendy (szczególnie długie), wnioskuję, ze w Polsce już dawno nie powinno być ludzi uprawnionych do bycia kierowcą. :D


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się doda do tego to, że ponoć teraz trudno zdać na prawo jazdy, to rzeczywiście wychodzi że większość jeździ bez prawka, bo albo zabrane, albo nie dane.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hm... przypadkiem zasłyszałem, że jakaś prywatna firma ogranicza wolność wypowiedzi. Wiecie Koledzy, o co chodzi?.. bo tv się pozbyłem, a poza forum mało się udzielam w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może o pogonienie z fejsa narodowców /blokada kont za sianie nienawiści/ , aż  tzw. ministry się do obrony włączyły.....

żenada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Nie słyszałem nic takiego xenocratex...ale ja też już od przeszło 2 lat nie oglądam dzienników żadnych ;-)

Na necie czytam stały limit artykułów artykułów, żeby całkiem nie ogłupieć... Niestety co dzień jakiś głupi artykuł podniesie mi ciśnienie i jedynie utwierdzi w tym że żyjemy naprawdę w debilnym grajdole!

 

Dziś był to artykuł o jednorazowym świadczeniu 4 tysi wspierającym matki, które zdecydowały się urodzić upośledzone lub nieuleczalnie chore dziecko! Taaaak, taki projekt wybrańcy narodu wymodzili! Choć teraz zajmuję się zawodowo całkiem innymi tematami sam osobiście pracowałem dwadzieścia parę lat temu już w szpitalu jako terapeuta, rehabilitant dzieciaków. Spotkałem i spotykam rodziców, którzy z ogromnym poświeceniem swego życia i środków dbają o swoje dzieci i te prawie sprawne i niepełnosprawne. I wiem jak uwłaczająca i nie przystająca do potrzeb jest ta kwota z projektu!!! W konfrontacji z tym projektem, k.......wa krew mnie zalewa jak widzę jak jedna europosłanka, wdowa po ofierze smoleńskiej, otrzymująca oprócz kasy z posłowania dodatkowo 6 tysi renty rodzinnej (nie wspomnę o 250 tysiach już pobranych świadczeń z ubezpieczeń) ...ledwo wiąże koniec z końcem!!! I dlatego wnioskuję jeszcze o 5 000 000 plnów odszkodowania!!!

 

Czy d....py wybrańców tak bardzo różnią się od naszych, zwykłych  ludzi??!! Naprawdę czasy poczucia jakiegokolwiek wstydu się skończyły! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotfl


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem nic takiego xenocratex...ale ja też już od przeszło 2 lat nie oglądam dzienników żadnych ;-)

Na necie czytam stały limit artykułów artykułów, żeby całkiem nie ogłupieć... Niestety co dzień jakiś głupi artykuł podniesie mi ciśnienie i jedynie utwierdzi w tym że żyjemy naprawdę w debilnym grajdole!

 

Dziś był to artykuł o jednorazowym świadczeniu 4 tysi wspierającym matki, które zdecydowały się urodzić upośledzone lub nieuleczalnie chore dziecko! Taaaak, taki projekt wybrańcy narodu wymodzili! Choć teraz zajmuję się zawodowo całkiem innymi tematami sam osobiście pracowałem dwadzieścia parę lat temu już w szpitalu jako terapeuta, rehabilitant dzieciaków. Spotkałem i spotykam rodziców, którzy z ogromnym poświeceniem swego życia i środków dbają o swoje dzieci i te prawie sprawne i niepełnosprawne. I wiem jak uwłaczająca i nie przystająca do potrzeb jest ta kwota z projektu!!! W konfrontacji z tym projektem, k.......wa krew mnie zalewa jak widzę jak jedna europosłanka, wdowa po ofierze smoleńskiej, otrzymująca oprócz kasy z posłowania dodatkowo 6 tysi renty rodzinnej (nie wspomnę o 250 tysiach już pobranych świadczeń z ubezpieczeń) ...ledwo wiąże koniec z końcem!!! I dlatego wnioskuję jeszcze o 5 000 000 plnów odszkodowania!!!

 

Czy d....py wybrańców tak bardzo różnią się od naszych, zwykłych  ludzi??!! Naprawdę czasy poczucia jakiegokolwiek wstydu się skończyły! 

 

Nie zgadzam się z Tobą. Tak samo mógłbyś napisać, że 500 zł to za mało na dziecko, więc lepiej wcale nie dawać.

 

Pozostała część też zawiera Twoją interpretację, a mało mówi o faktach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z Tobą. Tak samo mógłbyś napisać, że 500 zł to za mało na dziecko, więc lepiej wcale nie dawać.

 

Pozostała część też zawiera Twoją interpretację, a mało mówi o faktach.

 

A co ma zawierać, jak nie własną interpretację? A cztery tysiące będzie akurat jak znalazł na opłatę pogrzebu u proboszcza.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam . Daje . Tylko nie swoje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma zawierać, jak nie własną interpretację? A cztery tysiące będzie akurat jak znalazł na opłatę pogrzebu u proboszcza.

Za mało..o kilka 'stówek"....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcą dać 4000 zł co miesiąc dożywotnie, czy tylko jednorazowo?


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednorazowo.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma zawierać, jak nie własną interpretację? A cztery tysiące będzie akurat jak znalazł na opłatę pogrzebu u proboszcza.

 

Można zawsze iść tam gdzie jest co łaska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zawsze iść tam gdzie jest co łaska.

No tak, bo to akurat moment na szukanie łaskawcy....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie " co łaska " to tylko psuje rynek , a przecież to jest załatwianie spraw o wymiarze ostatecznym , to musi kosztować .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojednanie z Bogiem i z bliźnim przed śmiercią jest sprawą o wymiarze ostatecznym a nie parafia która dokonuje pochówku.
Np. w moim mieście (Wrocław) nie ma problemu ze znalezieniem parafii, w której różne "usługi" jak ślub, chrzest, pogrzeb "kosztują" co łaska. Mogę wskazać jeśli potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasa którą bierze ksiądz, to w całkowitych kosztach pogrzebu jest to jedna z mniejszych pozycji, oczywiście mówimy o standardowym pochówku.  :)


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może o pogonienie z fejsa narodowców /blokada kont za sianie nienawiści/ , aż  tzw. ministry się do obrony włączyły.....

żenada

Tak, zwłaszcza jak nienawistnie ludzie wrzucali flagi biało czerwone, czy zdjęcia zachęcające do udziału w marszu. Ile to nienawiści bije z takiego plakatu http://media.wplm.pl/pictures/2016/10/31/825/370/a1ddb5887e814036bae7b6ff63d41b9f.png

No ale jak szefowa FB w Polsce jest zdeklarowaną zwolenniczką KODu to wiele wyjaśnia. Wolność słowa ok, ale tylko wg naszych reguł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak zapomniałem ,że ONR to grupa miłująca wszystkich ludzi i wszystkie rasy /ważne aby tylko były białe"

nawołują  do miłości i poszanowania bliźniego a gest podniesionej prawej ręki oznacza "choć przytulę Cię"

a te podłe lewaki  , Kody i reszta odpadu społecznego sieją propagandę nienawiści obrażają te wspaniałą młodzież rwącą swe włosy z głowy aby "Polska była Polską" :lol:

Nicon szkoda tylko ,że państwo a właściwie rząd broni symboli totalitarnych a reszte olewa /symbole kultu religijnego itp , tylko jaki kult religijny jest słuszny ?/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.