Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tarant

Nie jest OK....

Rekomendowane odpowiedzi

Z takim problemem to się tu nie przebijesz - poszło w "szeroko rozumianą politykę". ;)

A tak liczyłem na współczucie :).

Ale Ty zauważyłeś - dziękuję

:) :) :)


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak liczyłem na współczucie :).

Ale Ty zauważyłeś - dziękuję

:) :) :)

 

Ja też zauważyłem. Ból w tej okolicy po wysiłku fizycznym  to niepokojący objaw. Czyni wskazanym wykonanie rtg kręgosłupa szyjnego i badania obrazowego OUN, na początek   KT z kontrastem, z rozważeniem diagnostyki naczyniowej. Sprawdź tez ciśnienie tętnicze, kilkukrotnie. Jeżeli ból jest silny i nie ustępuje zgłosiłbym się na SOR z dostępem do oddziału neurologicznego.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popracuj nad logiką.

To ja wyraziłem SWOJE zdanie,nie oceniałem czyjegoś.

"Za PRL" ukończyłem drugi rok studiów.

Resztę Twojej wypowiedzi ( manipulację) skladam na karb utrzymujacego się smogu w Krakowie i jego wplywu na zdrowie...

Powyzej tekst który zmanipulowaleś.

Wstydz się.

Czyli po staremu... Zacznę od początku.

Wyraziłeś swoje zdanie, będące rownolegle oceną kogoś innego - tutaj przykład:

Ci ludzie mają swoje potrzeby więc trzeba im pozwolić na grabieze i gwałty oraz płacić im pieniadze.

Ktoś musi 'serwisować' niemki, francuzki itd, bo ich faceci to w wiekszosci zniewiesciale pedzie wklepujace czesciej krem w buzkę niz dbajace o wlasne kobiety i dzieci.

 

Uchodźców identyfikujesz z gwałcicielami, grabieżcami i pasożytami, a Niemców i Francuzów z egoistycznymi homoseksualistami.

Dokonujesz zatem ich oceny.

 

Nawuasem mówiąc, bądź łaskaw - skoro ja odpowiadam Ci w sposób uprzejmy - rewanżować się w taki sam sposób. Nie sugeruj zatem, że krakowski smog źle wpływa na mój rozum, ponieważ jest to nieeleganckie. Rownież zwrot "wstydź się" lub "popracuj nad logiką" mógłbyś podeprzeć jakimiś argumentami.

Skoro tak ubolewasz nad brakiem kultury i szacunku w społeczeństwie, to popracuj nad sobą - jak dotąd, podczas większości naszych rozmów, obrażasz mnie, zachowujesz się nieprzyjemnie - a to nie cechuje osoby taktownej. Ponadto stałe kogoś oceniasz, ozdabiasz epitetami, szufladkujesz - a to rownież stoi w sprzeczności z historycznymi ideałami, do których często się odwołujesz.

Kultura osobista to nie tylko forma wypowiedzi, lecz jej także treść. Ty - swoim zarozumialstwem i wywyższaniem się nad innych - reprezentujesz głęboki jej brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zauważyłem. Ból w tej okolicy po wysiłku fizycznym  to niepokojący objaw. Czyni wskazanym wykonanie rtg kręgosłupa szyjnego i badania obrazowego OUN, na początek   KT z kontrastem, z rozważeniem diagnostyki naczyniowej. Sprawdź tez ciśnienie tętnicze, kilkukrotnie. Jeżeli ból jest silny i nie ustępuje zgłosiłbym się na SOR z dostępem do oddziału neurologicznego.

 

dzięki za info. dzisiaj idę do lekarza, mam nadzieję że zleci badania.

Ból trwa max. kilka godzin potem ustaje, ale to faktycznie niepokoi,

wczoraj spróbowałem pompek, po 18-u musiałem przerwać bo znowu zaczęło rwać.

Coś sobie ewidentnie narobiłem :( .


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli po staremu... Zacznę od początku.

Wyraziłeś swoje zdanie, będące rownolegle oceną kogoś innego - tutaj przykład:

Uchodźców identyfikujesz z gwałcicielami, grabieżcami i pasożytami, a Niemców i Francuzów z egoistycznymi homoseksualistami.

Dokonujesz zatem ich oceny.

Nawuasem mówiąc, bądź łaskaw - skoro ja odpowiadam Ci w sposób uprzejmy - rewanżować się w taki sam sposób. Nie sugeruj zatem, że krakowski smog źle wpływa na mój rozum, ponieważ jest to nieeleganckie. Rownież zwrot "wstydź się" lub "popracuj nad logiką" mógłbyś podeprzeć jakimiś argumentami.

Skoro tak ubolewasz nad brakiem kultury i szacunku w społeczeństwie, to popracuj nad sobą - jak dotąd, podczas większości naszych rozmów, obrażasz mnie, zachowujesz się nieprzyjemnie - a to nie cechuje osoby taktownej. Ponadto stałe kogoś oceniasz, ozdabiasz epitetami, szufladkujesz - a to rownież stoi w sprzeczności z historycznymi ideałami, do których często się odwołujesz.

Kultura osobista to nie tylko forma wypowiedzi, lecz jej także treść. Ty - swoim zarozumialstwem i wywyższaniem się nad innych - reprezentujesz głęboki jej brak.

Czy dotrze kiedyś do Ciebie ze nie zyczę sobie Twoich idiotycznych komentarzy?, tyle razy Cię prosiłem..

A Ty swoje-do kazdego mojego wpisu jak mantre dodajesz ten sam komentarz!

I raz jeszcze, żądam kategorycznie bys przestal klamac i manipulować sugerujac innym co ja myslę, co powiedzialem!

Tu kazdy ma swoj rozum, i kazdy wyciagnie wnioski i oceni to co napisalem, Twoje wynaturzenia są zbędne.

Pisząc o mnie ( oceniasz mnie, a mi to prawo odbierasz-to do Twojego braku logiki) , przedstawiasz siebie panie hipokryto ;):)

Pozdrawiam i zdrowia zyczę.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dotrze kiedyś do Ciebie ze nie zyczę sobie Twoich idiotycznych komentarzy?, tyle razy Cię prosiłem..

A Ty swoje-do kazdego mojego wpisu jak mantre dodajesz ten sam komentarz!

I raz jeszcze, żądam kategorycznie bys przestal klamac i manipulować sugerujac innym co ja myslę, co powiedzialem!

Tu kazdy ma swoj rozum, i kazdy wyciagnie wnioski i oceni to co napisalem, Twoje wynaturzenia są zbędne.

Pisząc o mnie, przedstawiasz siebie panie hipokryto ;):)

Pozdrawiam i zdrowia zyczę.

Mój Drogi, możesz mnie o coś poprosić - ale nie możesz żądać, ponieważ Twoje "żądania" mnie nie interesują. Po drugie, skoro - jak piszesz, każdy ma swój rozum, to nie sądzę, aby moje komentarze naruszały odbiór tych Twojego autorstwa. Wszyscy koledzy posiadają bowiem zdolność interpretacji oddzielnych wpisów.

Zwrócę uwagę jeszcze raz - ubolewasz nad brakiem szacunku wsród ludzi, ale sam zwracasz się do innych bezczelnie. Piszesz, że jestem hipokrytą, nazywasz moje komentarze idiotycznymi (może i tak jest) - ale czy to ma cokolwiek wspólnego z poczuciem taktu? Zwróciłbyś się tak do swojego ojca lub żony?

Nie powiem, że mnie uraziłeś - nie masz takich możliwości. Po raz kolejny jednak wystawiłeś sobie wizytówkę osoby najmniej odpowiedniej do pouczania innych na temat honoru i kultury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wszysto Ci Dziekuje rebe, za Twoje madrosci też..

 

I ostatnia prośba, zaprzestań podazać za mna po forum jak smród i wbijac szpile w moje slowa ktore mozna dwojako interpretować....zrozumiełeś ?

Odczep się po prostu :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce może zmienił się ustrój,ale chocholi taniec trwa w najlepsze.Za mojej młodości wmawiali nam ,że Polska jest potęgą gospodarczą i militarną .Propaganda pokazywała problemy zachodniego świata z komentarzem "parzcie jak tam ...jowo,a jak u nas wspaniale" ,.Dzisiaj jest podobna polityka: "Patrzcie jak tam źle.,pedały paradują po ulicach ciapaci gwałcą Niemki ,czarnych biją ,indian rozpili,Żydzi wprowadzają spisek itp., a u nas wolny kraj,kultura,rozkwit cywilizacji chrześcijańskiej,armia o doskonałym morale wyposażona w amerykańskie fighter jety".,Ani na zachodzie nie jest aż tak źle a na pewno u Was nie jest ,aż tak dobrze .,  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wszysto Ci Dziekuje rebe, za Twoje madrosci też..

 

Czyli Yoda nadal nieomylny...

zaprzestań (...) jak smród

No proszę... Po prostu arbiter elegantiarum. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega Adi mnie przekonał. :)

Przykład który podałem nie był zbyt mocno pocieszający.

Przepraszam Kolegę Łukasza


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleś pocieszył. Mam nadzieję, że robisz to rzadko i nielicznym....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega Adi mnie przekonał. :)

Przykład który podałem nie był zbyt mocno pocieszający.

Przepraszam Kolegę Łukasza.

Jeśli to do mnie to na szczęście nie przeczytałem :)


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

Generalnie rzecz biorąc jest przejebane!

 

Z czym? Z wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest OK bo nie chce mi się tego czytać a zazwyczaj czytalem sobie to do snu wieczorkiem :)


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie rzecz biorąc jest przejebane!

 

Z czym? Z wszystkim.

post-28411-0-47580400-1477668554.jpg


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj są dwie sprawy, jedna to Kulczyk którego tak gloryfikujesz, a jest wyjątkowo słabym przykładem do tezy którą chcesz udowodnić, czyli "jak ktoś jest ogarnięty to na 100% zostaje w Polsce".

[...]

Skąd znowu pomysł, że gloryfikuje Kulczyka? Jest ob dla mnie jednym z najbardziej jaskrawych przykładów na "wynaturzoną" prywatyzacje w początkowym okresie transformacji, dał wprawdzie ludziom wiele miejsc pracy u mas w Wielkopolsce, zrobił tez wiele innych rzeczy dobrych, ale to tak jakby przy okazji, miedzy róznymi gospodarczymi aferami, ale nie można go dawać za przykład tych co wy***rdolili z Polski, tak jak to zrobiłeś TY. 

A moje nie dają sobie rady to wypierdalają jest tylko antytezą Twojego nie wypierdalają bo nie mają wyjścia tylko emeryci i nieudacznicy, jedno i drugie jest głupie i tyle.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był moderatorem pleno titulo, którym na moje szczęście już nie jestem, to wywaliłbym stąd polemikę Kolegów MY i ODV. Ze wskazaniem strony agresywnej na Kolegę ODV. Przy całym szacunku, to On zdecydowanie wygląda na stronę "tropiącą" :(  Można też zalecić używanie opcji "ignoruj użytkownika".


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie Piotrze wlazł ból w łydkę 

i nie wiem, czy przez to, że mam buty płytkie? 
Piszę z uśmiechem, ale mi z dala do niego

bowiem noga mi jednak nieziemsko napierdala! 

I nie jest, to żartem gdyż stąpać nie mogę 

a wczoraj w godzinę szedłem zwyczajną mi drogę,

którą normalnie w kwadrans zaliczałem.
Ból jak po skurczu w łydce ćmiący upierdliwie

stąpać dłużej nie mogę wkurwiając się co chwile!

Pisz mi więc lekarzu od duszy i ciała

co czynić by na powrót normalnie działała?   


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A łydka gorąca, napuchnięta i czy możesz przód stopy unieść normalnie tak bez bólu? Żeby to Panie zakrzepowe zapalenie żył nie było. Wiem, nie jestem doktór ale wiem też, że z tym nie ma żartów. Bo wiesz, zakrzep się urwie i po "lec-u"...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisnę prozą.

1. Żyły - zastawki się skrewiły.

2. Tętnice - masz zarostową miażdżycę.

3. Korzonek, gdzieś mniej więcej 4-5 zaliczył zgonek.

4. Jeśliś heros zerknij, czy mierzona w piętę strzała wyżej rany nie zadała.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie Piotrze wlazł ból w łydkę 

i nie wiem, czy przez to, że mam buty płytkie? 

Piszę z uśmiechem, ale mi z dala do niego

bowiem noga mi jednak nieziemsko napierdala! 

I nie jest, to żartem gdyż stąpać nie mogę 

a wczoraj w godzinę szedłem zwyczajną mi drogę,

którą normalnie w kwadrans zaliczałem.

Ból jak po skurczu w łydce ćmiący upierdliwie

stąpać dłużej nie mogę wkurwiając się co chwile!

Pisz mi więc lekarzu od duszy i ciała

co czynić by na powrót normalnie działała?

 

Coby kończyna działać poczęła poprawnie,

Musisz naoliwic swe stare przekładnie. :)

Najpierw wprowadź spirytus, w celu oczyszczenia zastanego już grata i dla rozruszenia;

Potem chleba ze smalcem zakąszaj niewąsko,

A wnet będziesz Pomykał niczym lis za gąską.

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był moderatorem pleno titulo, którym na moje szczęście już nie jestem, to wywaliłbym stąd polemikę Kolegów MY i ODV. Ze wskazaniem strony agresywnej na Kolegę ODV. Przy całym szacunku, to On zdecydowanie wygląda na stronę "tropiącą" :( Można też zalecić używanie opcji "ignoruj użytkownika".

Piotrze ale kto ma kogo ignorować?

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawzajem + obserwatorzy nie lubiący takich naparzanek :)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama obserwacja jest ciekawa, a obserwatorzy - niestety moderacja kuleje - i od Cooka i od Filipa dostałem bany za narzekanie na moderację, obaj spadli w padół użytkowników, a burdel jak jest tak został.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hohoho burdel nie jest wcale taki zły, jednak przeczytałem dla rozrywki :D

Przy okazji opowiem historyjkę dzisiejszą.

Przyszła Kobieta coś tam kupić, mówiła z dziwnym nietypowym minimalnym akcentem.

Okazało się po rozmowie, że mieszka w USA i czasem bywa w kraju. Na moj grymas na twarzy, spowodowany informacją, że mieszka w muzułmańskiej dzielnicy, odpowiedziala- wraz z mężem tez Polakiem specjalnie wybraliśmy takie miejsce. Jest bardzo czysto, nie ma narkomanów, pijaków i żadnych bijatyk czy napadów. Wszyscy są bardzo serdeczni i mili, na wszystkie święta przynoszą poczestunki (taka tradycja) itd itp. Nie miała żadnego powodu kłamać, to była tylko luźna rozmowa. Do tego powiedziała, że jest zszokowana jak nam udaje się przeżyć za takie pieniądze- biorąc pod uwagę ceny na bazarkach czy targowiskach czy w sklepikach? Stwierdziła że nie wierzy w tak niskie ceny i nie potrafi się przestawić. Dodała tez ze od 4 lat już 5 krotnie udawała ze nie jest Polką ze wstydu i możliwych nieprzyjemności, w odpowiedzi na zachowania naszych rodaków.

Tak sobie myślę, jeśli faktycznie gdzieś tak jest, to wszystko co jest pisane w tym dziale na te tematy nie ma najmniejszego sensu. Podejrzewam, że gdybym był na Jej miejscu zrobiłbym podobnie i teraz pytanie czy jestem złym człowiekiem, Polakiem, chrześcijaninem etc?

Dyskusja panelowa na wszystkie tematy jak najbardziej wskazana :)


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.