Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tarant

Nie jest OK....

Rekomendowane odpowiedzi

A jakie haki ma Toruń na naczelnika Kaczyńskiego ? Wiele decyzji Jarosława zyskuje nowy wymiar jeśli uwzględnimy haki jakie na niego ma Ojczym Dyktator.,Na 100% jest dewiantem, gdyż przez 67 lat nie zamoczył.,Pytanie tylko jaka to jest dewiacja i jakie wstydliwe sekrety z przeszłości naczelnika są w posiadaniu toruńskiej rozgłośni ,że Kaczyński zachowuje się jak marionetka Rydzyka.,    

:)

Czego nie zamoczył?

Co, nie zsikał się w gacie i dlatego jest dewiantem?

 

Mayor - piszesz jak moher! :D

 

Edit. Większość z Was "grilluje" Lecha Wałęsę zupełnie bez sensu, ponieważ Wałęsa vel Bolek sam się grilluje i Waszej pomocy moim zdaniem nie potrzebuje. :)  


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że Prezes jest prawiczkiem to pewne. Nie może być inaczej. Jest bogobojnym katolikiem a żonaty nigdy nie był. Chyba nikt nie przypuszcza że ktoś o tak dużym morale i miłości do nauk kościoła mógłby podupczyć sobie dla przyjemności

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TW Bolek nie TW Bolek, został demokratycznie wybrany na prezydenta, jeździł jak pamiętam po wytyczne nie do Moskwy tylko do Waszyngtonu. Czy działał na niekorzyść państwa? Moim zdaniem po każdej wizycie w Waszyngtonie tak i nie miało to nic wspólnego z komuną.

Duda jawny współpracownik kleru, jeździ jawnie po wytyczne do Torunia. Czy działa na niekorzyść państwa?...


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o zniszczenie człowieka, lecz o prawdę. Ktoś, kto pełni funkcję prezydenta, a są na niego haki i on temu przeczy jest niebezpieczny. Wiele decyzji Wałęsy jako prezydenta zyskuje nowy wymiar, jeśli uwzględnimy haki, jakie na niego miała postkomuna. Na Zachodzie, każdy polityk jest prześwietlany, pod kątem ew. działalności przeciw państwu. To normalne i logiczne działanie. W Polsce, lustrację nazywano polowaniem na czarownice i zemstą.

 

edit: W TVP 1 prof. Cenckiewicz stwierdził, że Lech Wałęsa nie był agentem w momencie objęcia przywództwa w Solidarności. Dodam, że teczki były z lat 1971-74. Nikt nie chce odbierać Wałęsie jego niewątpliwych zasług, ale fakt zatajenia przez niego tej współpracy w latach 70-tych i późniejsze niejasne wypowiedzi, stawiają wiele znaków zapytania, co do możliwości jego szantażowania. Aktualnie sprawa ma znaczenie ze względu na uczciwość i prawdę.

Oglądałem filmy z Magdalenki, te dwuznaczne wypowiedzi komunistów, te sugestie.... 

 

...Tomek, szczerze to na Twoim miejscu w obliczu obecnej ekipy rządzącej miałbym spore wątpliwości o jaką prawdę (nie tylko w kwestii TW Bolka) tu chodzi... albo - czyją? 

Bo obecny obóz ma zdecydowanie swoją i tyko swoją 'prawdę' w wielu kwestiach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Armia nam się sypie... Naprawdę nie jest OK...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam już nie wiem, jak pisać, by nie było zamykania tematu. Nie rozumiem zasad, odeszła mi ochota na dyskusje, w których nie porozmawiam z Kolegami, z którymi chciałbym podyskutować z powodu wpisów Kolegów tępiących o. Rydzyka i oceniających predyspozycje seksualne do sprawowania władzy przez p. JK w każdej dyskusji w tym temacie. Z efektem znanym.


Armia nam się sypie... Naprawdę nie jest OK...

 

Chętnie podjąłbym polemikę, ale znowu okaże się (nie pisze do autora tego posta, bo to ciekawy wątek), że to wina srebrników o. Rydzyka oraz kota, braku rachunku bankowego i doświadczenia seksualnego imć JK..... 

 

To nie emocje, to rozgoryczenie, na wszelki wypadek wyjaśniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Wal na PW, jestem bardzo ciekawy co masz do napisania w tej kwestii. Chyba, ze taka nieupubliczniona dyskusja Cie nie interesuje.Czekam na informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wal na PW, jestem bardzo ciekawy co masz do napisania w tej kwestii. Chyba, ze taka nieupubliczniona dyskusja Cie nie interesuje.Czekam na informacje.

 

Może spróbuję tutaj ;) Czy chodzi o dymisje generalskie czy raczej o wypadki drogowe sojuszników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Dymisje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień świstaka chyba mamy.

 

Edycja

Proszę aby Uzytkownicy, którzy z jakiegoś powodu nie doczytaj regulaminu o zapoznanie się z jego treścią.

Ten punkt również jest obowiązujący

 

Rozdział III. Zasady funkcjonowania i korzystania z forum.

 

1. Niedopuszczalne jest prowadzenie na forum dyskusji o charakterze politycznym oraz ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najistotniejsze w zakazie jest tam, gdzie cytat się urywa. Jak najbardziej zasadny jest zakaz agitacji politycznej. Niemniej między oceną realiów otaczającego nas świata, w którym nolens volens polityka jest istotną determinantą (przykład: rozmowa o wojsku w kontekście dymisji generalskich musi prowadzić do ocen polityki, które stanowią źródło zmian), a agitacją polityczną jest ogromna przepaść. 

 

Może to jednak jest miejsce, gdzie mam pisać, że nie jest OK, bo uderzyłem się w paluszek albo że dzisiaj nie świeci słonko, paseczek do zegarka mi się wystrzępił... Wiem, ironizuję, przepraszam. I tak zbyt dużo czasu zmarnowałem.

 

Miłego weekendu życzę wszystkim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest ok bo zmieniałem pasek w Casiaku i zgubiłem tulejkę pod śrubkę <_<

czołówka na łeb lupa i wyruszam na podłogę w poszukiwaniu  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy się nie odnajdują. Kiedyś ze dwa dni spędziłem na szukaniu nakręteczki która trzymała minutową wskazówkę w jednym z wiszących zegarów. Otworzyłem drzwiczki, a ona wypadła. Widzę ją i słyszę jak odbija się od pudełka z narzędziami i... Ten obraz i dźwięk będzie mnie prześladował do końca życia. Czołówka, magnes neodymowy, zmiotka, odsuwanie łóżka. Wszystko na nic.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łączę się z Tobą w bólu - mi kiedyś sekundnik  przy zakłądniu wyskoczył jakby był na sprężnie, kolana póżniej bolały a efekt końcowy był taki że odkurzacz śmiał się ze mnie ukradkiem  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Znowu złapali w Danii polskiego kierowce ciężarówki na oszukiwaniu czasu pracy. Tachograf miał połączony z pilotem i mógł zdalnie wyłączać i nie rejestrować czasu pracy. W Danii oszukiwanie nie popłaca, kary surowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mnie pocieszyliście  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdziesz tego dnia co kupisz nową, wiem co mówię :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pocieszania ciąg dalszy: w moim elektryku Bulle tarcza jest przykręcona dwiema mini śrubeczkami. To znaczy była. Przy próbie złożenia wszystkiego do kupy, jedna wypadła na podłogę. Szukałem kilkakrotnie, poświęciłem na to ze trzy godziny, światła, latarki, magnesy... Ambitny byłem.

Na razie trzyma się na jednej, coś muszę dopasować. 

Jak znajdziesz swoją tulejkę- daj znać, niech choć raz się komuś uda  :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, mnie kiedyś oryginalny teleskop teleportował się ,byłbym przysiągł, kilka metrów dalej na podłogę ( "słyszałem jak uderza ") a okazał się cicho czekać na przeszkodzie nie dalej jak metr od miejsca tragedii - bądź kreatywny bo przedmioty są ( niektórzy nazywają to złośliwością ) ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pedał sprzęgła wpadł w podłogę, sprzęgło zblokowane pompa rozpier....

 

wstępna wycena 3 koła :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie powyższe rzeczy nie są OK. Ponieważ u mnie jest OK, to ja sobie przycupnę, bo klimat fajny w tym temacie ;) 

 

Kolega goman ma chyba najmniej OK czyli najbardziej nie OK.... Współczuję.... o ile to jakakolwiek pociecha..... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za wóz?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.