Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś czytałem jakieś naukowe opracowanie z którego wynikło, że długość penisa u przeciętnego mężczyzny jest trzykrotną długością jego własnego nosa. :)

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, dziadek napisał(-a):

Gdzieś czytałem jakieś naukowe opracowanie z którego wynikło, że długość penisa u przeciętnego mężczyzny jest trzykrotną długością nosa. :)

 

Ale czyjego nosa...? <UWAGA ŻART>  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, dziadek napisał(-a):

Gdzieś czytałem jakieś naukowe opracowanie z którego wynikło, że długość penisa u przeciętnego mężczyzny jest trzykrotną długością nosa. :)

 

To albo o kant rzyci to 'naukowe opracowanie', albo kolejny dowód na to, że jestem nieprzeciętny. Bo nos to ja mam długi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Singapur jest przykładem zdecydowanie pozytywnym choć bez wątpienia jest to kraj autorytarnie stworzony i rządzony.

Te pozytywne aspekty w większej skali (średnie/duże państwo) są chyba nie do powtórzenia.


What we do in life, echoes in eternity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, dziadek napisał(-a):

Gdzieś czytałem jakieś naukowe opracowanie z którego wynikło, że długość penisa u przeciętnego mężczyzny jest trzykrotną długością nosa. :)

 

Dane z najnowszych publikacji naukowych temu przeczą.

 

default-1.thumb.jpg.a3a438f521477c9bab98cdd72d0bf641.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Navy napisał(-a):

@requiem pamiętam to o czym piszesz.

Pamiętam też jednak gabinet stomatologiczny mojej matki (w naszym domu) oraz gabinet stomatologiczny w Singapurze, gdzie miałem drobny zabieg będąc tam w 1984 roku (jako praktykant pokładowy na m/s Bolesław Rumiński, Polskie Linie Oceaniczne). To było co najmniej JEDNO POKOLENIE różnicy. Stracone pokolenie.

Swoją drogą Singapur to znakomity przykład autorytarnego państwa dobrobytu. Chyba nie chciałbym tam mieszkać ale szczerze podziwiam.

Jasne. Ja miałem taki gabinet przez ścianę z gabinetem mojej matki, była w szkole pielęgniarką. Pamiętam leczenie zębów amalgamatem, bez znieczulenia, maszyną wolnoobrotową... Ale pamiętam też, że w każdej szkole była dentystka dwa razy w tygodniu, pielęgniarka non stop i lekarz dwa razy w tygodniu. Szczepienia, badania, wszystko na miejscu, bez durnych zgód rodziców, karteczek i ankiet. Jak pisałem wcześniej, w szpitalu dziecięcym w którym wcześniej pracowała, rękawiczki gumowe łatało się kawałkami gumy z tych, które do łatania już się nie nadawały. Narzędzia były autentycznie pordzewiałe. Ale na ostrym dyżurze dzieciaki czekały góra godzinę na przyjęcie, a nie jak teraz 8 godzin. 

 

Wyobraź sobie teraz współczesny system i zachorowalność na gruźlicę, Heinego czy nawet zwykłą próchnicę na poziomie z lat pięćdziesiątych. No katastrofa i kataklizm, pandemia i pokot. A czego by nie mówić, tamten system jednak sobie z tym poradził. Bez szykan i politycznych podtekstów*, po prostu sobie poradził. Nawet epidemia grypy w latach sześćdziesiątych czy blokada Wrocławia przy ospie. Dało się zorganizować i zapobiec dramatowi.

 

I wiesz co w tamtym okresie najbardziej zawodziło? Władza. Durna władza, głupi ludzie na wyższych stołkach kierujący się prywatą, względami ideologicznymi, politycznymi, głupotą. Kurka, jak dziś. Zupełnie nic się nie zmieniło. Durny Kazio z durnym Jasiem się dogadają, jednego udupią, drugiego wcisną na stołek i już jest kolorowo. Otoczenie się zmieniło, ustrój się zmienił, samochody szybciej jeżdżą ale ludzie nadal ci sami, tacy sami, do bani. To jest problem i ustrój nie ma tu nic do gadania. 

 

* nie wiem, jak to napisać, żeby być dobrze zrozumianym. Chodzi o to, żeby nie patrzeć na szykany i politykę, a nie że osiągnęli bez szykan i polityki ;)

 

Edytowane przez renqien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może by tak do swojej kieszeni zaglądać a nie do cudzej? Ja rozumiem, że nasze hobby narodowe to liczenie cudzych pieniędzy, ale może czas to zmienić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo, to ja  chyba nie jestem narodowym hobbystą, bo nawet nie wiem jaki dochód ma moja żona.:)

Cholera, ja nawet nie wiem w którym banku ma konto. Muszę się jej któregoś dnia zapytać.

 


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, lepiej nie. Jeszcze się okaże, że w ICH banku, a nie w NASZYM i będzie powód do niesnasek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.08.2020 o 16:16, Paweł Bury. napisał(-a):

Gdzie błędy w liczeniu?

 

Jak dzisiaj Paweł widzisz swoje wyliczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inkwizycja była legalna i zgodna z prawem...

Niewolnictwo było legalne i zgodne z prawem...

Apartheid/segregacja rasowa była legalna i zgodna z prawem...

NSDAP, naziści i Hitler doszli do władzy legalnie i zgodnie z prawem...

Lobotomia była legalna i zgodna z prawem...

Itd...

 

Nie należy traktować prawa jako wyznacznika norm moralnych i etycznych...

 

https://youtu.be/_k_8e6QIS3o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, dziadek napisał(-a):

Widać z powyższego, że jeszcze się taki nie urodził żeby Tobie dogodził. :)

Ja tam jestem zadowolony z prawie każdego rządu, począwszy od Gierka i skończywszy na Morawieckim. 

Do nikogo z nich nie miałem nigdy żadnych pretensji i oni do mnie też nie zgłaszali żadnych uwag. 

Po prostu, oni robią swoje i ja robię swoje, czasem się tylko wzajemnie wspomagamy, a to oni mnie coś dadzą, albo czasem ja im coś dam. 

Coś mi się tak wydaje, że jakbym tak wszystko dokładnie policzył to oni dali mi więcej niż ja im dałem.

To fajni i dobrzy ludzie są. 

 

Kolega twierdzi, że podobają mu się rządy które rozdmuchują administrację, zamykają lasy, podnoszą podatki, lub wyrzucają nasze pieniądze na wybory korespondencyjne, elektrownie do rozbiórki, albo prezenty dla ojca dyrektora itd. Gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolegę trzeba znać (przynajmniej z forum), żeby zrozumieć :) Zajrzyj chociażby do żartów, zwłaszcza do wczesnych wpisów, kiedy @dziadek jeszcze się aktywniej udzielał i można było trochę podyskutować, a zrozumiesz subtelną nutę w jego wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Tylko monarchia absolutna mogłaby uzdrowić Kraj Pelargonii i Malwy

Przecież  już jest...................


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, jakubos napisał(-a):

 

Jak dzisiaj Paweł widzisz swoje wyliczenia?

Nie rozumiem pytania

Tam dwa posty dalej pisałem o co chodzi z tym liczeniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super są te mądrości z fejsbuka. Sprawdź sobie kolego gdzie kraje skandynawskie są w kwestii kapitału/zaufania społecznego a gdzie jest Polska. Ostatnie lata zamiast utrwalać naszą wiarę w innych ludzi w tym autorytety tylko to niszczą. „Ktoś” nas skazał na model „ walki z pandemią” oparty na strachu i zakazach bo model szwedzki dziś u nas nie ma szans zadziałać. Jesteśmy zbyt podzielni. Skoro dzisiejsza  konferencja prasowa w obliczu zwiększającej się ilości zakażeń i zgonów jest okazją nie do okazania troski i kompleksowych rozwiązań a do politycznych połajanek...

Nawiasem mówiąc  Szwedzi mają więcej zgonów niż te zamknięte państwa skandynawskie i obecnie w obliczu bardziej zakaźnych wariantów COVID wprowadzają restrykcje . Także mierz zamiary na siły a rachunek wystawisz później. I nie nam. 

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, desmo napisał(-a):

Super są te mądrości z fejsbuka. Sprawdź sobie kolego gdzie kraje skandynawskie są w kwestii kapitału/zaufania społecznego a gdzie jest Polska. Ostatnie lata zamiast utrwalać naszą wiarę w innych ludzi w tym autorytety tylko to niszczą. „Ktoś” nas skazał na model „ walki z pandemią” oparty na strachu i zakazach bo model szwedzki dziś u nas nie ma szans zadziałać. Jesteśmy zbyt podzielni. Nawiasem mówiąc  Szwedzi mają więcej zgonów niż te zamknięte państwa skandynawskie i obecnie w obliczu bardziej zakaźnych wariantów COVID wprowadzają restrykcje . Także mierz zamiary na siły a rachunek wystawisz później. I nie nam. 

Od tygodni słychać, że coś „wprowadzają” w Szwecji a to tylko zalecenia.

A faktycznie nastąpiło poluzowanie jak podałem wyżej, nauczanie tylko stacjonarne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Zgony bardziej  przemawiają do wyobraźni , przynajmniej niektórym...

https://www.statista.com/statistics/1113834/cumulative-coronavirus-deaths-in-the-nordics/

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, desmo napisał(-a):

 

Ja chyba zostaję powoli Biernym Koronasceptykiem.  ;) Dzisiaj w pewnym supermarkecie miałem okazję, dzięki uprzejmości przemiłego, ok. 19-letniego, ale za to bardzo wysokiego, koronasceptyka ;) zapoznać się z tyloma nieznanymi mi dotąd (!) :D synonimami słowa "penis", że myślę, iż musiał mieć rację - nie może być żadnego wirusa! ;)

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EF9B69C7-D3DB-4C14-A924-B5F3128F524E.thumb.jpeg.8fcbafa0e132f466b06ad78179323a71.jpeg
Swoją drogą. To ciekawe jest, że martwicie się cały czas o chorych na świrusa. 
Empatia wybiórcza.


P.s Nie życzę wam byście mieli jakąś awarie w domu w najbliższym czasie. 

Lockdown nie działa.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.