Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Recommended Posts

50 minut temu, Butik napisał(-a):

Niestety to prawda.

Z lotniskowymi dostawami bywa różnie. Ostatnio w Amsterdamie trafił mi się czarny DJ na wystawie. Fakt, że podobno dostali go ok godziny przed moim przyjściem, ale jednak czasem się zdarza.

Ale wziąłeś?

Byłem wczoraj na premierze nowych modeli Polpory. W pewnym momencie zdjąłem Rolka, żeby przymierzyć premierowy złoty zegarek. Wtem słyszę zza pleców pytanie: długo czekałeś? Kilka osób z otoczenia nerwowo czekało na odpowiedź. Zgodnie z prawdą odpowiedziałem, że odkupiłem od kolegi, na co wszyscy zaczęli się śmiać, a na ich twarzach rysowała się niczym nie skrywana ulga.

Edited by jimmibaton

8 godzin temu, desmo napisał(-a):

Ale wziąłeś?

niestety tak, mimo że mi nie jest potrzebny. I już go nie mam. I wiem, że dolałem oliwy do ognia, który mnie parzy i na który narzekam. Ale grzech było nie brać.

taka samonakręcająca się spirala.

OMEGA rządzi

2 godziny temu, Butik napisał(-a):

niestety tak, mimo że mi nie jest potrzebny. I już go nie mam. I wiem, że dolałem oliwy do ognia, który mnie parzy i na który narzekam. Ale grzech było nie brać.

taka samonakręcająca się spirala.

Eee tam, jak się znudził, to co mogłeś innego zrobić.

Eee tam, jak się znudził, to co mogłeś innego zrobić.

Tym bardziej, jesli sie znudzil juz nawet zanim zostal kupiony.

Ale uczciwie przez 2 dni się zastanawiałem i porównywałem z innymi, na prawdę starałem się do niego przekonać ;)

OMEGA rządzi

4 godziny temu, Butik napisał(-a):

Ale uczciwie przez 2 dni się zastanawiałem i porównywałem z innymi, na prawdę starałem się do niego przekonać ;)

a no to nie, to co innego zupełnie, skoro uczciwie przez dwa dni ;)

5 godzin temu, Butik napisał(-a):

Taa, wcześniej się nie przyznawałeś żeby nie zdobyć etykietki, no wiadomo kogo. Dopiero jak się go pozbyłeś to się wyglądałeś. Straszne panie, straszne🤪🤣.

8 godzin temu, Butik napisał(-a):

Opinia psychofana Omegi nie jest na obiektywna :)

Sprzedać jeden porządny zegarek i zostawić dwa no powiedzmy dyskusyjne :(.... Moja prywatna opinia :).

On 11/28/2021 at 3:31 PM, adamios said:

Witam Państwo
W przyszłym roku będę obchodził okrągłą rocznicę urodzin i postanowiłem sobie sprawić na tę okazję prezent zegarkowy. Myślałem o DJ w czarnym kolorze, na pewno płaski bezel, bransoleta jeszcze do wyboru. Forum obserwuje od jakiegoś czasu, ale dopiero dziś się zarejestrowałem. Przeczytalem ten wątek i wątek Rolexa i wiem mniej więcej jak sytuacja z zakupem zegarków tego producenta wygląda. Z tego co zrozumialem na te modele z linii Profersjonalnej na ktore jeszcze da się zapisać to trzeba się stawić osobiście. Ale czy na DJ również ? Przyznam, że wolałbym to zalatwić zdalnie, a na sam odbiór wybrać sie oczywiście osobiście. Czy orientujecie się może, czy na DJ da się zapisać przez telefon/maila ?

Dziękuję Wam za odpowiedzi i przepraszam jeśli już takie pytanie padło, ale byc może odpowiedź na nie przegapiłem

Może tym razem się uda :) Przepraszam, że się powtarzam z pytaniem, ale do tej pory moje posty czekały na zatwierdzenie administratora, a że wątek jest dość żywy, więc znikały gdzieś w odmętach :)

Wspomoże któryś z Szanownych kolegów odpowiedzią ?

Godzinę temu, adamios napisał(-a):

Może tym razem się uda :) Przepraszam, że się powtarzam z pytaniem, ale do tej pory moje posty czekały na zatwierdzenie administratora, a że wątek jest dość żywy, więc znikały gdzieś w odmętach :)

Wspomoże któryś z Szanownych kolegów odpowiedzią ?

Chyba najszybciej załatwisz temat dzwoniąc do Kruka, bo doświadczenia kolegów są różne, w zależności od sklepu, czasu i modelu.

Edited by sanik

4 minutes ago, sanik said:

Chyba najszybciej załatwisz temat dzwoniąc do Kruka, bo doświadczenia kolegów są różne, w zależności od sklepu, czasu i modelu.

Oczywiście, że na końcu zadzwonie do sklepu. Ale wydawało mi się, że po to jest forum żeby pytać, tym bardziej, że pytania w stylu "A czy mogę się zapisać na Submarinera" pojawiają się co jakiś czas mimo, że wszystko tutaj już zostało napisane wielokrotnie. Nie pytam o czas oczekiwania bo już wiem, że to loteria, nie pytam też gdzie szybciej da się odebrać bo się dowiedziałem, że to wróżenie z fusów.

Ja pytam dość konkretnie o DJ, czy da się na niego zapisać bez osobistej wizyty w salonie, więc proszę o wypowiedzi kolegów którzy próbowali/zamówili bądź próbowali ale nie udało im się zamówić.

Dziękuję za merytoryczne wypowiedzi.

Ze wszystkim jak coś chcesz kupić to zamiast zadzwonić do sklepu najpierw pytasz na forum i czekasz? Dziwne. 

10 minut temu, adamios napisał(-a):

Oczywiście, że na końcu zadzwonie do sklepu. Ale wydawało mi się, że po to jest forum żeby pytać, tym bardziej, że pytania w stylu "A czy mogę się zapisać na Submarinera" pojawiają się co jakiś czas mimo, że wszystko tutaj już zostało napisane wielokrotnie. Nie pytam o czas oczekiwania bo już wiem, że to loteria, nie pytam też gdzie szybciej da się odebrać bo się dowiedziałem, że to wróżenie z fusów.

Ja pytam dość konkretnie o DJ, czy da się na niego zapisać bez osobistej wizyty w salonie, więc proszę o wypowiedzi kolegów którzy próbowali/zamówili bądź próbowali ale nie udało im się zamówić.

Można się jeszcze zapisać na DJa. A czy przyjmą akurat Twoje zamówienie w formie telefonicznej, tego nie wiem. Wiem, że deklarację trzeba i tak podpisać osobiście. 

Z wcześniejszych wypowiedzi Kolegów wynika, że większość musiała pojawić się u AD osobiście, komuś chyba udało się złożyć deklarację z podpisem elektronicznym.

Te odpowiedzi się tu pojawiły, możliwe że po Twoich nawet pytaniach - wystarczy poszukać wcześniej. Temat był przerobiony.

Jeśli chcesz się serio zapisać, to dodzwoń się do swojego AD i zapytaj - info będzie pewne, bo z pierwszej ręki i zapewne szybciej, niż na Forum.

Zamawiałem DJ 2 miesiące temu. Musiałem stawić się osobiście.

Tak jak piszą koledzy - zadzwoń.

Niektóre rolexy zamawiałem telefonicznie, a jeden nawet wysłali mi kurierem do domu. Te procedury bardzo szybko się zmieniają, więc to co my tu napiszemy to jedno, a to co faktycznie usłyszysz od AD to drugie.

Edited by Just1MoreWatch

W Krakowie trzeba być osobiście w celu złożenia zamówienia , właśnie siedzę i czekam aż otworzą sklep , bo ktoś odbiera R w tt a sklep zamknęli , dobrze że straży pożarnej nie wezwali 😅  

IMG20211206113259.jpg

Edited by Krakus1
Foto

Godzinę temu, adamios napisał(-a):

Oczywiście, że forum jest po to, aby pogadać i wymienić się doświadczeniami.

Ale w przypadku R to co było w piątek, w poniedziałek może być nieaktualne, więc telefon jest bardziej wskazany.

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że da się zamówić R internetowo (kwiecień) i deklarację wysyłałem zeskanowaną. 

W Krakowie trzeba być osobiście w celu złożenia zamówienia , właśnie siedzę i czekam aż otworzą sklep , bo ktoś odbiera R w tt a sklep zamknęli , dobrze że straży pożarnej nie wezwali   
IMG20211206113259.thumb.jpg.e7209924504bfaca5b5ebbd7ffcca032.jpg

A co dzis w Krakowie “daja” zamowic?

A to moja słodka tajemnica , za kilka miesięcy - mam nadzieję nie lat- odpowiem na to pytanie.. fotką 😎

1 godzinę temu, Krakus1 napisał(-a):

...odpowiem na to pytanie.. fotką 😎

Oby tylko nie z netu 😜