Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, tbn napisał(-a):

 

Pisano tutaj, że teraz sprzedawca dokonuje wstępnych oględzin potencjalnego kolejkowicza. Ważna funkcja się wydaje.


Najważniejsiejsza 😁 ale w takim razie już rozumiem - jak tam @SPS wczłapłeś ze swoim urokiem nadprzeciętnym i dowcipem sarkastycznym, to już Ci przyjdzie tyko  z wtórnego kupować. Nic dodać nic ująć. 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo 🤣😂🤣

 

Walking Fast On The Move GIF by BrownSugarApp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ja mam ciekawostkę. Zamówiłem DJ 41 niebieskiego w piątek. Mialo być parę miesięcy czekania. Mail ze czeka do odbioru byl... w niedziele. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Michal93 napisał(-a):

Ciekawe gdzie takie cuda :)

 

W Zurychu u Bucherer-a.  Chciałem OP, ale powiedzieli ze tylko waiting list, ale przyjmują zamówienia na DJ. Nie miałem żadnej historii z nimi, przyszedłem "z ulicy". Założyłem ze to będzie trwało 2 lata, a trwało 36h... Swoja droga wystawiłem go na allegro, bo jednak chce zielonego OP - nie mogę sie przekonać do tej lupki:( 

Zmierzam bardziej do tego ze chyba sytuacja sie poprawia -  ceny spadają.

 

Edytowane przez heretyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, heretyk napisał(-a):

Dobra to ja mam ciekawostkę. Zamówiłem DJ 41 niebieskiego w piątek. Mialo być parę miesięcy czekania. Mail ze czeka do odbioru byl... w niedziele. 

No to teraz ci czekający latami tu na forum pewnie mają myśli: „Nienawidzimy cię” oraz „Ić stont”. 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to teraz ci czekający latami tu na forum pewnie mają myśli: „Nienawidzimy cię” oraz „Ić stont”. 

Oraz „Komu przeszkadzały te handlowe niedziele?”

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, heretyk napisał(-a):

W Zurychu u Bucherer-a

 

ha świat jest mały zapewnie dokłądnie tę sztukę proponowali koledze (gładki bezel prawda?) od ręki kilka dni temu kiedy zabrał na oglądanie znajomego który zaczyna się wkręcać w temat. odmówił bo w tym roku odebrał DJ fluted po 4 miesiącach :P

Edytowane przez Jan

Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
 
…to chyba z tymi premiami zrobili to samo co programem lojalnościowym. 

Piszę konkretnie o mojej sytuacji z tego roku, gdzie chciałem odebrać ND po 3 tygodniach (w dniu urodzin) od faktycznej daty odbioru. Otrzymałem odpowiedź, że niestety nie ma takiej możliwości i odbiór musi być w danym miesiącu. Reszta j.w.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Polsce tez mozna zamowic DJ z gladkim bezelem w roznych konfiguracjach.

mozesz tez zamowic za 200 k root bear w pelnym zlocie

 

nikt tego nie robi jednak bo na tych modelach nie zarobia (10% zysku, ktore zjada zamrozenie kapitalu, prowizje aukcji, ryzyko ze zanim dojdzie to ceny jeszcze spadna) itd itp

to pokazuje ile warte sa rolexy, tyle co mozliwosc zarobku na nich, oprocz tego nikt tego nie chce

 

smutne 😕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, desmo napisał(-a):

Brzmi jakby to była wina sprzedawców…a nie tych którzy te klocki układają. To tak jak z tą wygodną dla AD teorią, że to „Rolex jest winien, że Pan tak długo czeka na zegarek”… Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi…przynajmniej jeszcze przez chwilę.

 

Wiesz, jak zawsze za pomysły góry płacą pracownicy na dole. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Augustynski napisał(-a):

w Polsce tez mozna zamowic DJ z gladkim bezelem w roznych konfiguracjach.

mozesz tez zamowic za 200 k root bear w pelnym zlocie

 

nikt tego nie robi jednak bo na tych modelach nie zarobia (10% zysku, ktore zjada zamrozenie kapitalu, prowizje aukcji, ryzyko ze zanim dojdzie to ceny jeszcze spadna) itd itp

to pokazuje ile warte sa rolexy, tyle co mozliwosc zarobku na nich, oprocz tego nikt tego nie chce

 

smutne 😕

Kurde, jak ja kupowałem zegarki, to myślałem o tym czy chcę je nosić i czy mi się podobają, a tu widzę, że miałem myśleć jak na nich zarobić. I tak się, głupi, wkopałem; ba, złotego Rolexa sobie kupiem🤣

 

Jak ja lubię te głębokie analizy że nikt w Polsce nie kupuje złotych zegarków - pewnie w sklepach na niby wystawiają plakietki z rezerwacją przy takowych😃.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
ha świat jest mały zapewnie dokłądnie tę sztukę proponowali koledze (gładki bezel prawda?) od ręki kilka dni temu kiedy zabrał na oglądanie znajomego który zaczyna się wkręcać w temat. odmówił bo w tym roku odebrał DJ fluted po 4 miesiącach

A ja zapisałem się na fluted/jubilee rok temu i usłyszałem niedawno że jeszcze dłuuugo, może kolejny rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bugs wiesz Bucherer vs Kruk, CH vs PL tam też się czeka ale może miał szczęście zwyczajnie 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Bugs napisał(-a):


A ja zapisałem się na fluted/jubilee rok temu i usłyszałem niedawno że jeszcze dłuuugo, może kolejny rok

Jestem dokładnie w tej samej sytuacji. Zapytanie złożone na przełomie września/października 2021. Podobno jeszcze długa kolejna przede mną.


Patryk
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=40960]Bugs[/mention] wiesz Bucherer vs Kruk, CH vs PL tam też się czeka ale może miał szczęście zwyczajnie 

Rozumiem ale ja w PL mieszkam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też więc nie ma co porównywać :)


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, heretyk napisał(-a):

Dobra to ja mam ciekawostkę. Zamówiłem DJ 41 niebieskiego w piątek. Mialo być parę miesięcy czekania. Mail ze czeka do odbioru byl... w niedziele. 

zapis w kolejce w piątek? odbiór w niedzielę? Uwiodłeś kierowniczkę salonu czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, beniowski napisał(-a):

Kurde, jak ja kupowałem zegarki, to myślałem o tym czy chcę je nosić i czy mi się podobają, a tu widzę, że miałem myśleć jak na nich zarobić. I tak się, głupi, wkopałem; ba, złotego Rolexa sobie kupiem🤣

 

Jak ja lubię te głębokie analizy że nikt w Polsce nie kupuje złotych zegarków - pewnie w sklepach na niby wystawiają plakietki z rezerwacją przy takowych😃.

Wiesz nawiazuje do faktu, ze widocznie 95% klientow jak cos kupuje to glownie jednak na handel.

 

To tak jak z tym modelem:

fiat-multipla-2002-1600-01-02624dbaca71a

Sprzedaz nie wynosila 0. Ktos to jednak kupil.

Jakby na rynku wtornym ceny byly znacznie wyzsze to by byly zapisy nawet na ta zakale motoryzacji.

Edytowane przez Augustynski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Augustynski napisał(-a):

Wiesz nawiazuje do faktu, ze widocznie 95% klientow jak cos kupuje to glownie jednak na handel.

 

To tak jak z tym modelem:

 

Sprzedaz nie wynosila 0. Ktos to jednak kupil.

Jakby na rynku wtornym ceny byly znacznie wyzsze to by byly zapisy nawet na ta zakale motoryzacji.

Podobno taksiarze sobie Multiplę chwalili 🤣.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słyszałem od osób, które posiadały Multiplę w rodzinie, że wspaniałe rodzinne auto, funkcjonalne itp. ale trochę brzydkie, no :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, beniowski napisał(-a):

Podobno taksiarze sobie Multiplę chwalili 🤣.

 

Podobno Multipla to Ci sami spece i marketingowcy od Hublota? 
 

🤣😂😁

Happy Big Brother GIF by MOODMAN

Edytowane przez SPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, ze to całkiem normalne i uczciwe, ze ludzie chcą zarobić na deficytowym towarze Nie Pierwszej potrzeby. Ktoś te bańkę na Rolexa i Tudors nadmuchał, zarobił swoje jak ona napęczniała na rynku wtórnym ,  a teraz bierze się za te inwestycje lud z ulicy. Ale jak to obserwowałem wielokrotnie na rynku akcji, gdy jest na coś moda , lub doradcy namawiają do kupna , to należy uciekać z towarem i sprzedawać  . Jutro będę w Stolicy i mam zamiar odwiedzić Galerie Mokotów i hotel Europejski. Może jak starczy czasu to i Złote Tarasy . Spróbuje się zapisać na Rolexa i nie ukrywam , ze myśle o tym czysto spekulacyjnie. Gdyż zegarki te moim zdaniem są po prostu brzydkie. Ale tez chcę coś sobie kupić. Może Omegę, w dalszej kolejność IWC lub cos z Breitlinga. Wyleczyłem się z Tudors gdy zobaczyłem go obok Omegi. W każdym razie na pewno z czyms ze sklepu wyjdę . Rozważam jeszcze  Longines spirit zulu time. Moim zdaniem ten Longines jest bardzo tani w stosunku do swojej jakości. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Czarek03 napisał(-a):

Uważam, ze to całkiem normalne i uczciwe, ze ludzie chcą zarobić na deficytowym towarze Nie Pierwszej potrzeby. Ktoś te bańkę na Rolexa i Tudors nadmuchał, zarobił swoje jak ona napęczniała na rynku wtórnym ,  a teraz bierze się za te inwestycje lud z ulicy. Ale jak to obserwowałem wielokrotnie na rynku akcji, gdy jest na coś moda , lub doradcy namawiają do kupna , to należy uciekać z towarem i sprzedawać  . Jutro będę w Stolicy i mam zamiar odwiedzić Galerie Mokotów i hotel Europejski. Może jak starczy czasu to i Złote Tarasy . Spróbuje się zapisać na Rolexa i nie ukrywam , ze myśle o tym czysto spekulacyjnie. Gdyż zegarki te moim zdaniem są po prostu brzydkie. Ale tez chcę coś sobie kupić. Może Omegę, w dalszej kolejność IWC lub cos z Breitlinga. Wyleczyłem się z Tudors gdy zobaczyłem go obok Omegi. W każdym razie na pewno z czyms ze sklepu wyjdę . Rozważam jeszcze  Longines spirit zulu time. Moim zdaniem ten Longines jest bardzo tani w stosunku do swojej jakości. 

Powodzenia w podboju stolicy👍Idź jak burza!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.