Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

W srodku, zdecydowanie dla milosnikow pokretel, przyciskow, przelacznikow .... Dla mnie pierwsze wrazenie wewnatrz bylo bardzo pozytywne, ale po kilku minutach .... nie, no qr** opel :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kia proceed. Tak w kazdym razie mi sie wydawalo :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie od dzisiaj wiadomo, dlaczego VW Phaeton nie odniósł oczekiwanego sukcesu jako luksusowa limuzyna i to w dodatku na podwoziu Bentley'a Continentala... Bo to Volkswagen... prestiż marki się jednak liczy, a VW to jednak marka "dla ludu"... Dlatego uważam, że takie auta jak Stinger, nigdy nie zagrożą pozycji MB, BMW czy Audi...

Tommaso, ładny Miniak... ;)

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Te nowe zegary z odwróconymi obrotomierzami, np w BMW, to porażka jakaś. Ciekawe kiedy z tego uciekną, czasem mija trochę czasu żeby przyznać że jakaś na siłę wprowadzana nowość jest po prostu bez sensu, tak było np. z zegarami na środku deski rozdzielczej ( Yaris, potem Primera ).

W takim Peugeot 308 jest zarówno odwrócony obrotomierz, jak i większość ustawień (w tym klima) wyklikiwana na ekranie. Nie mówiąc o zegarach umiejscowionych nad małą kierownicą.

Do obrotów, to nawet nie wiem czy musiałem się przyzwyczajać, zero dyskomfortu. Nastawa temperatury, to jedno kliknięcie, ruch ręki nawet bardziej oszczędny, niż sięganie do pokrętła. Podobnie jak z zerknięciem na temperaturę - mniejszy skok oczu, niż przy zerkaniu na wyświetlacz przy gałkach, a i czytelność większa, bo cyfry to kulfony na wyswietlaczu.

Ogólne wiadomo, że te tablety wciskają, bo pewnie sterowanie wychodzi taniej, niż montowanie guziczkow, gałek i przełączników, ale w praktyce nie jest to takie niewygodne, jak możnaby sądzić.

 

Wysłane z mojego EVR-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa 508 bardzo mi się podoba, zwłaszcza w wersji kombi. Podobnie zresztą jak 3008 i 5008 oraz nowa Kia Sorento, no ale to już SUVy i trzeba je lubić. 


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większe kombi odpada - nie podoba mi się. Biorę pod uwagę albo mniejsze, "sportowe" kombi (Kia Proceed, Focus Active, Seat Cupra) albo, jeśli większe gabarytowo autko - nowsze (od mojego obecnego) Mondeo - ale w wersji hatchback lub sedan, nie kombi. :)

 

z23210454IH,Ford-Fusion-2018.jpg


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 20190 byl lifting mondeo, także nowy nieprędko.

Pamiętam bo pojawiło się hybrydowe kombi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takie coś? Czy za duże?

Aktualnie to (moim zdaniem) stylistycznie najlepiej skomponowane auto w swojej klasie (ze smaczkami typu bezramnkowe szyby) , niestety ale jest ono bardziej "dizajnerskie" niż praktyczne bo bagażnik ma skromniutko , do tego ciasno na tylnej kanapie a i cena nieco przesadzona (poza stylistyką poprzednik w każdym aspekcie wypadał lepiej).

A wiecie może kiedy będzie nowe Mondeo?

Zważywszy na tegoroczny lifting raczej nie prędko - obstawiam 2-3 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większe kombi odpada - nie podoba mi się. Biorę pod uwagę albo mniejsze, "sportowe" kombi (Kia Proceed, Focus Active, Seat Cupra) albo, jeśli większe gabarytowo autko - nowsze (od mojego obecnego) Mondeo - ale w wersji hatchback lub sedan, nie kombi. :)

 

 

To mondeo ?

Bardzo ładne autko, najbardziejsze spośród wymienionych przez Ciebie. I od peługełota tez :)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie to (moim zdaniem) stylistycznie najlepiej skomponowane auto w swojej klasie (ze smaczkami typu bezramnkowe szyby) , niestety ale jest ono bardziej "dizajnerskie" niż praktyczne bo bagażnik ma skromniutko , do tego ciasno na tylnej kanapie a i cena nieco przesadzona (poza stylistyką poprzednik w każdym aspekcie wypadał lepiej).

 

Ja jako SAABiarz i Alfiarz, mógłbym jeździć takim 508, właśnie za jego wyglad. Francuzi w końcu pokazali smak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drzwiami bez ramek ze starszych wiekszych aut  kojarzy mi sie subaru legacy. Fajnie to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drzwi bez ramek wyglądają fajnie jak się opuści szyby. Miałem w cc i w zasadzie to moim zdaniem jest ich jedyną zaletą. Zimą jak auto stoi na zewnątrz i trochę popada to potrafią tak przymarznąć uszczelki, że trzeba na siłę rwać za drzwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Zimą jak auto stoi na zewnątrz i trochę popada to potrafią tak przymarznąć uszczelki, że trzeba na siłę rwać za drzwi.

Dokładnie.

Po "kilku" latach lubi też "świstać". :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nowości, Porsche wprowadza na rynek  elektrycznego Taycana, premiera już wkrótce we wrzesniu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał bez 2 zdań Kijankę, ale mówię to z autopsji, bo miałem Sorento.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mazda 6. Kamera tak podłej jakości, jakiej jeszcze nie widziałem :(20f6aaf6d3599a1b66ea650760a0e87b.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

giełda Franowo w krzywej kamerze... :P W moim 11 letnim Dodge obraz z kamery jest żyleta... :)

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

giełda Franowo w krzywej kamerze... W moim 11 letnim Dodge obraz z kamery jest żyleta... :)

Zgadza się, WGRO Franowo :) A w tej kamerze cofania nic nie widać :(

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.