Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja nie mówię tutaj o zadbanych egzemplarzach, bo to zupełnie co innego, natomiast w starym padle, które pali więcej oleju niż paliwa i rzęźi, to i ten znaczek M niewiele pomoże.

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

były czasy dużych fiatów z naklejką "pajonier" na tylnej szybie, później przyszły czasy NFS i "Szybkich i wściekłych" co było widać po calibrach itd. Żeby zrozumieć trzeba chyba wniknąć w tą strefę, coś jak przenikanie tajnaików z policji do gangów :lol:

czasy e36 już dobiegają końca a na nowszych już tak nie kleją znaczków M3 obok 316i ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie mówię tutaj o zadbanych egzemplarzach, bo to zupełnie co innego, natomiast w starym padle, które pali więcej oleju niż paliwa i rzęźi, to i ten znaczek M niewiele pomoże.

 

No właśnie o to chodzi. 18 letni egzemplarz możesz zadbać i mieć klasyka, lub nakleić znaczek M i udawać, że masz klasyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

czasy e36 już dobiegają końca a na nowszych już tak nie kleją znaczków M3 obok 316i ;)

Bo jeszcze za młode te fury są. ;)

Za kilka lat zobaczysz. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już widziałem parę 316 "emek" :)

Zawsze mnie bawi, jak użytkownicy wspomnianych aut są mocno zaskoczeni, że objechało ich rodzinne mondeo kombi. Ten grymas walki na twarzy podczas startu ze świateł i narastająca frustracja z każdym straconym metrem, a potem zdziwienie i kolejna próba na następnych światłach. Nie dociera do nich co się dzieje :)

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jeżdżę takim I gdyby miał v6 to bym powiedział że jest super, to 2.0t nie.to żeby był słaby ale jakoś do Lexusa nie bardzo pasuje :)

 

W każdym bądź razie jest to na pewno bardzo mocna alternatywa dla cztetocylindrowych Q5, X3 I GLK

 

post-16365-14444072136818_thumb.jpg

 

 

 

Sent from my Z30 using Tapatalk


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można 4 cylindry do Lexusa wmontować... Pewnie chodzi o wyśrubowane normy emisji spalin, do których tak świetnie dostosował swoje produkty VW... :P  :D  :D  :D  :D


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na niezbyt lekki samochód to osiągi są wystarczające,oficjalnie od 0-100km/h coś około 7s, jestem w stanie w to wierzyć, spalanie wg komputera 70-30 miasto autostrada to 9.2l/100km tylko te 4cyl.mi do niego nie pasują jak na razie.

Bardzo ładne wnętrze, super fotele I fajnie właściwości jezdne.

Chociaż mysle ze jakbym pojezdzil nim dłużej to te 4cyl.może przestaly by mi przeszkadzać.

Mógłbym go mieć jako dupowoz żeby jeździć na codzień.

 

Dodam tylko że trochę dziwna jest charakterystyka tego turbo silnika, bo wrażenia z jazdy takie jakby tam tego turbo nie było ,tzn trzeba go kręcić.

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to japończyk. Lubi wysokie obroty, u mnie jest tak, że czuć turbo od około 2 tys, ale drugie życie dostaje od 4 tys i wtedy już ostro wciska w fotel. Ogólnie udany ten Leksus, choć ja osoboście wolałbym coś od Mercedesa. Ta nowa linia C klasy jest rewelacyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kilka mercedwsow ( ale.zadnych drogich, bardziej takich dla normalnych ludzi) I ta właśnie marka wyleczyla mnie od chęci posiadania niemieckiego samochodu, chociaż co prawda miałem ostatnio male załamanie I prawie nie zdecydowałem się na RS5, ale jednak zdrowy rozsądek Zwyciężył :)


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jeżdżę takim I gdyby miał v6 to bym powiedział że jest super, to 2.0t nie.to żeby był słaby ale jakoś do Lexusa nie bardzo pasuje :)

W każdym bądź razie jest to na pewno bardzo mocna alternatywa dla cztetocylindrowych Q5, X3 I GLK

attachicon.gifuploadfromtaptalk1444407207859.jpg

Sent from my Z30 using Tapatalk

Stylistycznie auto wg. mnie zbyt "wydziwione ".

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stylistycznie auto wg. mnie zbyt "wydziwione ".

Też nie mogę się na razie przekonać do jego wyglądu . Mam wrażenie jakby ktoś zgniótł to auto a następnie rozprostował , tyle tu załamań i przetłoczeń karoserii ;) Q5 dla mnie znowu nijakie stylistycznie .Rozglądając się w segmencie małych suvów chyba jednak poszedłbym do salonu BMW .

Edytowane przez Drake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się w ogóle nie podobają nowe samochody. Wyglądają jak bohaterzy mangi na sterydach. Dla mnie wzorem były auta klasy wyższej w latach 90. 

Dajmy na to taki Mitsubishi Galant, wygląda tak jak powinien wyglądać.

mitsubishi-galant-mit_gal_02_4t_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BMW, Audi i Merc są brzydsze od Lexa. Imo oczywiście. Jeszcze Range jest fajny.

 

Piękna jest ta 7.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irek, przymierzałeś się do takiego fajnego auta, a kupiłeś ostatecznie wyrośniętego brzydala wykastrowanego z cylindrów  ;)

Gratuluję, choć tym razem nie popieram wyboru...

Jak już Lexus, to RC F :)

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, Tomek nie kupilem, dzisiaj go oddaje, dostalem go do jezdzenia bo w moim GS wymieniaja jakis sensor ( airbag) , był recall z Lexusa. Powiedzialem żeby dali mi nx w zastepstwie bo chcialem go przetestowac :) dlatego ze podoba mi sie z wygladu. Ten model co mam to F sport I cena na metce to $53k +tax.

Po calym dniu uzytkowania stwierdzam ze to jest nsprawde udany maly suv. Fotele w nim sa genialne, nie gorsze niż te w GS

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się w ogóle nie podobają nowe samochody. Wyglądają jak bohaterzy mangi na sterydach. Dla mnie wzorem były auta klasy wyższej w latach 90. 

Dajmy na to taki Mitsubishi Galant, wygląda tak jak powinien wyglądać.

 

 

Dobrze prawisz... Chodź ja to poszedłbym bardziej w Skandynawię niż w Orient :)

 

large_124788-1277122.jpg

3215898899_1faa8c0fcd_b.jpg

Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mi sie Saaby podobały, szkoda ze marka zniknela z rynku


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mi sie Saaby podobały, szkoda ze marka zniknela z rynku

 

No ja też żałuję... Zawsze jest rynek wtórny  

 

P.s Lexus super opcja, też wolałbym niż "oklepanego" niemca

 

8938441713_9bec31fc9d_b.jpg

 

tumblr_mmdppvop0J1r7dzlko1_1280.jpg

Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się Saab super. Najlepsze jest to, że wszyscy jesteśmy jednomyślni, a rynek i tak zareagował po swojemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze prawisz... Chodź ja to poszedłbym bardziej w Skandynawię niż w Orient :)

 

Pierwszy przykład to nie tak do końca "Skandynawia" - 9000 miał bowiem korzenie we włosko-szwedzkim projekcie i był bliźniaczą konstrukcją do Lancii Themy i Fiata Cromy I generacji. Co nie zmienia faktu, że ciężko mi znaleźć określenie, które opisałoby piękno tego nadwozia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.