Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam w instrukcji jeszcze następujące rozmiary, poza tymi, które dopisałeś:

265/30R20 i 255/30R21

Dzięki - nie mam pojęcia co zrobić z tymi moimi kołami ;-) przejechałem na nich 15kkm i trafią na złom ...


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w instrukcji jeszcze następujące rozmiary, poza tymi, które dopisałeś:

265/30R20 i 255/30R21

To te 20' zostaw na zimę i zainwestuj w 21' na lato :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mi o takich klubach niewiadomo :)


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy model to i pewnie rabatów nie ma się co spodziewać od tej ceny .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 A co, rozjeb genetyczny, jak to mówi mój lakiernik?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-civic-1-4-benzyna-salon-polska-przebieg-79-tys-ID6yMFwL.html

 

byłem dziś zobaczyć to...

.

.

.

.

mina w hu......k oględziny nie trwały 2 minut

Nie rozumiem po co było jechać, skoro już po zdjęciach widać, że śmietnik. Chociażby nierówne szczeliny, fałdy na blasze.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie kazdy ma na tyle doswiadczenia zeby dobrze ocenic po zdjeciach, cale szczescie daleko nie bylo..

 

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy model to i pewnie rabatów nie ma się co spodziewać od tej ceny .

 

Mercedes GLC, a więc model 1,5 roczny podobnej klasy, rabat 15% przy zamawianiu 2 aut wg własnej konfiguracji :)

 

Czas oczekiwania do 3 m-cy w Polsce. W Niemczech 5-10 m-cy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przy jednym ile byli skłonni udzielić rabatu?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie na E-klasę max to 8%, ale ja jestem mniejszy niż Tomek, nie mam takiej siły przekonywania. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe XC60 nawet z optymistycznym 10 % rabatem będzie droższe niż poprzedni nowy model, gdy był wprowadzany po liftingu. 

Poprzednio diesel AWD poj. 2.4 (akcyza wynosiła 18,6%), obecnie  AWD poj. 2.0. Niższa akcyza/obciązenia podatkowe nie przełożyła się na utrzymanie porównywalnej ceny.

 

 

http://superauto24.se.pl/nowosci/nowe-volvo-xc60-cena-w-polsce-od-133-000-zl-pelny-cennik-szwedzkiego-suv-zdjecia_331405.html

 

http://superauto24.se.pl/nowosci/ile-za-nowe-volvo-xc60-znamy-polski-cennik_963279.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe XC60 nawet z optymistycznym 10 % rabatem będzie droższe niż poprzedni nowy model, gdy był wprowadzany po liftingu. 

Poprzednio diesel AWD poj. 2.4 (akcyza wynosiła 18,6%), obecnie  AWD poj. 2.0. Niższa akcyza/obciązenia podatkowe nie przełożyła się na utrzymanie porównywalnej ceny.

 

 

http://superauto24.se.pl/nowosci/nowe-volvo-xc60-cena-w-polsce-od-133-000-zl-pelny-cennik-szwedzkiego-suv-zdjecia_331405.html

 

http://superauto24.se.pl/nowosci/ile-za-nowe-volvo-xc60-znamy-polski-cennik_963279.html

Tak, ale trzeba szczegółowo skonfigurować auto, bo nowe zawiera np. w Inscription niektóre opcje, które nawet w poprzednim Summum były za dopłatą (dotyczy głównie bezpieczeństwa).

Jedyne co pewne, to ze na razie nie będzie dużych rabatów na nowy model. Wiec sumarycznie wyjdzie sporo drożej, niż XC60 Classic. Ja kupiłem poprzedni (aktualny?) model z 24% upustu. W przypadku nowego modelu długo nie będzie takiej możliwości.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, 24% to super rabat. A w jakim miesiącu roku i który rocznik?

 

Dla przykładu, mój brat poszedł zamawiać Skodę Kodiaq i od razu się dowiedział, że Rabat to stolica Maroka. 0%.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, 24% to super rabat. A w jakim miesiącu roku i który rocznik?

Dla przykładu, mój brat poszedł zamawiać Skodę Kodiaq i od razu się dowiedział, że Rabat to stolica Maroka. 0%.

Zamawiałem we wrześniu 2016, odbiór luty 2017, rocznik 2017 :)

Dotyczyło to najwyższej wersji i trzeba było dokupić kilka pakietów, ale i tak jestem zadowolony. Oczywiście to miało tez związek z tym, ze właśnie wchodzi nowy model.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, iż zejściowy model - taki rabat to bardzo dobra oferta. Niezły z Ciebie negocjator.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt.

Ja na demo dostałem niewiele większy rabat, a też model schodzący.

 

Wniosek z tego taki, że trzeba uważać na Łukasza, jak się z nim robi interesy zegarkowe... ;)  :D

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty to dostałeś tak fantastyczny rabat, że ogarnia mnie niepokój czy lepiej nie byłoby dla mnie wziąć na podobnych zasadach F10 :)

 

Apropos Twojego auta i świetnego Bose - wczoraj miałem znów przyjemność pojeździć Mazdą 6 2014 2,5. I tam, również opcjonalne Bose - fatalne, najsłabszy punkt tego wozu.

Natomiast auto bardzo fajne, nie dziwi mnie, że uznawane jest za czołówkę swojej klasy. Oprócz dość głośnego opływu powietrza, odczuwalnego dla mnie powyżej około 120 kph - reszta parametrów na co najmniej przyzwoitym poziomie.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt.

Ja na demo dostałem niewiele większy rabat, a też model schodzący.

 

Wniosek z tego taki, że trzeba uważać na Łukasza, jak się z nim robi interesy zegarkowe... ;)  :D

:) polecam się ;)

Ja jestem zadowolony z transakcji zegarkowych z Łukaszem  :P Ale zobaczcie na jakim rabacie będzie kiedyś to Volvo sprzedawał, wtedy to dopiero będzie "warto rozmawiać".  :D

Tak, to fakt, pamiętam, ponad rok temu ;)

Pewnie wymienię na XC90 lub V90, więc nawet nie wiem, czy będę sprzedawał ;)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony z transakcji zegarkowych z Łukaszem  :P Ale zobaczcie na jakim rabacie będzie kiedyś to Volvo sprzedawał, wtedy to dopiero będzie "warto rozmawiać".  :D

 

 

No ja zdecydowanie też jestem zadowolony.

Przecież umieściłem emotki, nawet dwie, jakby ktoś jednej nie zauważył... ;)

 

Piotrek - Bosy Bosemu nierówny jak widać :)

Chociaż dużo zależy od źródła, u mnie akurat słuchałeś audiofilskiej płyty. 

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, co Wy tacy zadowoleni...ja tez zadowolony z transakcji z Wami :) gdzie tu haczyk? ;)

A poważnie, zanim kupiłem Volvo, gadałem chyba z 4 dilerami i nie wszędzie było tak różowo. Różnice sięgały ok. 13%.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to w sumie po przemyśleniu nie jestem zadowolony, bo sprzedałem Ci mój najładniejszy zegarek i zostały mi same brzydale ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.