Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

No i pewnie nieco inaczej wygląda sprawa opon na ciągniku a inaczej w naczepie ale jednak tam bieżniki są cały czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co tu dużo pisać - wow. Mega ciekawe fury, Mercury jak z horroru, ten czarny to Cadillac? Sedan z bezramowymi drzwiami i brak słupka B  :P

Tylko te felgi w Vette nieteges. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auta, klasyki - jedyne w swoim rodzaju. No fajnie się na nie patrzy. Zagrały pewnie w nie jednym filmie.

Pytanie, czy one są jeszcze na chodzie? Czy zostały umieszczone na potrzeby tej wystawy?

 

Fajne auta, niezawodne. Minimalna ilość części, więc nawet naprawy nie były mocno skomplikowane.

A teraz jak się patrzy na ilość części np tutaj: https://motoszef.pl/ to przyprawia o zawrót głowy.

Edytowane przez wpalnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obwodnica A2, okolice Poznaniad961bcf731f7d8da44192bd1723e00b1.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co tu dużo pisać - wow. Mega ciekawe fury, Mercury jak z horroru, ten czarny to Cadillac? Sedan z bezramowymi drzwiami i brak słupka B  :P

Tylko te felgi w Vette nieteges. 

Szkoda, że zardzewiałe. ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obwodnica A2, okolice Poznania

Dlatego się stąd wyprowadziłem... :P

Całe życie mieszkałem tutaj...

077%20poznanskie%20podw%C3%B3rko%20ulica

 

I wystarczy... :ph34r:

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Grunwald czy Jeżyce?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurła... Kiedyś to było...

Stare graty i tyle, niedługo zaczniemy się zachwycać zgnitym oplem kadettem

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że zardzewiałe. ;)

jak dbają tak mają  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mario

 

No i takie obrazki na A2 przez kolejny rok jak będą dokładać te dodatkowe pasy. Ja jeżdżę do roboty przed 7 rano i już jest mało ciekawie. Własnie czytałem, że dodatkowo, w stronę świecka właśnie się zderzyły 4 tiry przy Luboniu, więc teraz to tam będzie ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mario

 

No i takie obrazki na A2 przez kolejny rok jak będą dokładać te dodatkowe pasy. Ja jeżdżę do roboty przed 7 rano i już jest mało ciekawie. Własnie czytałem, że dodatkowo, w stronę świecka właśnie się zderzyły 4 tiry przy Luboniu, więc teraz to tam będzie ciekawie.

I ja na ten wypadek właśnie trafiłem :(

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aglomeracja  więc spore korki. Jeżeli zlikwidują poznański pks to będzie jeszcze wiekszy ruch, ludzie chcąc dojechać przesiądą się na auta, choćby do czasu oferty innego przewoźnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Honda Civic sedan 2009 przebieg 125tys cena 24 tys. Czy Citroen Elysee 2015 1.6 115 km z lpg przebieg 149tys. Cena 25 tys.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Grunwald czy Jeżyce?

Staromiejski fyrtel... Welka...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka...moja pierwsza luba pochodziła z Garbar


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Honda Civic sedan 2009 przebieg 125tys cena 24 tys. Czy Citroen Elysee 2015 1.6 115 km z lpg przebieg 149tys. Cena 25 tys.?

 

Zależy co ile zmieniasz samochody, jakie wyposażenie itd. 

Ja jakbym miał 25k na zakupy- wziąłbym Honde


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się skłaniam ku Hondzie tylko jak długo tym jeszcze pojężdżę, 10 letnim autem zanim się zacznie sypać na dobre?

Tak w ogóle chciałbym coś typy Citroen C4 Picasso, Scenic, Zafira ale w tym budżecie zadbanych to ze świecą szukać i to jeszcze nie w dieslu.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ,a tony szpachli i nie zardzewieje to kolejne 10 lat


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trac czasu na sedana skoro chcesz minivana.

Nie sugeruj się rocznikiem, a stanem technicznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stan techniczny podobno idealny, wlaściciel nie obawia się wizyty na jakiejkolwiek stacji diagnostycznej ani pomiaru miernikiem. Podobno wszystko na tip top. Zresztą przy tym przebiegu to podobno niewiele się psuło, poza wymianą filtrów i oleju co 12 tys.km wymieniane było od nowości tylko linki ręcznego oraz zaciski tylnych hamulców.

 

Kolejne 10 lat? Moja Meganka 19 letnia sypie się okropnie technicznie.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka...moja pierwsza luba pochodziła z Garbar

Eee... moja z Osiedla Przyjaźni... ;)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka fotek z Ptaka - takie targi to ja lubię

 

Piękne fury.

Stare graty i tyle, niedługo zaczniemy się zachwycać zgnitym oplem kadettem

 

 

Głupoty kolega gada, a są jeszcze zgniłe kadety? Nie widziałem co najmniej od jakiś 10 lat :D

Honda Civic sedan 2009 przebieg 125tys cena 24 tys. Czy Citroen Elysee 2015 1.6 115 km z lpg przebieg 149tys. Cena 25 tys.?

Honda

 

Też się skłaniam ku Hondzie tylko jak długo tym jeszcze pojężdżę, 10 letnim autem zanim się zacznie sypać na dobre?

Tak w ogóle chciałbym coś typy Citroen C4 Picasso, Scenic, Zafira ale w tym budżecie zadbanych to ze świecą szukać i to jeszcze nie w dieslu.

Polecam Chryslera/Dodge Caravan/Grand Caravan, nawet te z dużymi przebiegami, silniki 3.3 i 3.8 po milion spokojnie kilometrów przejadą, a dżwięk V6 bajka.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne fury.

 

Głupoty kolega gada, a są jeszcze zgniłe kadety? Nie widziałem co najmniej od jakiś 10 lat :D

Honda

 

Polecam Chryslera/Dodge Caravan/Grand Caravan, nawet te z dużymi przebiegami, silniki 3.3 i 3.8 po milion spokojnie kilometrów przejadą, a dżwięk V6 bajka.

Ten milion to lekka przesada ;) Ale to auta godne polecenia, zwłaszcza RT

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.