Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Recommended Posts

P.S Prezes pisał ze procz 'lajka' bedą 'atylajki' więć latwiej będzie wyrazić swoją dezaprobatę 'bez slow' :)

Pozdrawiam.

Byleby w takim wypadku było widać nicki, bo niechęć jednego do drugiego da o sobie znać że zdwojoną siłą...

Czyżbym miał nabyć już (co najmniej) drugi taki sam zegarek, jak Ty... ;)

Ale.... Dawno nie miałem żadnego Citizena... Well... :D

Szczerze to osób takich jak Ty z tym obywatelem było już kilkanaście na forum (co dosyć mnie zaskoczyło) i każdej piszę to samo: jak tylko trafisz to kupuj bo jest super :) Edited by Krygo

moim zdaniem, dopóki ten parnis jest sygnowany jako parnis, to jest ok. Nie wnikam przy tym, jak to wygląda od strony prawa własności intelektualnej. Nie wiem, czy akurat takie kształty koperty, jej proporcje etc. zawierają na tyle cech twórczych, by mogły być chronione. Nie wiem, czy paralela z ferrari jest właściwa - to nie ten sam asortyment. Do tego "podróbka" ferrari aspiruje do tego, by być ferrari (chyba używa logo ferrari, jeśli się ie mylę. Zabawne, nie wiem, który to oryginał, chyba ten drugi, w każdym razie ten drugi ładniejszy ;) )), a tego o parnisie nie można powiedzieć - jest to dumny parnis i za parnisa ma uchodzić :) nie udaje czegoś, czym nie jest. Jest parnisem :)

A maści nikomu nie są potrzebne - to jest forum, tutaj wyraża się opinie, a nie ustala kanony, co lubić, a czego nie. 

Edited by Tomek z Wrocławia

na allegro jakiś czas temu był taki Seiko, czy to ten?

Piękny. Można wiedzieć gdzie udało Ci się zanabyć?

To ten sam co jakiś czas temu na allegro był. Na żywo go obejrzałem przy okazji pobytu we wro i jest w fajnym stanie jak na 8 latka.

Guest Passero

Pozwolę sobie na wyrażenie MOJEGO zdania, ale Parnis NIE rulez Kopiują czyjś dobytek, historie. Każdy ma prawo nosić co chce, nikomu nie bronię. W sumie to cieszę się że jest tutaj tak mało "parnisrai"

Wyraziłeś również moje zdanie ;)

20161114_092959_HDR-01_zpsr4dodgya.jpeg

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

ORIS Divers 65 Movember Edition     ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition     DOXA Sub 300 Professional

Pozwolę sobie na wyrażenie MOJEGO zdania, ale Parnis NIE rulez Kopiują czyjś dobytek, historie. Każdy ma prawo nosić co chce, nikomu nie bronię. W sumie to cieszę się że jest tutaj tak mało "parnisrai"

Chcąc być tak ortodoksyjnym należałoby potępic wszystkie klony rolexa,  omegi, portugalczyka itd. Jakoś gdy kopiują Szwajcarzy , Niemcy to jest ok, czepiacie się tylko Chińczyków. Parnis produkuje pod swoją marką i nie widzę powodu do marudzenia. Nie chcesz to nie noś. To oczywiście tylko moje zdanie i uprzedzę pytanie, nie, nie mam parnisa, ani tisela.

Edited by goral_

@Jash fajny sikor :)

Ciekawe jest to, że na zdjęciu robionym z takiej perspektywy zegarek wydaje się być większy niż w rzeczywistości ;)

Edited by bert69

Pozdrawiam, Wojtek

Chcąc być tak ortodoksyjnym należałoby potępic wszystkie klony rolexa,  omegi, portugalczyka itd.

W takim razie należę do ortodoksów, bo nie tylko Parnisy kolą mnie w oczy, ale też reszta, która jest ładnie określana jako "homage". Co osoba to opinia... W sumie temat odgrzewany sprzed kilku miesięcy (Tissel-AR case;) ), może nie potrzebnie go ruszałem. Miałem tylko nadzieję, że pomożecie mi zrozumieć zakup tego typu zegarka. 

Ja chcę kupić "submarinera" orienta lub invictę. Bo mi się podoba ;) a na rolexa mnie nie stać. I nie przeszkadza mi, że to nie rolex, nigdy nie kupiłbym submarinera z logo rolexa, wiedząc że to podróbka. Uczciwy orient, invicta lub parnis z solidnym mechanizmem jest ok :)

Chcąc być tak ortodoksyjnym należałoby potępic wszystkie klony rolexa,  omegi, portugalczyka itd. Jakoś gdy kopiują Szwajcarzy , Niemcy to jest ok, czepiacie się tylko Chińczyków. Parnis produkuje pod swoją marką i nie widzę powodu do marudzenia. Nie chcesz to nie noś. To oczywiście tylko moje zdanie i uprzedzę pytanie, nie, nie mam parnisa, ani tisela.

A czemu ktoś miałby je potępiać? Nie udają tego, czym nie są, są sprzedawane pod własną marką producenta, to uczciwe podejście. I nie jest to alternatywa dla prawdziwego rolexa, czy innego znanego modelu znanej firmy. To po prostu ładne, dobrze wykonane zegarki z solidnymi mechanizmami. 

Dokładnie to samo sądzę.

Tym bardziej że szwajcarzy wciskają kit aż miło....

Pozdrawiam, Marek