Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

IMG_20220508_084949.jpg

no..i Japończyk na ręce zagościł  :) 👍Fajny zegareczek !!!

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, unadarek napisał(-a):

no..i Japończyk na ręce zagościł  :) 👍

Nie chcę wychodzić na chińskiego szowinistę. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, unadarek napisał(-a):

271733795_Zrzutekranu2022-05-08094927.png.6b8d3767cf6ff08bfd284b0fe0c6e0d0.png

 

IMG_20220508_093043.thumb.jpg.b75721bcb3ce3178b7949b31d777f20f.jpgIMG_20220508_093040.thumb.jpg.4ad079def3a14974e37568dd05392fbd.jpg

Taki trochę brajtlingowy ;). Nie widziałem go chyba wcześniej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Paulus57 napisał(-a):

Taki trochę brajtlingowy ;). Nie widziałem go chyba wcześniej. 

CITIZEN BL5374-51A - cos w tym stylu, kawal zegarka :) mi się podoba,  ciężki  - taki jak zegarek - czujesz że masz :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, unadarek napisał(-a):

CITIZEN BL5374-51A - cos w tym stylu, kawal zegarka :) mi się podoba,  ciężki  - taki jak zegarek - czujesz że masz :) 

Wygląda masywnie, mój dzisiejszy też do ułomków nie należy. Zamawiając go myślałem, że będzie mniejszy. A tego Twojego Citka masz od niedawna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Wygląda masywnie, mój dzisiejszy też do ułomków nie należy. Zamawiając go myślałem, że będzie mniejszy. A tego Twojego Citka masz od niedawna?

używanego kupiłem z 2 lata temu - nie produkują ich już ale fajne są :) 46mm  -ale Twój to automacik - seiko fajna sprawa i też taki masywny - bardzo fajny jest - co tam w środku 7s36 ? 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, GTB napisał(-a):

Na mokro ...

IMG_20220508_100254.thumb.jpg.fb42a8ad2ab70cd10388496afb49e938.jpg

 

IMG_20220508_100500.thumb.jpg.4072d5486d0c9088acbfdff46ab1fc10.jpg

..Super zdjęcia i fajny zegareczek  :) 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, unadarek napisał(-a):

używanego kupiłem z 2 lata temu - nie produkują ich już ale fajne są :) 46mm  -ale Twój to automacik - seiko fajna sprawa i też taki masywny - bardzo fajny jest - co tam w środku 7s36 ? 

Mój ma 7S26, używany także w piątkach. Prosty i prymitywny, idealnie pasuje do takiego modelu. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Mój ma 7S26, używany także w piątkach. Prosty i prymitywny, idealnie pasuje do takiego modelu. :) 

a ok tak wiem wiem - myślałem że tam jest 7s36 ok - 7s26 wół roboczy jak mówią :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, unadarek napisał(-a):

a ok tak wiem wiem - myślałem że tam jest 7s36 ok - 7s26 wół roboczy jak mówią :) 

Bez stop sekundy i dokręcania, ale pasuje do retro-stylistyki. Kupiłbym jeszcze niebieskiego na pasku Recrafta, ale to daleko na liście oczekujących, chyba że trafi się okazja. ;) 

3 godziny temu, petruss napisał(-a):

Miłej niedzieli!

IMG_20220508_073240_573.jpg

Tarcza taka ładna, że aż chińska? ;) Kusi mnie ten model i chyba w wersji nieprawomyślnej. Jakoś podniszczone oryginały... niekoniecznie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Bez stop sekundy i dokręcania, ale pasuje do retro-stylistyki. Kupiłbym jeszcze niebieskiego na pasku Recrafta, ale to daleko na liście oczekujących, chyba że trafi się okazja. ;) 

..a gdzie kupowałeś w necie używkę czy nowy ? - bo fajny jest - retro całkowite to tylko dokręcany koronka ale automat jest wygodniejszy no  i nowsze rozwiązania 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, unadarek napisał(-a):

..a gdzie kupowałeś w necie używkę czy nowy ? - bo fajny jest - retro całkowite to tylko dokręcany koronka ale automat jest wygodniejszy no  i nowsze rozwiązania 

Island Watch.

 

https://longislandwatch.com/seiko-snkm97-watch-snkm97/ 

 

Nawet jest teraz dostępny w lepszej cenie, niż ja płaciłem. Dostawa jest dodatkowo płatna, ale jak się zapiszesz do newslettera. to dostajesz zniżkę na pierwszy zakup. Ta zniżka to chyba 10 dolarów. Ze wszystkimi opłatami granicznymi wyjdzie ok. 950 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Island Watch.

 

https://longislandwatch.com/seiko-snkm97-watch-snkm97/ 

 

Nawet jest teraz dostępny w lepszej cenie, niż ja płaciłem. Dostawa jest dodatkowo płatna, ale jak się zapiszesz do newslettera. to dostajesz zniżkę na pierwszy zakup. Ta zniżka to chyba 10 dolarów. Ze wszystkimi opłatami granicznymi wyjdzie ok. 950 zł. 

ok dzięki zapisze stronkę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.