Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Wysyłka po wpłacie to akurat normalna procedura. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie ryzykował wystawiać na aukcji czegoś, czego w rzeczywistości nie mam.

Była już sprawa, że gość musiał sprzedać 10 arów działki za 10 zł, bo się rypnął w przeliczniku,

także kilka osób musiało sprzedać samochód, którego nie była jeszcze właścicielem w momencie zakupu.

 

W tym przypadku kupujący także może dochodzić prawnie sprzedaży dokładnie tego co było umieszczone w opisie.

"Zamieszczone zdjęcia nie stanowią oferty handlowej" - mogą jedynie wprowadzić w błąd. Liczy się tylko to co jest napisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyłka po wpłacie to akurat normalna procedura. 

Odbiór osobisty też jest normalną procedurą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kto po prostu lubi żółte czy różowe. A zwłaszcza gdy ma już w takim kolorze obrączke, łańcuszek i do tego np. okulary przeciwsłoneczne .


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tej nowej PO:

 

Także spokojnie, model dla mężczyzn 50mm jeszcze nie został ujawiony ;). Z resztą kto normalny poza dziadkami i cyganami chciałby nosić złoto inne od białego.

Omega marketingowo raz na jakiś czas leci na księżyc i długo nie wraca...Powinni tego zabronić...tu wychodzi perfidia niektórych zegarkowych korporacji - spokojnie mogą robić fajne , nowoczesne zegarki w normalnych rozmiarach ale wolą niby wciskać ( "pozycjonować" ) wszytko do 42 mm kobietom...żeby zabrały nam nasze SUBy i Moony a nas skazały na zbieranie kasy na nowe zmutowane wesje klasyków. I interes się kręci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega marketingowo raz na jakiś czas leci na księżyc i długo nie wraca...Powinni tego zabronić...tu wychodzi perfidia niektórych zegarkowych korporacji - spokojnie mogą robić fajne , nowoczesne zegarki w normalnych rozmiarach ale wolą niby wciskać ( "pozycjonować" ) wszytko do 42 mm kobietom...żeby zabrały nam nasze SUBy i Moony a nas skazały na zbieranie kasy na nowe zmutowane wesje klasyków. I interes się kręci...

wynika, ze ten "damski" model bedzie mial takie wymiary.

 

Srednica: 39.50 mm Wysokosc: 14.16 mm.

 

Nie wiem jak zegarek o takiej wielkosci moze dobrze wygladac u kobiety. To juz jest tragikomedia.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza omega :blink:

 

C1bd7NQ.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kwiatkowi tak szybko dojechała!


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

E tam. To dzięki Miśkowi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Filip.

No to będziesz miał z nim używanie paskowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna. Rewelacyjnie. Ja osobiście bardzo się cieszę, bo może sam będę mógł sobie kiedyś na nią pozwolić. A tak kwesta różnych opcji paskowych zostanie dokładnie sprawdzona i świetnie uwieczniona na zdjęciach :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filip,

to pocztą "kfiatową" :blink:

Ci "Cięty" z Bronisz

wysyłął? ;)

 

Zegaryna miodzio! :wub:


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filip kiedyś musi być ten pierwszy raz :) szkoda ze na dd ale i tak gratulejszyn :)

Edytowane przez STARUSZEK

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam, ze nie bedzie nowej PO. Predzej bym szedl w kierunku nowej 300M (w sensie mechanizmu i jakiejs kosmetyki). Z drugiej strony nowy mechanizm w 300M oznaczalby, ze zatraci swoj glowny walor, czyli ergonomie, swietne ukladanie sie na reku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydaje. PO to bardzo udana konstrukcja, nie wiem za bardzo co tam można byłoby poprawiać(ewentualnie tylko grubość koperty i mikroregulacje bransolety).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zegarek jeszcze będę musiał parę lat poczekać (zwłaszcza nowy) póki co zamiłowania zegarkowe przeniosłem też na inne rzeczy i takie oto dwa cudeńka wczoraj odebrałem :)

 

 

post-84532-0-84913200-1453633816_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na innych forach pisza, ze spodziewaja sie unifikacji rozmiarow i PO bedzie 43.5 tak jak GMT. Wycofaja 42 i 45.5 na rzecz 39.5 i 43.5. Jak bedzie to zobaczymy, ale nad gruboscia mogliby popracowac. Czasem meczace jest ze zegarek tak sterczy i zachacza sie o drzwi :)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.