Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, tts napisał(-a):

Szacunek dla Żony!

Mam przeczucie, że w AD w PL nie dostaną Snoopiego... Ciekawi mnie tylko jak z tego wybrną...

 

"Nie mamy Pańskiego zegarka i co nam Pan zrobi? Cham się uprze i mu daj..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie musza robic - rozloza rece i beda mowic - trzeba uzbroic sie w cierpliwosc... - przeciez wszyscy czekaja (a tu na chrono 50 sztuk na sprzedaz) 😐

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś z kolegów i koleżanek miał na zbyciu jakieś narzędzia do moonwatcha (śrubokręt, piny czy co tam jest wymagane do zmiany paska), a także lupkę, ew. jakieś gadżety, to proszę o priv :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, qwerf napisał(-a):

Gdyby ktoś z kolegów i koleżanek miał na zbyciu jakieś narzędzia do moonwatcha (śrubokręt, piny czy co tam jest wymagane do zmiany paska), a także lupkę, ew. jakieś gadżety, to proszę o priv :) 

To teraz nie dają tego w zestawie z nowym modelem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, desmo napisał(-a):

To teraz nie dają tego w zestawie z nowym modelem?

Niestety - nowa referencja sprzedawana jest wyłącznie w pudle, w którym jest mini przenośne pudełko na zegarek. Nawet etui na karty gwarancyjne nie ma. Innymi słowy - goły zegar. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na tem moment jestem w trakcie negocjowania ceny z kilkoma sklepami, wszędzie zaznaczam aby zegarek był nowy i ofoliowany, póki co wszystkie sklepy wyraziły zgodę . Dam znać jak będzie wyglądała sytuacja w praktyce.

Edytowane przez Andrzej Zalewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety - nowa referencja sprzedawana jest wyłącznie w pudle, w którym jest mini przenośne pudełko na zegarek. Nawet etui na karty gwarancyjne nie ma. Innymi słowy - goły zegar. 
Ale przynajmniej ma normalne gabaryty, bo ten poprzedni zestaw "na bogato" to było przegięcie. Po sprzedaży dużo miejsca w szafie mi się zrobiło

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Mirosuaw napisał(-a):

Ale przynajmniej ma normalne gabaryty, bo ten poprzedni zestaw "na bogato" to było przegięcie. Po sprzedaży dużo miejsca w szafie mi się zrobiło emoji12.png

Szczegolnie, ze fajnie bylo dostac i na zdjeciach taki komplet robil wrazenie a i tak praktycznie nikt tego nie uzywal i pozniej przy odsprzedazy wszystko bylo w folijkach jak z salonu 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, artme napisał(-a):

Szczegolnie, ze fajnie bylo dostac i na zdjeciach taki komplet robil wrazenie a i tak praktycznie nikt tego nie uzywal i pozniej przy odsprzedazy wszystko bylo w folijkach jak z salonu 😊

No tu jednak trochę skucha - cena rośnie , dodatki znikają. Co do użycia tych dodatków - oryginalne, dodatkowe teleskopy czy lupka ma jednak wymiar praktyczny - przynajmniej u mnie. Narzędzie, gdybym nie miał innych - też. NATO gdyby nie było takie świecące też bym nosił. W railmasterze noszę.Choć faktycznie mniejsze pudło ma swoje zalety. W limitkach dają więcej w mniejszych pudełkach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki rozmiar Omegi AT byście polecili na nadgarstek 17 cm ? Patrząc na L2L 41 byłaby ok , ale czy przez wąską lunetę nie będzie wydawała się za duża ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, gszydlowsky napisał(-a):

Jaki rozmiar Omegi AT byście polecili na nadgarstek 17 cm ? Patrząc na L2L 41 byłaby ok , ale czy przez wąską lunetę nie będzie wydawała się za duża ?


To chyba raczej będzie zależeć czy chcesz aby AT miała sportowy pazur (41mm) czy klasyczną elegancję  a’la Rolex (38mm).

 

Niezależnie , AT41 nie jest za duża dla nadgarstka 17cm, zapewniam Cię.


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zdecyduje po przymiarce ale raczej jestem za klasyką 🙂 

 

Widać zdania są podzielone 🤣

Edytowane przez gszydlowsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, gszydlowsky napisał(-a):

Jaki rozmiar Omegi AT byście polecili na nadgarstek 17 cm ? Patrząc na L2L 41 byłaby ok , ale czy przez wąską lunetę nie będzie wydawała się za duża ?

 

Ja bym brał 41. Szczerze to nie rozumiem tego modnego na forum trendu "im mniejszy tym elegantszy".

Ale najbardziej oczywista zasada mówi, że każdy nosi , jak mu się podoba, więc przymiarka będzie najrozsądniejszym rozwiązaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, gszydlowsky napisał(-a):

Pewnie zdecyduje po przymiarce ale raczej jestem za klasyką 🙂 

 

Widać zdania są podzielone 🤣

Pytanie, czy ten zegarek to klasyka ?

10 godzin temu, artme napisał(-a):

Nic nie musza robic - rozloza rece i beda mowic - trzeba uzbroic sie w cierpliwosc... - przeciez wszyscy czekaja (a tu na chrono 50 sztuk na sprzedaz) 😐

Za dużo rolexa w Tobie. Cierpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, qwerf napisał(-a):

Gdyby ktoś z kolegów i koleżanek miał na zbyciu jakieś narzędzia do moonwatcha (śrubokręt, piny czy co tam jest wymagane do zmiany paska), a także lupkę, ew. jakieś gadżety, to proszę o priv :) 

 

Proponuje Ci zamówić sobie nato omegi online, dostaniesz w zestawie tekeskopy a za dopłatą 40 pln narzędzie do zmiany pasków. Jeśli zamówisz pasek na skafander to już masz prawie wszystko co dawali w poprzednim zestawie. Co więcej przyjdzie gratis czerwone etui na paski, dostępne tylko online. 

 

U Dolińskiego kupisz lupkę Omega. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Plumber napisał(-a):

 

Proponuje Ci zamówić sobie nato omegi online, dostaniesz w zestawie tekeskopy a za dopłatą 40 pln narzędzie do zmiany pasków. Jeśli zamówisz pasek na skafander to już masz prawie wszystko co dawali w poprzednim zestawie. Co więcej przyjdzie gratis czerwone etui na paski, dostępne tylko online. 

 

U Dolińskiego kupisz lupkę Omega. 

Dzięki !  To czerwone etui załączane jest zawsze czy tylko do określonych pasków? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, qwerf napisał(-a):

Dzięki !  To czerwone etui załączane jest zawsze czy tylko do określonych pasków? 

Zawsze od 2020 roku. Nie wiem tylko czy jak zamówisz jednocześnie 2 paski to czy nie spakują ich do jednego etui .. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, wszystko względne . Ja mam nadgarstek mikry bo 16,5 cm a nosze AT 41. Wersja mniejsza wydawała mi się jakaś mała , do tego w mojej ocenie ma zaburzone proporcje grubość vs wielkość .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, gszydlowsky napisał(-a):

Jaki rozmiar Omegi AT byście polecili na nadgarstek 17 cm ? Patrząc na L2L 41 byłaby ok , ale czy przez wąską lunetę nie będzie wydawała się za duża ?

Tak jak kolega @proki1971pisze, ogląd jest względny. Ja mam 17,5-18 ale nadgarstek wąski. Mierzyłem AT już kilka razy. 38 dla mnie był za mały. 41 leżał lepiej. 
Ale ostateczna ocena tkwi w oku patrzącego czyli Twoim 😁

No i w czasie użytkowania może się zmienić, tak jak pisze kolega @nicon.
 


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, nicon napisał(-a):

Miałem AT 41 a mam taki sam nadgarstek, na papierze i przy krótkiej przymiarce wydawała się OK, ale to jest patelnia, wąski bezel i wielka tarcza. Po pół roku sprzedałem z powodu rozmiaru i wagi, 38,5mm to idealny rozmiar dla tego zegarka, a w najpiękniejszej wersji niebieskiej Skyfall z ramką daty i szczotkowaną bransoletą to jest EDC idealny. Pewnie gdybym kupił od razu taką to bym miał do tej pory.

 

Jak patrzę sobie teraz w necie na zdjęcia to aż mam ochotę zacząć poszukiwania, ten odcień marszczy suty, Datejust killer 🤩.

 

 

ja mam 41 i faktycznie po 7 latach mam momenty że wydaje się za duża... ale później sięgam po big maca i jest Ok ;) 

 

A8FC9FEF-AC74-4F2E-9072-2BFE39A5531F.thumb.jpeg.b72635e1e57cea75f7f782c78b169f42.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy nosi rozmiar, jaki mu pasuje.......



.....no chyba, że mowa o Panerai, wtedy wiadomo, że nie za duży


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia nadgarstków są nieobiektywne. Ja osobiście wyznaje zasadę, że póki ucha nie wystają poza nadgarstek, to jest ok. Osobiście brałbym 41 i się nawet nie zastanawiał:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.