Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Recommended Posts

Im dłużej o tym wszystkim myślę, tym bardziej jestem zakręcony  :). Założenie paska do Overseas nie zrobi zegarka klasycznego z czasomierza o zacięciu sportowym. Może wybiorę coś bardziej w stylu casual albo w ogóle wrócę do klasyki. Pewnie podejmę decyzję w ostatniej chwili podczas przymiarki w salonie.

Trudno mi jest wyobrazić sobie Ciebie bez Royal Oak. Ale jeśli ma być VC, to ja bym wolał Overseas z niebieską tarczą. Jeśli to ma być jedyny zegarek, to moim zdaniem bransoleta jest najlepszym rozwiązaniem. Zresztą, czy nie pisałeś kiedyś, że w ogóle nie nosisz garniturów? (swoją drogą, sądzę, że w kwestii zegarek + garnitur od puryzmu lepsza jest elegancka dezynwoltura).

476fec5495e31efd6915c0c7eaca547a.jpg

No kurczę, naprawdę fajna wersja...i jak na funkcję annual calendar, wyceniona całkiem sensownie - ok. 32k

8c016dfe40457ccd5d7b018c6ff3be17.jpg

e2534acdfbf268609669d2d1e5d38587.jpg

iP7

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Dla mnie ta tarcza jest przeładowana, popsuli ja ta czcionka:( a gwiazda kojarzy mi się jednoznacznie z Zenithem.

Dla mnie ta tarcza jest przeładowana, popsuli ja ta czcionka:( a gwiazda kojarzy mi się jednoznacznie z Zenithem.

Mam dokładnie identyczne odczucia z przeładowaniem i czcionką. No i jeśli chodzi o gwiazdę to mam tak samo również  :ph34r:

Michal, Karol - jeśli nie widzieliście na żywo, to koniecznie zobaczcie, bo moje zdjęcia są słabe. Na żywo naprawdę fajnie to wyglada. Do tego to wersja 41mm, wiec zupełnie inny zegar, niż podstawowy Globemaster. No i zupełnie inne szkło, lekko wypukłe, genialne.

Edit: przepraszam, zegarek :)

iP7

Edited by lukebor

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Przymierzałem ostatnio zaciekawiony wyborem i zdjęciami pepepatryka. Niestety nie mieli z niebieską tarczą, ale chyba się w ciemno skuszę:) bardzo wygodny, dosyć uniwersalny i nie jest dużą cegłą. Sorry za jakość zdjęć, ale oświetlenie sklepowe to masakra

d85a7e40c5ed4171f87c289810c506b5.jpg1730835fac7798a79ac785346d42807b.jpga1053a22e30ccbd4b688ab7bf8cf3204.jpg

Ciekawa jeszcze wersja w tytanie, tylko już mocno sportowa. Zegarek tak lekki, że prawie go nie czuć:)

cfb8412727a16d585924df6ece2b87d4.jpg72305f8024d30fed5a1e152fc2db818c.jpg96e3694486d9f463f7897c78c91b338a.jpg

Ja mam właśnie takiego od tygodnia i nie mogę się nacieszyć

IMG_5486e.jpg

podają że 40,5 a sam nie mierzyłem, ale w domu złapie za suwmiarkę i to zrobię bo nie wygląda na tyle a raczej na 42mm

Edited by ptaku

Jest bardzo przyjemny w dotyku i do czarnego zegarka z elementami brązu bardzo pasuje. Zegarek nosi się na nim bardzo wygodnie.

Omega nie pierwsza wymyśliła takie połączenie:

grid-m42000cn-0016.png

Tudora oglądałem kiedyś na żywo i podobało mi się to połączenie.

Przymierzałem dzisiaj damasko DA47 no i się rozczrowałem. Bezel nie był wycentrowany, z 1 mm schodził w lewo od indeksa. Sama praca była ok, zero luzu podczas kręcenia. Spojrzałem na inny model w gablocie i też ten sam problem. Mieli trzy modele z bezelem i dwa z nich miały go źle ustawiony. Druga sprawa że przy odkręcaniu koronki i wyciągnięciu jej na pozycjie ustawiania godziny koronka się odkręciła z wałka. Te nie doróbki jakoś mnie zniechęcają do zakupu.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk