Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

A wskazówka sekundowa świeci?


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeci, świeci - jest taka sama luma jak na indeksach.

Pytam, pytam, bo nie widzę ;) A w nurkach świecąca sekundówka to trzecie przykazanie, zaraz po jednokierunkowym bezelu ;)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam, pytam, bo nie widzę ;) A w nurkach świecąca sekundówka to trzecie przykazanie, zaraz po jednokierunkowym bezelu ;)

 

świeci :)

lekko, bo i wskazówka jest cienka, ale ją widać - jest na pierwszym zdjęciu około indeksu "5" rozmyta (w ruchu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te nowe Gerlachy bardzo OK

W końcu jakieś sensowne koncepcyjnie polskie zegarki w normalnej cenie

Edytowane przez missed555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam ,że Gerlach idzie w dobrym kierunku

Wyrażam natomiast olbrzymie zdziwienie , gdyż kilka dni temu kolega missed555 zarzucał brak polskości firmie Copernicus ( ze mechanizmy swiss a koperty z Niemiec etc) a dziś chwali "polskość" firmy Gerlach ...

Czyżby miarą "polskości" miała być ...cena ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz czytam ten wątek, bo ta firma delikatnie mówiąc nie jest w kręgu moich zainteresowań. Wręcz jestem do niej negatywnie nastawiony przez brednie, które wypisują osoby zarabiające na biznesie jakim jest sprzedaż zegarków Gerlacha.

 

Ja kupiłem Dzika ponieważ chciałem bardzo mieć zegarek polski.

 

On jest taki polski jak Olisadebe

 

Wzbudzał zainteresowanie - sprzedawca w salonie pam/rolex w Wenecji poprosił nawet o ściągnięcie i pomacanie dzika :D po czym stwierdził, że to interesujący zegarek.

 

Piotrek, a co on miał powiedzieć potencjalnemu klientowi? ;)

 

zegarek w dwa tygodnie zrobił prawie 30 min do przodu i to niestety nie jest do zaakceptowania

 

a tyle się naczytałem o wyższości tych mechanizmów nad ETA :D

 

Coś mi się wydaje, że będzie powód, by pogadać o wyższości st25 nad babcią ecią z plastykowymi kółkami :)

W garniturowcu oczywiście :)

 

Gdzieś już to czytałem :lol:

Za 40 lat (mam nadzieję, że dożyję) będę sprawdzał godzinę na zegarku z babcią Etą w środku, a Ty (też mam nadzieję, że dożyjesz) będziesz popijał Coca-Colę z puszki wyprodukowanej z tych chińskich werków.

 

Pierwsze sztuki forumowca foki już poskładane. :D Pozwolę sobie przekleić kilka zdjęć - mam nadzieję, że nikt nie będzie miał tego za złe. :)

 

20121020210536.jpg

 

Nawet tutaj widać egzemplarz z krzywą datą ;)

Tyle piszą o "kłalicie" firm produkujących setki tysięcy egzemplarzy rocznie, a sami nie potrafią dopilnować jakości kilkuset (?) sztuk rocznie, a zwłaszcza limitacji dla tak zacnego ( :lol: ) forum jak CW.

Tak w ogóle to ile oni produkują zegarków rocznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - ten wątek jest o zegarkach G.Gerlach - czy mógłby ktoś przynieść odkurzacz?

 

Uprzejmie proszę posprzątać ten "bałagan"

 

 

Howgh

Edytowane przez mazok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - ten wątek jest o zegarkach G.Gerlach - czy mógłby ktoś przynieść odkurzacz?

 

Uprzejmie proszę posprzątać ten "bałagan"

 

 

Howgh

 

Kilkanaście postów zostało usuniętych. większość ze względu na OT, reszta straciła wobec pierwszego powodu sens.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po małej przerwie.

Swego czasu w tymże wątku poruszyłem temat bezela w moim Dziku. Po krótce wyjaśniając był on widocznie krzywo spasowany z kopertą. Pytałem, co można by z tym zrobić - koledzy z forum polecili mi wysłać zegarek do Gerlachów na gwarancję. Tak też i uczyniłem. Przy okazji rozważań nad tematem padło kilka cierpkich słów w kierunku Fundacji, nad czym z resztą ubolewam, bo był to efekt uboczny dyskusji i nie do tego dażyłem. Koniec końców zegarek jednak wysłałem, jak już wspomniałem. Kilka osób prosiło mnie o odzew o wynikach reklamacji, więc proszę, oto i on.

Dzik wrócił do mnie stosunkowo niedawno. Po obejrzeniu muszę przyznać, żę "Panowie Gerlachy" profesjonalnie podeszli do tematu i praktycznie całkowicie udało im się usunąć wspomnianą usterkę bezela. W pudełku zastałem także mały prezent - bardzo miła to niespodzianka. Generalnie, jestem pozytywnie zaskoczony wynikiem reklamacji i z mojej strony mogę dodać, że Fundacja G. Gerlach mocno zyskała w moich oczach. Tak trzymać!:)

Zmuszony jestem w prawdzie odesłać zegarek ponownie, ale to już z innej przyczyny nie mającej nic wspólnego z owym nieszczęsnym bezelem i nie zamierzam go tu przytaczać. Temat bezela uznaję oficjanie za zakończony happy endem :)

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I napewno by się tak to skończyło bo Sylwki i Krzyśki i inne pijaki to porządne chłopy są!

Edytowane przez kaido2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a panowie Gerlachy to mam male pytanko: kiedy bedzie ten Nawigator-taki brazowy sliczny zegarek?bo tego bym przygarnal cieplo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luki2323, na tym forum nie dostaniesz odpowiedzi od Gerlacha. :] Zdaje się, że gdzieś pisali, że prototypy powinny być grudzień/styczeń, ale ręki sobie nie dam uciąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego roku? :) bo mial byc ponoc na jesieni...a na ich stronie nie ma info...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tego nie powiedzieli. :D;) Lepiej dowiaduj się u źródła, czyli w odpowiednim wątku na CW albo FB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Dzik" bardzo mi sie podoba szczególnie na bransolecie.

Ale przed zakupem wstrzymuje mnie , moim zdaniem nie doróbka z data.

Tzn jej brak , chociaż mechanizm na to pozwala i stąd podwójne wyciągnięcie koronki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tymczasem w Chinach... ;)

 

20130212091657.jpg

20130212091638.jpg

 

Koperta tymczasowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałyby się jakieś obwódki przy dacie, bo plastikowo to wygląda. A te wskazówki to nie są te od Dywizjonu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, to dywizjon ma wskazówki od batorego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie serduszko przewidziane jest do ww. ?

Edytowane przez MUrsus

Dowcip jest bronią, ale nie należy karać za nielegalne posiadanie dowcipu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.