Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Mi tam się podoba, mi osobiście zalatuje koperta też trochę Doxą Sub.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta w Subach jest dużo zgrabniejsza.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przecież stara, dobra Amfibia "beczka"

 

 

 

 

Gerlachy najwyrażniej maja słabość do Vostoków - lepiej tak, niż do Rolexa ;)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze sztuki forumowca foki już poskładane. :D Pozwolę sobie przekleić kilka zdjęć - mam nadzieję, że nikt nie będzie miał tego za złe. :)

 

20121020153217.jpg

 

20121020154655.jpg

 

20121020154736.jpg

 

20121020154850.jpg

 

20121020210536.jpg

 

20121020153544.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie gruby jest ten bezel - bezel grubości koperty wygląda trochę... niestandardowo ;). Niemniej muszę przyznać, ze na fotkach wygląda bardzo zachęcająco. Może to być całkiem fajny zegarek :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz profesjonalny nurek nie powie, jak w przypadku Dzika i Sokoła, że bezela nie da się obsługiwać w wodzie. Poza tym test jeansowy też powinien przejść, ale to się okaże, jak sam przetestuję. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Dzik i Sokół były w moim odczuciu strasznie brzydkimi zegarkami, tak te egzemplarze prezentują się naprawdę bardzo dobrze.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Foki widzę świetny pasek będzie.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foka standardowo bedzie na gumie ewentualnie dodatkowo na bransolcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy zegarek. Fajna tarcza i indeksy. Wskazowki moze mogly by byc nieco lepiej dobrane i "0" na bezelu czyms sie wyrozniajace ale tak po za tym wyglada bardzo interesujaco.

Ile on ma grubosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo wszystko, fajnie to wyszło

w cenie 700zł zaryzykowałbym zakup w ciemno

niestety, przy obowiązującej trzeba pomacać

gdzie można obejrzeć w Poznaniu ?

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Dla mnie ze wszystkich zegarkow/projektow Gerlacha to najlepszy jest ten edc z trytem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo wszystko, fajnie to wyszło

w cenie 700zł zaryzykowałbym zakup w ciemno

niestety, przy obowiązującej trzeba pomacać

gdzie można obejrzeć w Poznaniu ?

Jeszcze się składają, podejrzewam, że pierwsze egzemplarze będą rozsyłane w połowie tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wygląda rewelacyjnie . Tylko mi sie przewaznie prawie wszystkie nurki podobają :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burns, nawet jak się zdecydujesz to możesz mieć problem z kupnem. :]

 

rozumiem, że mówisz o wersji komercyjnej, bo z limitki zdaję sobie sprawę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bezel jest zbyt masywny w stosunku do koperty. Tarcza - OK.

Czekam na kompresora.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze sztuki forumowca foki już poskładane. :D Pozwolę sobie przekleić kilka zdjęć - mam nadzieję, że nikt nie będzie miał tego za złe. :)

 

Bardzo ładny. Solidnie wykonany. Gratuluję następnego udanego zegarka.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że mówisz o wersji komercyjnej, bo z limitki zdaję sobie sprawę

Myślę, że z kupnem Otago nie będzie problemów.

Szczerze to grafitowy Otago bardziej podoba mi się niż Foka. Co prawda Foka ma to, a nawet więcej, czyli z naddatkiem, co lubię najbardziej w designie z lat uprzednich - czyli niebieska tarcza (super wafelek!)i nakładane, grube srebrne indeksy (jak Rakieta UFO), ale nie pasują mi zbyt kolorowe, jak dla mnie, wskazówki oraz malowany bezel. Przed rezerwacją Otago wstrzymuje mnie bezel, a właściwie jego grubość.

Edytowane przez mw75

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Otago i Foka są rewelacyjne. Przy Sokole/Dziku mam mieszane uczucia, ale nowe nurasy palce lizać. Nawiązanie do Amfibii beczki i w ogóle do przeszłości w stylistyce koperty i tarczy palce lizać. Choć początkowo, przyznam, że nie widział mi się ten pomarańczowy odcień tarczy.

Bardzo żałuje, że w najbliższym czasie nie będę mógł sobie owego zegarka sprawić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie najlepszy projekt Gerlacha tarcza i wskazowki sa ladne. Koperta niestety tak jak i w poprzednich zegarkach to przyklad ciecia kosztow. Jest Plaska i widac nooo ze to chinol :) koronka moim zdaniem troszke za duza ale i tak widac ja poprawili bo w pierwszych projektach to normalnie tuleja zawieszenia byla :). Bezel ma swoj urok szerokosc kwestia gustu chwyt widac ze bedzie pewny... natomist namiesienie kolorow na bezel jest troche zabawkowe. Ogolnie taki zawadiacki krejzi zegarek. Za oferowana cene jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.