Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Bez łapki to nie to samo, limitka "z twarzy" lepsza :)

Daito - spoko, Gerlach i CW to stały i sformalizowany związek, cieżko to uznać za OT ;)

 

Ciekawi mnie mosiężna koperta - nie bedzie chciała zieleniec??? W żabolu to moze i dobrze...

No i czy koronka ma stalowy tubus i jakąś wkładkę z gwintem? Bo mosiężnego gwintu to bym się bał...


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daito - spoko, Gerlach i CW to stały i sformalizowany związek, cieżko to uznać za OT ;)

 

 

pmwas powiem Ci tak - dzięki CW i min rozmowie o Parnis'ach, oraz temu że ich kilka miałem, wiem jak jest zbudowany zegarek i nie boję się "zajrzeć do środka", dzięki Parnis'om i stosunkowo łatwo dostępnym i nie drogim elementom tych zegarków "kilku" kolegów zaczęło personalizować swoje zegarki - więc tak całkiem do bani to z tym CW nie jest ;)

Może i Gerlach jest "przewodnim duchem" tamtego forum ale to ich forum jest - nie powiesz mi że KMZiZ nie wywiera wpływu na to forum ;) np reklama "schabu z Lidla" jakoś średnio mi się podobała tutaj  :D 

No i kolejna i najważniejsza rzecz - na CW zegarek to zegarek, byle podróbką nie był, można o niego zapytać i pomocy nikt nie odmawia, nikt nie udaje że zegarki to są tylko szwajcarskie - a takich marek jak Seiko, Casio, czy Citizen w ogóle nie ma o chińskich produkcjach nie wspomnę i nie mam tutaj na myśli Parnis'a ale sporo mikro brandów które działają w kraju środka (myślę tutaj o głupocie zwanej tutaj "piramidą prestiżu") - zwróć uwagę kiedy tutaj powstał dział chiński ;) .

 

Jeśli o mnie chodzi to nie jest istotne kto robi zegarek który mi się podoba i na którym forum jest on opisany - czy jest to Gerlach, VC, Parnis czy Steinhart, a może Tudor itd - ważne jest to żeby mi się podobał i żeby było mnie na niego stać - a kwestia for jest naprawdę drugorzędna bo istotą jest informacja a nie to gdzie się ją znalazło

 

 

 

Ciekawi mnie mosiężna koperta - nie bedzie chciała zieleniec??? W żabolu to moze i dobrze...

No i czy koronka ma stalowy tubus i jakąś wkładkę z gwintem? Bo mosiężnego gwintu to bym się bał...

 

Pewnie koperta będzie się utleniać - taki urok mosiądzu i brązu, co do koronki to z tego co pamiętam to miała być wkładka - ale jak jest na 100% powiem Ci za kilka dni.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie on ma wymiary?

 

Koperta jest zdaje sie taka sama jak w Enigmie :)


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to juz jest trochę OT :)

Temat Parnisów zostawmy Kolegom z forum chińskiego - ja mam o nich nienajlepsze zdanie.

Doceniam to, co robi Gerlach, ale zdecydowanie bardziej cenię Xicorra. Żabol mi sie podoba, poza deklem, który wyglada tanio, niepokoję się tylko o kopertę, bo mosiądz twardy nie jest i moze się wycierać... Przy intensywnym noszeniu na pewno bedzie...

Ja Gerlacha nie kupię, z przyczyn czysto "osobistych", ale uważam, ze obiektywnie robią modele ktore warto kupić.

Ambitne projekty...


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie - no Xicorr - to wzorniczo inna liga......

Wypas. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Czepiacie się tego dekla w Żabolu. Wg mnie jest fajny, z jajem i dystansem. Nie ma być drogi, tylko limitowany. Drogie dekle to są w Roleksie. Tak drogie, że aż piękne - a najdroższa i najpiękniejsza w nich jest pustka. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem. Łatwo sie mowi, trudniej robi, ale jednak moglbybyc z taki samymjajem, za to technologicznie bardziej atrakcyjny, tylko tyle. Moze na żywo wyglada lepiej, ale jak patrzę na zdjęcia, to naprawdę tak sobie...


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie się tego dekla w Żabolu. Wg mnie jest fajny, z jajem i dystansem. Nie ma być drogi, tylko limitowany. Drogie dekle to są w Roleksie. Tak drogie, że aż piękne - a najdroższa i najpiękniejsza w nich jest pustka. :D

porównując z deklem o wiele tańszej Vralislavii to..... a może lepiej dla G nie porównywać :D


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby był ogólnie niefajny, kto by się szczegółów czepiał ;) ?


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dekiel - i tak go nie widać, bo nadgarstek go ogląda :) a dyskwalifikacja zegarka, bo dekielek się nie podoba... słabe jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A któż go zdyskwalifikował? Stracił pol gwiazdki co najwyżej ;)

Gdzie tam do dyskwalifikacji :) ?


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie podoba się ten projekt choć przyznam że osobiście bym nie kupił Żabola, wyczekuje tryciaka odkładam na Otago :-)

 

Ogólnie pozytywnie oceniam takie inicjatywy.

 

 

Miałem coś więcej napisać ale ugryzłem się w język :-).


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryciak chyba odstawiony na czas nieokreślony. Teraz będzie chrono z GMT (albo wskazówką 24h) a póżniej 303 i PM36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś więcej napisać ale ugryzłem się w język :-).

Przydatna umiejetność :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten frog jest w ogóle do kupienia?

 

Na CW są  do odkupienia trzy miejsca na froga.

Edytowane przez sanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Na CW są do odkupienia trzy miejsca na froga.

Podrzucisz link na PW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Planuję zakup modelu dywizjon 303 czy jest to dobry zegarek na początek przygody z zegarkami ;) ? (Mam jeszcze chrapkę na jakiś polski starszy zegarek :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie masz oczekiwania, ale jest to zegarek wart swojej ceny. Polecam

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.