Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam bym tym z CW (czy jak się tam teraz nazywają)  nie ufał w kwestii ceny końcowej (lepiej bezpośrednio od producenta).

Szkoda, że nie 200m, bo co do zasady nie ściągam zegarka jak pływam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym tym z CW (czy jak się tam teraz nazywają)  nie ufał w kwestii ceny końcowej (lepiej bezpośrednio od producenta).

Szkoda, że nie 200m, bo co do zasady nie ściągam zegarka jak pływam ;)

 

Większość forumowiczów wypowiadających się w tym temacie to "Ci z CW" producent to też jest "ten z CW" - wiec kogo byś nie zapytał to z zasady będzie "gość któremu nie ufasz" :D :D

No i musisz głęboko pływać bo WR 100 spokojnie pozwala na pływanie bez akwalungu - mój Navigator był nawet trochę głębiej niż tuż pod powierzchnią a też ma WR 100

 

16i8eom.jpg

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość forumowiczów wypowiadających się w tym temacie to "Ci z CW" producent to też jest "ten z CW" - wiec kogo byś nie zapytał to z zasady będzie "gość któremu nie ufasz" :D :D

No i musisz głęboko pływać bo WR 100 spokojnie pozwala na pływanie bez akwalungu - mój Navigator był nawet trochę głębiej niż tuż pod powierzchnią a też ma WR 100

 

 

 

 

Ten zegarek nie wzbudzał we mnie ani jednej emocji... ale na tym pasku wygląda kapitalnie :P

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zrozumieć czemu w Kosmonaucie nie ma opcji wyświetlania czasu non stop - inaczej już dawno byłby na moim nadgarstku :(

Edytowane przez ilear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temu, że gdyby wyświetlał czas non stop to baterie musiałbyś wymieniać dwa razy w miesiącu ;)


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem na myśli wyświetlania cały czas tak jaskrawego koloru ;) a wymiana baterii nawet co 3 miesiące by mi nie przeszkadzała gdyby tylko wyświetlał godzinę non stop :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że tak samo było w pierwowzorze, a może dlatego że tylko taki moduł mechanizmu był dostępny na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozliwe, tak czy siak szkoda, bo idealnie wpasowuje sie w moje upodobania wizualne, kto wie moze sie kiedys skusze choc na chwile :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały urok w tym właśnie, że nie wyświetla.

Tak sami jak w Unitrze Warel tylko wybraniec może sprawdzić godzinę kiedy mu się zechce.

A innym szczęka opada - jak ok 40 lat temu :D


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały urok w tym właśnie, że nie wyświetla.

Tak sami jak w Unitrze Warel tylko wybraniec może sprawdzić godzinę kiedy mu się zechce.

A innym szczęka opada - jak ok 40 lat temu :D

 

No nieco gorzej jak masz jedna rękę zajętą... ;) wtedy pytasz innych która godzina i nic nikomu nie opada :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawodowiec zawsze ma jedną rękę wolną :D


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nieco gorzej jak masz jedna rękę zajętą... ;) wtedy pytasz innych która godzina i nic nikomu nie opada :D

 

:lol:

 

Cały urok w tym właśnie, że nie wyświetla.

Tak sami jak w Unitrze Warel tylko wybraniec może sprawdzić godzinę kiedy mu się zechce.

A innym szczęka opada - jak ok 40 lat temu :D

 

Akcelerometr byłby tu idealny - urok czarnego ekranu przy noszeniu i efekt WOW przy przekręceniu nadgarstka.

 

Jak pisałem, może kiedyś przekonam się do tej wady i potraktuje ją jako zaletę ;)

 

ps.

U nas mówi się, że jedną ręką to się kury maca...zawodowo :P

Edytowane przez ilear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilear, to naprawdę fajny zegarek.

Czarna wersja zwaraca na siebię uwagę, nawet u osób nie interesujacych się zegarkami :ph34r:

c6d78c2d23fd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale dlatego, że przypomina smartwatcha :mellow:


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jimmy moja też zwrócił, nie powiem :) na razie mam go w planach na 2017 :D zobaczymy co z tego wyjdzie, bo coś czuje że na własnej 

skórze muszę się przekonać czy wygaszany ekran będzie mi przeszkadzał czy nie. 

 

Nawet jak Sol ma rację to co z tego  - ważne że zwracają uwagę, a ty możesz się tajemniczo uśmiechnąć - zaczynam zamieniać wadę na zaletę ;)

Edytowane przez ilear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nikt się nie chwalił - to pochwalę się ja:

 

a5hljt.jpg

 

2i74mfm.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie wygląda ten żabol :) Gratuluję :)

 

Panowie wiecie coś na temat nowego Navigatora? Na stronie jest info że stara wersja wyprzedana, czekamy na nową. Będzie to po prostu kontynuacja produkcji czy całkowicie nowy projekt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam średnica koperty ma być większa o 1mm, i inne mają być koronki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O - koronki to była ewidentna niedoróba wzorniczo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się - moim zdaniem surowość wzornicza koronek zdecydowanie temu zegarkowi służy, choć górna mogłaby stawiać nieco większy opór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem czy powiększenie będzie koniecznie bo z długością lug to lug 52 mm jest to i tak spory zegar. Co do koronek to jestem neutralny, jedyne co to górna od ringa, żeby była zakręcana to by był ideał :) A zatem czekamy. Może coś ciekawego z tego wyniknie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z najlepszych projektów Gerlacha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.