Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Więc co? Bo kolor jakby stali, pozostałe ze zdjętym złoceniem są brązowe, a ten nie. co to za materiał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc.

..

Pytam dalej :D Czy tarcza do Rakiety śruby jest z gatunku tych nie do dostania, czy może jednak można mieć nadzieję?

 

Nadzieję zawsze można mieć... ba, nawet trzeba :D

Ale wg mnie będzie baaardzo ciężko, choć obym się mylił ;)

Mnie właśnie tej śruby brakuje do kompletu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc co? Bo kolor jakby stali, pozostałe ze zdjętym złoceniem są brązowe, a ten nie. co to za materiał?

Może mieszanka miedzi i niklu?

Edytowane przez Qba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc co? Bo kolor jakby stali, pozostałe ze zdjętym złoceniem są brązowe, a ten nie. co to za materiał?

Nie wiem, ale moim zdaniem to nie w tym dziale powinieneś zadać pytanie. Na moje oko zegarek jest poskładany minimum z 3 rożnych zegarków.

Edytowane przez Mislavo

/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy podrzućcie jakiś link albo namiary na stronę z katalogiem zegarków MIR

Z góry dziękuję :)

Edytowane przez Ziben86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy podrzućcie jakiś link albo namiary na stronę z katalogiem zegarków MIR

Z góry dziękuję :)

Nie ma czegoś takiego, albo jak gdzieś będą jakieś modele to ledwo kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy sekundnik od 3133 przypasuje do 2616?

 

Edyta:

Nie pasuje, za duży otwór.

Edytowane przez Odin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego, albo jak gdzieś będą jakieś modele to ledwo kilka.

To już wiem czemu moje poszukiwania nic nie dawały :) a były jakieś oznaczenia katalogowe modeli Mirow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - czy z tym chrono poza pogiętą sprężyną balansu może byś jeszcze coś nie teges? i Czy koperta ma szanse być stalowa?

post-98656-0-42580900-1586947523_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się i już zakupiłem, mój pierwszy niekwarcowy chrono. Ciekawe czy go bardziej popsuję czy może naprawię ?

 

Pytanie z innej beczki, serwisując mechanizm P2627 (Poljot podwójna data w automacie), zderzyłem się z problemem uszkodzonej płyty mechanizmu którą teraz muszę wymienić.

Czy przedmiotowa płyta jest ta sama co w zwykłym 2614.2H?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to ten z OLX, to chromowana była ta koperta, przynajmniej tak to wyglądało na zdjęciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten byl z allegro, zachciało mi się targować i mnie ubiegłeś :P a sam tłumaczyłem sprzedawcy jak dekiel zdjąć żeby mi zdjęcie mechanizmu zrobił :P Jakbyś się jednak Wojtas zniechęcił po odbiorze to chętnie odkupię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a tarczę miał brudną tzn. małe tarczę od chrono? Wydaje mi się że ten sam wisiał na OLX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ten kupiłem, też się targowałem ale ugrałem tylko darmową wysyłkę - szybko się zdecydowałem bo nie dawno mi jeden uciekł sprzed nosa. Skusił mnie potencjał do odnowienia, wygląda na dużo brudu z którego może wyjść niezły stan - no ale to się okaże. Szkoda tylko że chrom i że nie działa.

Cena 350.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja siedziałem struty, że nie kupiłem, a tu nagle o 18. mail, darmowa wysyłka do Twojego obserwowanego przedmiotu i ten Poljot, myślę co jest, wrócił?! Klikam, ale tak samo sprzedany jak wcześniej, allegro mi chciało po prostu dowalić jeszcze z opóźnieniem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się za bardzo, koszt serwisu i naprawy tego zegarka (a na pewno tego wymaga) u zegarmistrza to kilka stówek  - w takim układzie cena robi się już nie taka super. Do tego dochodzi duża niewiadoma odnośnie ogólnego stanu, mechanizmu, tarczy itp. 

Ja go wziąłem do ćwiczenia sobie tematu renowacji we własnym zakresie, gdybym miał go oddać do zegarmistrza to bym się jednak zastanawiał nad zakupem lepszego stanu. 

Edytowane przez Wojtas79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące nowych wostoków amfibii. Czy żeby odkręcić wahnik, zdemontować go, wystarczy odkręcić zaznaczoną śrubkę?

 

post-104390-0-29578800-1587131088_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.