Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Widać, że poziom dobrobytu wyraźnie się podniósł, a zatem i zapotrzebowanie na dobra luksusowe. Dwa lata temu ND był od reki( powiedzmy 2 tygodnie).


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że poziom dobrobytu wyraźnie się podniósł, a zatem i zapotrzebowanie na dobra luksusowe. Dwa lata temu ND był od reki( powiedzmy 2 tygodnie).

500+ robi swoje... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ nicon

Patrząc globalnie to tak. :)

Edytowane przez zasadas

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualne kolejki u Kruka.

ND - 2 lata

Date- 3 lata

Hulk - 4/5 lat

Panowie, z całym szacunkiem ale ja tego nie kupuję :)

 

Wiem, powiecie ze to każdego wybór, każdy robi jak chce itp i ma do tego prawo  ale...nie wyobrażam sobie czekać tyle czasu na coś co sporo kosztuję. Chcę kupić i nie mogę. Mam kasę ale nie mogę jej wydać.

Wg mnie nie jest to już dobro luksusowe ( należałoby znaleźć inne nazewnictwo  :) ) - na dobro luksusowe mnie nie stać, stać wybranych, nielicznych, jest nieosiągalne dla większości ale nie tylko przez niedostępność a raczej przez cenę a tu muszę grzecznie czekać w kolejce i może łaskawie dostanę.

 

Marketing Rolexa mistrzostwo świata ale my, jako odbiorcy jesteśmy przez to w du... i to głębokiej  :( niestety.

 

i jeszcze jedno - wolę kupić to co jest dostępne, nie dla mnie też przepłacanie np. na Chrono

Edytowane przez Andrzej1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualne kolejki u Kruka.

ND - 2 lata

Date- 3 lata

Hulk - 4/5 lat

 

Grubo. Pierwsi ludzie wylądują już na czerwonej planecie a wy jeszcze będziecie czekać na zielony zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wchodzę i wszystko jest w gablotach nie wiem o co Wam chodzi ;)

 

0754faf1b93a764c354884f944c4d43a.jpg

b2f42c0416d961724e34db425d0d89fd.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi powie czy to prawda, że podczas odbioru Rolexa z salonu trzeba u nich na miejscu rozpakować zegarek i pozdejmować folie?

Dopiero można opuścić salon z zegarkiem.

Takie coś słyszałem i nie mogę w to uwierzyć. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wchodzę i wszystko jest w gablotach nie wiem o co Wam chodzi ;)

Tanio w tej Bazylei ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ktoś mi powie czy to prawda, że podczas odbioru Rolexa z salonu trzeba u nich na miejscu rozpakować zegarek i pozdejmować folie?

Dopiero można opuścić salon z zegarkiem.

Takie coś słyszałem i nie mogę w to uwierzyć. :blink:

Zamów, odczekaj swoje, zapłać i odbierz a się dowiesz ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi powie czy to prawda, że podczas odbioru Rolexa z salonu trzeba u nich na miejscu rozpakować zegarek i pozdejmować folie?

Dopiero można opuścić salon z zegarkiem.

Takie coś słyszałem i nie mogę w to uwierzyć. :blink:

Nie trzeba niczego samemu rozpakowywać i zdejmować, obsługa salonu robi to za nas, na poczekaniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, siedzisz sobie wygodnie, pijesz herbatke, a oni szarpią folijki, a potem dla polepszenia samopoczucia nowego posiadacza zdjęcia jeszcze porobią zegarkowi lśniącemu bez folii, w końcu w salonie też mogą pracować spottersi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzeba, można odebrać taki.. pewnie kwestia salonu:e6fef99191e1fb31e869f9e662e01a3b.jpg67ffbe469f3ccc81372aa0688f1de1d5.jpg6a344c8fedf42040f06615d7615e9240.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zielonej wyspie IRL odrywaja, zostawili mi tylko na dekielku taka polityka AD mi to nie przeszkadza nie mam zamiaru go sprzedawać tylko nosić. teraz nie ma zegarków to nie ma z czego zrywać i nie ma problemu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z całym szacunkiem ale ja tego nie kupuję :)

 

Wiem, powiecie ze to każdego wybór, każdy robi jak chce itp i ma do tego prawo  ale...nie wyobrażam sobie czekać tyle czasu na coś co sporo kosztuję. Chcę kupić i nie mogę. Mam kasę ale nie mogę jej wydać.

Wg mnie nie jest to już dobro luksusowe ( należałoby znaleźć inne nazewnictwo  :) ) - na dobro luksusowe mnie nie stać, stać wybranych, nielicznych, jest nieosiągalne dla większości ale nie tylko przez niedostępność a raczej przez cenę a tu muszę grzecznie czekać w kolejce i może łaskawie dostanę.

 

Marketing Rolexa mistrzostwo świata ale my, jako odbiorcy jesteśmy przez to w du... i to głębokiej  :( niestety.

 

i jeszcze jedno - wolę kupić to co jest dostępne, nie dla mnie też przepłacanie np. na Chrono

 

Przecież każdy z modeli jest dostępny od ręki i to lepiej niż u AD bo z kompletem folii i wszystkich kart itp

Jak masz kasę to każdy model bez gadania i marudzenia możesz od ręki kupić

Najwyraźniej jak chcesz kupić a nie kupiłeś to po prostu nie masz kasy albo masz inne priorytety.

 

I nie odbieraj tego osobiście bo nie chodzi o Twoją osobę tylko ogólnie o to jak ja to postrzegam.

Sam gdybym miał kasę to bym sobie dokupił od ręki batmana i najnowsze pepsi

a ja po prostu mam uzbierane troszkę kasy i o ile byłbym skłonny za 40 czy ile tam kosztuje w sklepie kupić batmana i nowe papsi nawet na raz

bo mam przekoanie że bym nie stracił tak nie mam kasy na to żeby dołożyć np 8 k i kupić na chrono bo bym czuł że przepłacam i mi szkoda.

Edytowane przez foti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież każdy z modeli jest dostępny od ręki i to lepiej niż u AD bo z kompletem folii i wszystkich kart itp

Jak masz kasę to każdy model bez gadania i marudzenia możesz od ręki kupić

Najwyraźniej jak chcesz kupić a nie kupiłeś to po prostu nie masz kasy albo masz inne priorytety.

W punkt!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież każdy z modeli jest dostępny od ręki i to lepiej niż u AD bo z kompletem folii i wszystkich kart itp

Jak masz kasę to każdy model bez gadania i marudzenia możesz od ręki kupić

Najwyraźniej jak chcesz kupić a nie kupiłeś to po prostu nie masz kasy albo masz inne priorytety.

 

I nie odbieraj tego osobiście bo nie chodzi o Twoją osobę tylko ogólnie o to jak ja to postrzegam.

Sam gdybym miał kasę to bym sobie dokupił od ręki batmana i najnowsze pepsi

a ja po prostu mam uzbierane troszkę kasy i o ile byłbym skłonny za 40 czy ile tam kosztuje w sklepie kupić batmana i nowe papsi nawet na raz

bo mam przekoanie że bym nie stracił tak nie mam kasy na to żeby dołożyć np 8 k i kupić na chrono bo bym czuł że przepłacam i mi szkoda.

I tu się mylisz - nie mam innych priorytetów i nie brakuje mi na dołożenie do ceny katalogowej. Może jest inny powód? Może chodzi  o zasady? Wziąłeś to pod uwagę - wolę kupić to co jest dostępne a te kolejki i jaranie się tym, dla mnie osobiście jest poniżające. Przepraszam i nie chcę nikogo obrażać, nic osobistego - po prostu jest to tylko moje zdanie. Na chrono nie przepłacę też dla zasady.

Był 3 tygodnie temu dostępny u AD i też z kartami i foliami ( nawet mi ich nie zdjęli  ;) )

post-99839-0-51229300-1553285992_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam rolexa z foliami i niewypisana karta :)  a ponieważ nikt nie chce go kupić ode mnie to dzisiaj pierwszy test zaprzyjaźniania - jak się uda to zostaje - nawet żona jest przeciwna jego sprzedaży, "każe" mi go nosić :)

 

post-73156-0-63916400-1553286170_thumb.jpg

Edytowane przez Lukasz23212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam rolexa z foliami i niewypisana karta :)  a ponieważ nikt nie chce go kupić ode mnie to dzisiaj pierwszy test zaprzyjaźniania - jak się uda to zostaje - nawet żona jest przeciwna jego sprzedaży, "każe" mi go nosić :)

jak żona "każe" to ja tym bardziej  bym go nosił :) dobrze leży a jeszcze lepiej współgra z nadgarstkiem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak żona "każe" to ja tym bardziej  bym go nosił :) dobrze leży a jeszcze lepiej współgra z nadgarstkiem 

 

Dzięki :)  i chyba pozostanie w kolekcji bo cos w sobie ma i nie jest taki nudny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież każdy z modeli jest dostępny od ręki i to lepiej niż u AD bo z kompletem folii i wszystkich kart itp

Jak masz kasę to każdy model bez gadania i marudzenia możesz od ręki kupić

Najwyraźniej jak chcesz kupić a nie kupiłeś to po prostu nie masz kasy albo masz inne priorytety.

 

I nie odbieraj tego osobiście bo nie chodzi o Twoją osobę tylko ogólnie o to jak ja to postrzegam.

Sam gdybym miał kasę to bym sobie dokupił od ręki batmana i najnowsze pepsi

a ja po prostu mam uzbierane troszkę kasy i o ile byłbym skłonny za 40 czy ile tam kosztuje w sklepie kupić batmana i nowe papsi nawet na raz

bo mam przekoanie że bym nie stracił tak nie mam kasy na to żeby dołożyć np 8 k i kupić na chrono bo bym czuł że przepłacam i mi szkoda.

Na forum Apple’a była kiedyś dyskusja nr. produktów firmy i jeden z uczestników napisał, że ludzie krytykują, bo ich nie stać. Wtedy ktoś przytoczył wypowiedź Briana Maya z Queen, który narzekał na nieprzejrzystą politykę firmy ostatnio (chodziło o bałagan z przejściówkami). Ciekawe czy Brianowi też powinno się odpisać że go nie stać i się czepia :-).

 

Myślę że tu na forum jest sporo osób które stać bezproblemowo na zakup Rolexów, ale obecna polityka firmy ich zniechęca. Mnie ona irytuje. No ale każdy ma swoje zdanie.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co racja to racja! :lol:  :lol:  :lol:

 

Nowy Batman na Jubilee wygląda jak baletnica. To jest oczywiscie moja osobista opinia ;)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)  i chyba pozostanie w kolekcji bo cos w sobie ma i nie jest taki nudny...

Mnie bardzo się podoba, nawet o nim niedawno myślałem....ale jakoś tak wyszło, że nie mam  :(  może jeszcze nadrobię to z czasem - mam też wrażenie, może mylne ale że jest trochę niedoceniany. Wg mnie ciekawy model

Na forum Apple’a była kiedyś dyskusja nr. produktów firmy i jeden z uczestników napisał, że ludzie krytykują, bo ich nie stać. Wtedy ktoś przytoczył wypowiedź Briana Maya z Queen, który narzekał na nieprzejrzystą politykę firmy ostatnio (chodziło o bałagan z przejściówkami). Ciekawe czy Brianowi też powinno się odpisać że go nie stać i się czepia :-).

 

Myślę że tu na forum jest sporo osób które stać bezproblemowo na zakup Rolexów, ale obecna polityka firmy ich zniechęca. Mnie ona irytuje. No ale każdy ma swoje zdanie.

nie jesteś sam  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.