Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, logann napisał(-a):

Za szybko popsuliście zabawę, teraz trzeba czekać na kolejną inkarnację…

Nigdy nie byłem Lotusem, nawet nie wiem kto to jest. Raz tu tylko się zarejestrowałem pod aktualnym nikiem. Proszę mnie nie obrażać . 

2 godziny temu, beniowski napisał(-a):

Zapisz się w innym kraju; jak się uda, to jeszcze sobie weekend w fajnym miejscu spędzisz. Kup euro u dilera w banku (przy takiej kwocie wynegocjujesz dużą zniżkę), załóż lokatę w euro na 3% (już można takie w europejskich bankach robić) i zobacz jaka ci wyjdzie różnica. Albo zainwestuj pieniądze i zdążysz zarobić zanim Daytona przyjdzie. No chyba że Rolex podniesie znowu ceny, co pewnie będzie mieć miejsce, choć ta Daytona chyba nie zdrożała od 2017 roku, jeśli dobrze pamiętam. 

Lubie wpisy Pana Beniowskiego, ale ten zacytowany przypomina dialog z Misia, o tym co zrobić z tytułowym misiem .  Jakieś małe żałosne interesiki Pan proponuje . Jeśli nie stać kogoś na koniaczek to pije jabłkowe wino z musztardowki. Nie każdy musi na siłę równać do dżentelmenów 😀

Jakis czas temu chciałem kupić pewną rzecz. Okazało się ze jest w promocji -15 procent. Poprosiłem, żeby sprzedano mi ją po wyższej tj regularnej cenie. Pani na to ; ze nie może tego zrobić . Odpowiedziałem ze czuje się obrażony propozycją promocyjnej promocyjnej ceny, gdyż rzeczona Pani wychodzi z założenia ze jestem biedny . Mimo moich nalegań nie chciano sprzedać tego przedmiotu po wyższej cenie. Nie wróciłem już do tego sklepu. 🤓

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lubie wpisy Pana Beniowskiego, ale ten zacytowany przypomina dialog z Misia, o tym co zrobić z tytułowym misiem .  Jakieś małe żałosne interesiki Pan proponuje . Jeśli nie stać kogoś na koniaczek to pije jabłkowe wino z musztardowki. Nie każdy musi na siłę równać do dżentelmenów
Jakis czas temu chciałem kupić pewną rzecz. Okazało się ze jest w promocji -15 procent. Poprosiłem, żeby sprzedano mi ją po wyższej tj regularnej cenie. Pani na to ; ze nie może tego zrobić . Odpowiedziałem ze czuje się obrażony propozycją promocyjnej promocyjnej ceny, gdyż rzeczona Pani wychodzi z założenia ze jestem biedny . Mimo moich nalegań nie chciano sprzedać tego przedmiotu po wyższej cenie. Nie wróciłem już do tego sklepu.

Jest to mało logiczne i nieekonomiczne kupować po standardowej cenie, skoro przedmiot jest przeceniony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie Lotus  znowu lobbuje za polityką pracodawcy kuzyna . Fajnie takie banialuki poczytać. „Rabat go obraża” . Brzmi wypisz wymaluj jak doktryna „kierownika tej szatni”,  który nie chciałby konkurencji żeby móc sprzedawać z przelicznikiem euro po 6 zł i „kasować od napalonych jeleni podwawelską za frajer”. Pomysł i styl zarządzania rodem zaczerpnięty z Orlenu i innych współczesnych monopolistów. Młodsze pokolenie da wam wkrótce popalić z tymi waszymi pomysłami…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne miesiące wpisów w tym wątku utwierdzają mnie w przekonaniu, że nowego Rolexa już nigdy nie zamówię, co daje mi niesamowity spokój ducha. Już się nie stresuję, że czegoś nie dostanę pomimo zapisu. Czuję niesamowitą lekkość uwalniając się mentalnie od uczestnictwa w tej patologii. Być może dokupię jeszcze używanego 16610 oraz 16710 i to by było na tyle. :)

 


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolejne miesiące wpisów w tym wątku utwierdzają mnie w przekonaniu, że nowego Rolexa już nigdy nie zamówię, co daje mi niesamowity spokój ducha. Już się nie stresuję, że czegoś nie dostanę pomimo zapisu. Czuję niesamowitą lekkość uwalniając się mentalnie od uczestnictwa w tej patologii. Być może dokupię jeszcze używanego 16610 oraz 16710 i to by było na tyle.

 

Właśnie jeden legł na bazarku ;-)

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronzo
5 minut temu, tomekr89 napisał(-a):

Kolejne miesiące wpisów w tym wątku utwierdzają mnie w przekonaniu, że nowego Rolexa już nigdy nie zamówię, co daje mi niesamowity spokój ducha. Już się nie stresuję, że czegoś nie dostanę pomimo zapisu. Czuję niesamowitą lekkość uwalniając się mentalnie od uczestnictwa w tej patologii. Być może dokupię jeszcze używanego 16610 oraz 16710 i to by było na tyle. :)

 

 

Zapraszam po 16610 :D a co do zapisu, mimo, że nie uczestniczę w tym tyle lat co niektórzy, to mnie to już zmęczyło 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, mroova napisał(-a):

Panowie, dyskutujecie z szaleńcem ???


Pijesz do mnie?


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Czarek03 napisał(-a):

Nigdy nie byłem Lotusem, nawet nie wiem kto to jest. Raz tu tylko się zarejestrowałem pod aktualnym nikiem. Proszę mnie nie obrażać . 

Lubie wpisy Pana Beniowskiego, ale ten zacytowany przypomina dialog z Misia, o tym co zrobić z tytułowym misiem .  Jakieś małe żałosne interesiki Pan proponuje . Jeśli nie stać kogoś na koniaczek to pije jabłkowe wino z musztardowki. Nie każdy musi na siłę równać do dżentelmenów 😀

Jakis czas temu chciałem kupić pewną rzecz. Okazało się ze jest w promocji -15 procent. Poprosiłem, żeby sprzedano mi ją po wyższej tj regularnej cenie. Pani na to ; ze nie może tego zrobić . Odpowiedziałem ze czuje się obrażony propozycją promocyjnej promocyjnej ceny, gdyż rzeczona Pani wychodzi z założenia ze jestem biedny . Mimo moich nalegań nie chciano sprzedać tego przedmiotu po wyższej cenie. Nie wróciłem już do tego sklepu. 🤓

Ja się jednak nie wypowiem, bo to nie moja liga 😁.

 

Przy okazji: po polsku ceny są normalne lub zwykle; regularne to mogą być rysy twarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, tomekr89 napisał(-a):

Pijesz do mnie?

 

Nie, przepraszam że byłem nie dość nieprecyzyjny 😉 Vodka Martini za szybko podziałała.

 

Ale kol. Czarek03 to chyba jednak nie @Lotus  - tego prawdziwego trochę mi na forum brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, desmo napisał(-a):

 

CECB5C79-2A9A-492B-A196-6FD487124C6C.jpeg

 

 

Dobra grafika,

utwierdza mnie, że 1680 (5513) to najlepiej narysowane Suby, pięknie wpasowane zęby bezela i to gigantyczne powiększenie cyklopa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mroova To nawet sprawa wtórna czy to Lotus. Kilka miesięcy temu płakał, że tylko Tissot na ręku i skąd ludzie biorą pinionżki na Rolexy, teraz rzekomo sam zamawia Rolka za 400k a rabaty go obrażają. Chociaż sam pisał, że Tudory nie były kupione po cenie katalogowej, ale i tym też pewnie już nie pamięta. 

Kto śledzi ten wątek to w cyrku się nie śmieje. 🤣

 

Wracając do tematu wątku. Tudor ma nową lokalizację. Nie kojarzę tylko czy to siedziba czy też fabryka. Rolex niedługo (albo i już) będzie budował nową fabrykę. Może wynikiem tych inwestycji będzie produkcja sporo powyżej 1 mln sztuk rocznie i nadejdą czasy odwilży kolejkowych.

 

Czy ktoś już doczytał co oferuje nowy mechanizm w Daytonie? Czy zmiana dotyczy regulatora chodu i naciągu jak to było przy zmianie 31xx na 32xx czy sam chronograph też się zmienił?

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, SPS napisał(-a):

Miłego wieczoru wszystkim i smacznych piątkowych drineczków😆


o Czarek wrócił 😂😂🤣

 

BB4A0E0E-7E3B-498E-8944-60A9F9E231C9.thumb.jpeg.816a3f4f5e00b9ade6a4bf6e5b71fd64.jpeg

 

Dużo nosisz EXII ?

Jak tam bezel, ucierpiał coś od stuków itp zdarzeń ?

Pytam bo mój jeden IWC z metalowym bezelem ma na nim bogata kolekcję blizn...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mroova napisał(-a):

 

Nie, przepraszam że byłem nie dość nieprecyzyjny 😉 Vodka Martini za szybko podziałała.

 

Ale kol. Czarek03 to chyba jednak nie @Lotus  - tego prawdziwego trochę mi na forum brakuje.

Lotus to na tym forum synonim taniego prowokatora. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KOPA76 jak dla mnie za***isty jest i też taki bym chciał (kiedyś).

 

Wpadam jednak do tego wątku żeby sobie poczytać to i owo 🙂

 

 

Edytowane przez Wamo
literka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podobno brzydal
4597728E-ECFC-4494-81E3-ADEA0741324F.thumb.jpeg.c713f8e8127d3c574ee9cafe0208939e.jpeg
55FC368D-B686-4878-98EB-953B4EABE66B.thumb.jpeg.8f7bf7ddabf21d06b1c59ffb652206a9.jpeg

Teraz to tylko będzie rósł na wartości Kiedyś mi przeszło przez myśl, żeby dla urozmaicenia kolekcji zamówić, ale Rolex mnie wyręczył i go wycofał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Boogie napisał(-a):

 

Dużo nosisz EXII ?

Jak tam bezel, ucierpiał coś od stuków itp zdarzeń ?

Pytam bo mój jeden IWC z metalowym bezelem ma na nim bogata kolekcję blizn...


helo 
Tak często 😆

co  drugi dzień na zmianę z innymi, czasem codziennie (aż mi głupio żeby codziennie go wrzucać 🤣)  jest baaaardzo wygodny. Był nuz nawet ze mną w górach, obyło się bez gleby.

 

Póki co nie zauważyłem blizn (na zegarku) 🤣

Ma fabryczną skażę na bezelu - ale to nie moja robota 😆

Pokaż swojego IWC chętnie zobaczę coś to zdziałał  💪🏻

 

3FBEBC56-1403-49DB-9DA0-9622A68AC293.thumb.jpeg.baaee2d5c219a07d485f803f4f9ae2e7.jpeg

 

Miłego dnia 😆

 

10 godzin temu, KOPA76 napisał(-a):

Podobno brzydal

4597728E-ECFC-4494-81E3-ADEA0741324F.jpeg

55FC368D-B686-4878-98EB-953B4EABE66B.jpeg

 

e tam brzydal. 
Podoba Ci się? To go noś z dumą 💪🏻💪🏻💪🏻

 

 

1 godzinę temu, Czarek03 napisał(-a):

Przypomina zegarki Ball.

 

Ha Ha Ha Lol GIF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Posnani w salonie Kruka totalne pustki. Zupełnie jakby nie było możliwości zapisów. Ogromna niespodzianka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Czarek03 napisał(-a):

Przypomina zegarki Ball.

sam jesteś jak ball.

 

wszystkie zegarki przecież są do siebie bardzo podobne

Milgaus jest mega.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.