Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

4 hours ago, Nomateus said:

IMG_7733.jpeg

Przekozacko to wyglada. Potrafisz grać w zegarki Mateusz. Wymiatasz. Gratuluje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Teufel26 napisał(-a):


Graty i z mojej strony! Masz naprawdę świetną kolekcję!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

13 godzin temu, memento mori napisał(-a):

 

🥰

 

 

 

12 godzin temu, Michal93 napisał(-a):

Gratulacje! :) Mi przy subie mega brakuje jubilee na Batmanie, także chyba będę próbował o coś pomęczyć Kruka :D Samej bransy niestety nie udało się dokupić.

 

8 godzin temu, KrysH napisał(-a):

Przekozacko to wyglada. Potrafisz grać w zegarki Mateusz. Wymiatasz. Gratuluje!

 

Znowu - zbiorowe dziękuję! Fajnie się z Wami dzielić tym wszystkim na forum. 

 

Chyba ostatni raz coś wstawiłem na grupę/y Facebookowe, poziom tamtejszych wypowiedzi jest czasami żenujący, a inbox zapchany głupimi pytaniami. Mam za swoje! A poniżej ten słynny "biznesmen", który stracił kilkanaście tysięcy na swoim Submarinerze i widać, że boli ogromnie od tamtego czasu. Przy okazji odstawiając jedną z najbardziej żenujących szopek ze sprzedażą w historii tych grup...

 

image.thumb.png.a646e694875c276f0f8e41b7805456a8.png

 

 


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 12/4/2023 at 11:08 PM, Nomateus said:

Udało się dzisiaj odebrać, Submariner 126610LN! 

 

Żeby nie było, że tylko lajkuję: Niech się nosi! ;)

 

24 minutes ago, Nomateus said:

Znowu - zbiorowe dziękuję! Fajnie się z Wami dzielić tym wszystkim na forum. 

 

Chyba ostatni raz coś wstawiłem na grupę/y Facebookowe, poziom tamtejszych wypowiedzi jest czasami żenujący, a inbox zapchany głupimi pytaniami. Mam za swoje! A poniżej ten słynny "biznesmen", który stracił kilkanaście tysięcy na swoim Submarinerze i widać, że boli ogromnie od tamtego czasu. Przy okazji odstawiając jedną z najbardziej żenujących szopek ze sprzedażą w historii tych grup...

Dlatego min. nie mam FB... szkoda czasu... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Znowu - zbiorowe dziękuję! Fajnie się z Wami dzielić tym wszystkim na forum. 
 
Chyba ostatni raz coś wstawiłem na grupę/y Facebookowe, poziom tamtejszych wypowiedzi jest czasami żenujący, a inbox zapchany głupimi pytaniami. Mam za swoje! A poniżej ten słynny "biznesmen", który stracił kilkanaście tysięcy na swoim Submarinerze i widać, że boli ogromnie od tamtego czasu. Przy okazji odstawiając jedną z najbardziej żenujących szopek ze sprzedażą w historii tych grup...
 
image.thumb.png.a646e694875c276f0f8e41b7805456a8.png
 
 

Po Rolexie to Ci jeszcze tak nie pojadą, spróbuj coś o Grand Seiko powstawiać, zwłaszcza na Łowcach bo od kiedy admina Balticus postraszył prawnikami to się znowu na bezpieczniejsze marki przerzucił
Ciekawe ile prawdy w tym zaprzestaniu produkcji Pepsi, to by oznaczało wzrost cen na wtórnym, jeszcze gorszą dostępność fajnego modelu i brak szans na Coke na który czekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To potwierdzona informacja, pracownicy W.Kruk, szczególnie ci na samym dole wystający w galeriach handlowych mają wszystkie informacje na temat planów produktowych Rolexa. Poza tym pracownicy Kruka znani są z trafnego przewidywania np. terminów odbiorów.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To potwierdzona informacja, pracownicy W.Kruk, szczególnie ci na samym dole wystający w galeriach handlowych mają wszystkie informacje na temat planów produktowych Rolexa. Poza tym pracownicy Kruka znani są z trafnego przewidywania np. terminów odbiorów.

Są pracownicy i pracownicy tak jak są klienci i klienci. W tym wypadku klient jest wyjątkowo dobrze traktowany więc może usłyszał coś bliskiego prawdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nomateus napisał(-a):

 

 

 

 

Znowu - zbiorowe dziękuję! Fajnie się z Wami dzielić tym wszystkim na forum. 

 

Chyba ostatni raz coś wstawiłem na grupę/y Facebookowe, poziom tamtejszych wypowiedzi jest czasami żenujący, a inbox zapchany głupimi pytaniami. Mam za swoje! A poniżej ten słynny "biznesmen", który stracił kilkanaście tysięcy na swoim Submarinerze i widać, że boli ogromnie od tamtego czasu. Przy okazji odstawiając jedną z najbardziej żenujących szopek ze sprzedażą w historii tych grup...

 

image.thumb.png.a646e694875c276f0f8e41b7805456a8.png

 

 

Ja nic z tego nie rozumiem, ale mi się dobrze przy lunchu takie cuda czytało. Tylko który z nich był tym biznesmenem co to stracił? 
Jak pisał kolega powyżej, jak ja się cieszę, że nie mam mediów społecznościowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, beniowski napisał(-a):

Ja nic z tego nie rozumiem, ale mi się dobrze przy lunchu takie cuda czytało. Tylko który z nich był tym biznesmenem co to stracił? 
Jak pisał kolega powyżej, jak ja się cieszę, że nie mam mediów społecznościowych.

Ten Adrian. W sumie szkoda tracić czasu na niego, 🤡.


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Nomateus napisał(-a):

Ten Adrian. W sumie szkoda tracić czasu na niego, 🤡.

 Kupił Suba na flipa z drugiej ręki w gorce za 70 a sprzedał jakos za 55?? Dobrze rozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, KrysH napisał(-a):

Przekozacko to wyglada. Potrafisz grać w zegarki Mateusz. Wymiatasz. Gratuluje!

 

Gratulacje :) Potwierdzam wrażenia, dobrze wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, pgajlewicz napisał(-a):

 Kupił Suba na flipa z drugiej ręki w gorce za 70 a sprzedał jakos za 55?? Dobrze rozumiem?

To dobry miał dil.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem właśnie nową Daytone u AD. Jaki to jest król na żywo, ludzie kochane :D Chcę jeszcze bardziej niż chciałem :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, dzejk napisał(-a):

W ostatnim czasie wygryzł Dj'a ale chętnie bym ponosił Batgirl 🤪

IMG_3064.jpg

Widzę że masz słabość do świecących 😉

 

BTW - wczoraj w podróbkach było pytanie o legitnie wyglądający vintage, dzisiaj post zniknął bez śladu i nie ma go nawet w mojej aktywności, co z nim było nie tak i o co chodzi z taką kryptocenzurą? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem można upolować poza AD :D

 

Po noszeniu BB i OP w kopercie 36, AT 38.5 to ten EX39 wygląda mi na dużą patelnię 🙉

 

IMG_3266.jpeg

IMG_3267.jpeg

IMG_3265.jpeg

Edytowane przez ziomek1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Bugs napisał(-a):

 

BTW - wczoraj w podróbkach było pytanie o legitnie wyglądający vintage, dzisiaj post zniknął bez śladu i nie ma go nawet w mojej aktywności, co z nim było nie tak i o co chodzi z taką kryptocenzurą? 

Niewygodne pytania zostały zadane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niewygodne pytania zostały zadane

Dla administracji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ziomek1988 napisał(-a):

Czasem można upolować poza AD :D

 

Po noszeniu BB i OP w kopercie 36, AT 38.5 to ten EX39 wygląda mi na dużą patelnię 🙉

 

IMG_3266.jpeg

IMG_3267.jpeg

IMG_3265.jpeg

Bo jest. Super zegarek i jeden z moich ulubionych projektów tarczy w ogóle, ale proporcje niestety są złe w tym modelu. Miałem go 4 lata i zawsze jak lądował na ręce to trochę zgrzytało, potrzebowałem parę dni żeby się przyzwyczaić. Rozmiar też za duży, za dużo tarczy. Myślę o powrocie ale do 36mm, chociaż idealnie powinien mieć 37-38mm. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tbn napisał(-a):

Bo jest. Super zegarek i jeden z moich ulubionych projektów tarczy w ogóle, ale proporcje niestety są złe w tym modelu. Miałem go 4 lata i zawsze jak lądował na ręce to trochę zgrzytało, potrzebowałem parę dni żeby się przyzwyczaić. Rozmiar też za duży, za dużo tarczy. Myślę o powrocie ale do 36mm, chociaż idealnie powinien mieć 37-38mm. :)

Zgadzam się. 36 jest lekko za mały, 39 już jest duży....eh po 1 dniu użytkowania chyba bym się zamienił na 36 :D

 

Jakby znalazł się ktoś chętny to zapraszam! :D 2020 rok, full set z Kruka.

Edytowane przez ziomek1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.