Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

tbn

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2400
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez tbn

  1. Idealny rozmiar. Mierzyłem kiedyś 41mm forumowego kolegi, był trochę za duży dla mnie.
  2. https://www.hodinkee.com/articles/the-audemars-piguet-royal-oak-reference-16202-jumbo Niebieski przepiękny, kiedyś mi się marzył, ale w obecnej sytuacji to można pogapić się na obrazki co najwyżej.
  3. Mówisz, że Batman duży ? Spodziewałbym, ze będzie się nosił jako mniejszy od Suba 41, mniejsza koperta i bransoleta. Ex II jest duży dopiero.
  4. Weź Omegę jak ci się podoba, lepiej dołożyć i zapomnieć szybko o tym. BB58 będzie dużo bardziej komfortowy, na wtórnym jest ich mnóstwo z niewielka dopłata.
  5. Namiastka wiele mówi, bliżej tej SMP do obecnego Suba estetycznie. BB to gruby klocek, ja go sprzedałem po miesiącu. Omega też nie jest jakaś bardzo cienka, ale leży o niebo lepiej. Żeby nie było, bardzo mi się BB podoba, ale wersja na ETA.
  6. Jakis konkretnie działań oczekiwałbyś od Rolexa, żeby rozwiązać problem dostępności ? Zwiększyć istotnie produkcję stalowych ?
  7. W sumie można będzie zamknąć ten wątek, bo się skończą kolejki.
  8. U mnie też nie, poza Moonem, który był pierwszym zegarkiem jakiś mi się marzył pare lat zanim zacząłem to hobby na poważnie i go kupiłem. U mnie bardziej chodzi o moje wąskie horyzonty, lubię nosić sportowe zegarki w sumie tylko, a resztę mogę podziwiać na zdjęciach.
  9. Na tym forum sporo ludzi znając sytuacje zapisało się tylko po to żeby flipnac. Co nie dziwne, wykorzystują wiedzę do zarobku. Rolex to towar wysoce spekulacyjny dzisiaj.
  10. Fakt 5513 to wspaniały zegarek i tutaj max dial wyglada dobrze, alebym się obawiał trochę nosić na codzień. Pieciocyfrowe dają jednak poczucie solidności , nowsze mechanizmy etc. Nie wiedziałem ze się da zamówić półogniwo, dzięki za podpowiedź. Sprawdzę te opcje przy okazji.
  11. Nie tylko, nowy ma lepszy mechanizm, ceramika jest trwalsza itd. Ogólnie to lepszy technicznie zegarek. Natomiast ze względu na proporcje, brak maxi dial wole starsze. Stary sub był wyrafinowany, ceramiczny jest jak rozwrzeszczany młodzieniec. Co do zapięcia to przerobiłem glidelock, easy link i stare z blachy po puszce. Nie da się ukryć, że glidelock daje regulację, ale dla mnie najgorsze. Rozmiar klamry jest groteskowy. W blaszanym jest dużo stopni regulacji, bez problemu mam idealne spasowanie. Easy link taki hit or mis, jak ci się poszczęści to trafisz. Ja nie trafiłem, wiec nie używam bo albo za ciasno albo za luźno.
  12. U mnie nie ma stepped dial ale też jest za***iście, parafrazując klasyka.
  13. Jest taki oryginalny na sile , z plastikowym bezelem pasującym tam jak świni siodło. Jakby nie szał na Rolka to pies z kulawa nogą by tego nie chciał. Co innego Kermit, świetny na żywo ale ja tez uważam pieciocyfrowe za najlepsze suby w historii. Hulk to tez inna bajka, fajny twist w serii chociaż sam bym nie kupił.
  14. Jeśli to wymiana, to dobry ruch. Klasyka zawsze się broni, a tem zielony to cóż… lepiej się ugryźć w język.
  15. To jest najlepszy sportowy zegarek na rynku, warty co najmniej swojej wagi w złocie.
  16. To nie jest badanie rzeczywistej jakości tylko jak ludzie postrzegają jakość danej marki.
  17. @MasterMind I to jest słuszna koncepcja! Wersja koszerna. Niech się pisze historia.
  18. Bardzo mi się ta klasyka podoba. Tylko te paski...
  19. Tak, jak puści jeden teleskop to zegarek dalej siedzi na ręku. Ja ostatnio odcinałem ten luźny kawałek, bo też nie lubie jak siedzi wysoko. To też fajny pomysł.
  20. Nikomu się nie znudził 2220.80.00, może kurz zbiera ? Naszło mnie na zakup.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.