Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
MichałZet

Vratislavia

Recommended Posts

36 minut temu, zGredz_i_NY napisał(-a):

Cena 1850 z tego co widzę.

Tak. Nie wiem, czy nadal dostępny, bo cena IMO bardzo rozsądna. Odbiór osobisty możliwy być uciążliwy, ale pewnie warunek do dogadania. 

28 minut temu, szuwi napisał(-a):

Tak. Nie wiem, czy nadal dostępny, bo cena IMO bardzo rozsądna. Odbiór osobisty możliwy być uciążliwy, ale pewnie warunek do dogadania. 

Dokładnie. Na OLX widziałem wyższą cenę, ale to była pierwsza wersja wariant  czarny albo brązowy. 

3 godziny temu, szuwi napisał(-a):

Dasz linka , bo nie mogę znaleźć.

10 minut temu, gruby2000 napisał(-a):

Dzięki. Dopiero się zapisałem i dlatego wcześniej nie mogłem znaleźć.

Nie ma za co - jeżeli polujesz, to powodzenia 🙂

W dniu 15.05.2021 o 01:25, farmerPS napisał(-a):

Wracam podziękować, bo pudełko już od jakiegoś czasu jest u mnie, skromne na 8 zegarków. I muszę przyznać, że nie dość, że jest dobrze zaprojektowane to jeszcze starannie wykonane. Zegarki nie obijają się o siebie, a zawiasy są "schowane". Nawet poduszki zostały starannie wykonane. Tak że bardzo polecam tego Pana, który widać, że tworzy pudełka z pasją. Dębowe, z poduszkami z super materiału i szybą to za te pieniądze, które dałem, to jak za darmo. 10-/10, minus za brak zamka, na upartego, jeśli komuś by bardzo zależało. Dzięki :).

15 godzin temu, Balansujący Na Osi napisał(-a):

Nieźle odleciał

Raczej się zanurzył... bo to pod wodą fotka była robiona ;) 

Edited by Daito

:)

Zepsuty ...tarcza się odkleiła 🤣

Świetna fotka, gratuluję pomysłu.

Edited by sviety

W dniu 27.08.2021 o 19:49, Daito napisał(-a):

DSC00214.jpg

nie wiem czy zużyłeś ale od wody zegarek Ci  się powykrzywiał - na kowadło, młotek i podprostuj, będzie spoko - tylko z wyczuciem bo możesz zniszczyć !!! 👍😁

Tylu naukowców sobie łby łamało, a kolega Vratką przy użyciu tachymetra zmierzył zagięcie czasoprzestrzeni.

Wg mnie wskazówka ewidentnie pokazuje 66 🧐

Edited by zGredz_i_NY
p

W dniu 18.08.2021 o 12:37, TRobert napisał(-a):

IMG20210818123313 (2).jpg

Ładny, chociaż jak na współczesne już za wielki. Co do mnie, to podziałka "drobnosekundowa" poważnie psuje efekt. Czy ona ma jakieś zastosowanie?

3 godziny temu, Sierżant Julian napisał(-a):

Czy ona ma jakieś zastosowanie?

Jak dla mnie równie przydatna jak chrono dla większości użytkowników 😉

4 godziny temu, Sierżant Julian napisał(-a):

Ładny, chociaż jak na współczesne już za wielki. Co do mnie, to podziałka "drobnosekundowa" poważnie psuje efekt. Czy ona ma jakieś zastosowanie?

Gdyby miał te 2mm mniej było by super, przynajmniej dla osób z mniejszym nadgarstkiem takich jak ja (zawsze sobie obiecuje, że kupię coś poniżej 40mm, a wychodzi na to że mam same 41-42mm). Ale naprawdę nie jest źle, nawet na niewielkich nadgarstkach. Jeśli chodzi o podziałkę to mi ona zupełnie nie przeszkadza.

Jeśli chodzi o mnie, to: podziałka na bezelu to jakiś ornament, a nie podziałka. Jest za gęsto. Osobiście wybrałbym jakąś w miarę normalną, kwadrans w minutowej, reszta co pięć minut. Z tarczy usunąć te ćwierćsekundy (również jest za gęsto), a podziałkę minutową, owszem, chętnie na jasnym pierścieniu, dlaczego nie. Może być krem, może być inny kolor. I na koniec albo koperta o 2-3 mm mniej, albo koperta ta sama, ale średnica bezela (i tarczy) zmniejszona o 2-3 mm. Wizualnie wyjdzie niemal na to samo, bo zegarek optycznie się zmniejszy. I taki model kupuję od ręki. Obecny mnie nie przekonuje.

Nie ma zegarka idealnego, każdy ma inne wymagania i oczekiwania, póki sami nie zaprojektujemy naszego ideału, to zostało nam wybierać wśród dostępnych, szukać takich co najbardziej nam odpowiadają 😉