Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
tarant

Nie jest OK....

Recommended Posts

Co do wypadku i perypetii "zwykłego obywatela" to w czasach "złej zmiany" młody Wałęsowicz wsiadł na "motór" i tak się spieszył zgodnie z przepisami, że aż mu Pani z Kosą kask zarysowała. A później z nieboraka, który nieopatrzne znalazł się na drodze Wałęsowicza, darto łacha w sądzie. Powołani "Eksperten" zapewne mieli pałę z fizyki gdyż podali ostro zaniżoną prędkość "motóra". 

Wtedy jednak nieszczęśnika nie broniły sławy polskiej palestry? Ciekawe dlaczego?

Węgiel, sumienie narodu ;) . Po co przejmować zdyzelowane elektrownie i sieci przesyłowe skoro można przejąć złoża zasilające te elektrownie. Rosjanie położyli łapę na gazie a jak widać Niemcy nie chcą być gorsi w odniesieniu do węgla. Aby było ciekawiej w gazowy kanał Polacy zostali wpuszczeni przez nie kogo innego jak MFW i Bank Światowy, które to zachęcały do przejścia na czyste paliwo przy akompaniamencie tubylczych błaznów z profesurami nie wyłączając. Obecnie w Polsce i tak wydobywa się 1/3 zużywanego gazu i aby było taniej miesza się go z drogim gazem ze Wschodu.

Na temat wydobycia węgla i całej otoczki z tym zwiazanej nawet mi się nie chce pisać. To taki przekręt jak na gazie tylko do kwadratu. Jedyne rozwiązanie jakie pozostaje to strzelba i szpadel. Bo tego tłumaczeniem już się nie da wyprostować.

Jak ktoś ma wątpliwości co do rzetelności francuskiego przemysłu jądrowego to niech lepiej wróci do czasów awarii w Czarnobylu i sprawdzi gdzie według Francuzów zatrzymał się obłok radioaktywny? Takim zrządzeniem losu na granicy niemiecko francuskiej i ani metra dalej na zachód.

Edited by Ritter

Nie noszę zegarków do zegarmistrza, to takie staroświeckie. Psuję je sam...

Budowa elektrowni jądrowej w Żarnowcu rozpoczęła się w 1982 roku i budowlańcy doszli już do takiego oto etapu budowy.

post-28411-0-20576400-1487167734_thumb.jpg

Na załączonym obrazku widać że piwnice są już gotowe i żeby beton dobrze wiązał to chwilowo zalali go wodą.  :)

Edited by dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

A twój to sposób myślenia profesora, który tytuł zrobił na artykułach z mainstreamowych gazet. Nie ma żadnej metody, która by stwierdziła z jakiej przyczyny człowiek ma raka, a statystyka rozlicza to prosto, palił, to wina papierosów, jadł to wina jedzenia oddychał, to wina powietrza, i to tyle.  A jak tu stwierdzić, że człowiek umarł przedwcześnie? Ma ktoś jakieś zapisane daty kiedy to każdy człowiek powinien umrzeć?

Cywilizowany niewątpliwie kraj jakim są Niemcy, spala 180 mln ton węgla brunatnego, brudna Polska 64 mln ton tegoż węgla, ale to na nas się wiesza psy. Problem nie leży tu w węglu, tylko w spalanych zamiast niego śmieciach, a państwo nasze nie robi z tym nic, zamiast oddawać węgiel Niemcowi, powinien spowodować, żeby Polacy mieli dostępny tani relatywnie do średnich dochodów ekologiczny opał. Na perwno nie wyeliminowałoby to wszystkich cwaniaczków, ale myślę że radykalna poprawa by była.

Brakuje jeszcze stwierdzenia że cała ta afera smogowa i badania naukowe potwierdzające szkodliwość tego zjawiska są finansowane przez lobby producentów masek i domowych oczyszczaczy powietrza.

Nie ma żadnej metody, która by stwierdziła z jakiej przyczyny człowiek ma raka, a statystyka rozlicza to prosto, palił, to wina papierosów, jadł to wina jedzenia oddychał, to wina powietrza, i to tyle. 

Jeżeli palacze umierają częściej na raka płuc, co potwierdzają badanie finansowane zapewne przez lobby producentów medykamentów pomagających rzucić palenie, to chyba można jakieś wnioski wysnuć. Wiadomo że pewnie co któryś palacz być może dostałby tego raka i bez papierosów, ale takie statystyki chyba coś mówią.

A jak tu stwierdzić, że człowiek umarł przedwcześnie? Ma ktoś jakieś zapisane daty kiedy to każdy człowiek powinien umrzeć?

Przedwcześnie, w sensie gdyby nie zachorował na daną chorobę to obiektywnie żyłby dłużej, bo właśnie ta choroba go zabiła. Może lepiej by było napisać po prostu "wcześniej".

1dFQTya.png

Doskonały przykład jak działa propaganda......

A wracając do ad remu to dziś smog w Częstochowie że aż strach

A to tendencja spadkowa.

O mój Panie. :blink:  Kol. Mandaryn, przy tak mocno zatrutym powietrzu życzę Ci żeby Matka Boska Częstochowska miała Ciebie w opiece.  :)

Edited by DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Jak spojrzeć na mapkę elektrowni jądrowych w Europie aż po Ural to jest tylko jedna biała plama - Polska.  Jeżeli ktoś myśli, że da się ten problem załatać za pomocą eko to znaczy, że ma g...ne wykształcenie. Taki mały teścik. Ciekawe z czego zrobi sztywną sieć szkieletową?

W takim razie ja też edytowałem. :)

Edited by dziadek

Brakuje jeszcze stwierdzenia że cała ta afera smogowa i badania naukowe potwierdzające szkodliwość tego zjawiska są finansowane przez lobby producentów masek i domowych oczyszczaczy powietrza.

Afera smogowa powinna wybuchnąć jak powstało zanieczyszczenie, a nie wtedy gdy jest potrzebna, to tak gwoli teorii spiskowej. Spłycasz to bo nie masz racjonalnych argumentów. A badania naukowe potwierdzają tylko szkodliwość, czemu ja nie zaprzeczam, obecnie tak naprawdę to szkodliwe mamy prawie wszystko, gdyby tak przyjrzeć się badaniom jakiś tam naukowców na które powołują się doniesienia  medialne.

Jeżeli palacze umierają częściej na raka płuc, co potwierdzają badanie finansowane zapewne przez lobby producentów medykamentów pomagających rzucić palenie, to chyba można jakieś wnioski wysnuć. Wiadomo że pewnie co któryś palacz być może dostałby tego raka i bez papierosów, ale takie statystyki chyba coś mówią.

Wszystko to są przyjmowane bezkrytycznie doniesienia. W czasach młodości gdy intensywnie paliłem, paliło ponad 70 % mężczyzn i ponad 50 % kobiet, podaj mi może jakieś dane i lu ludzi mniej umiera na rak płuc w porównaniu do tamtych czasów?

Przedwcześnie, w sensie gdyby nie zachorował na daną chorobę to obiektywnie żyłby dłużej, bo właśnie ta choroba go zabiła. Może lepiej by było napisać po prostu "wcześniej".

Większość ludzi umiera z innej przyczyny niż starość, czyli według Twojego rozumowania przedwcześnie, czy tez wcześniej.

post-859-0-68122200-1487169439_thumb.jpeg

Edited by Piotr Ratyński

Piotr Ratyński

Adhibe rationem difficultatibus. 

:P

A czy wiesz o czymś takim jak to poniżej?  :)

Zakaz reklamy i promocji napojów alkoholowych wprowadza na obszarze kraju art. 131 ust. 1 ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982 roku (Dz.U. 1982 Nr 35 poz. 230 ze zm.).

Spod tego zakazu wyłączone jest jedynie piwo, którego reklama i promocja jest dozwolona, jednakże jedynie przy spełnieniu surowych kryteriów określonych w dalszej części ustawy.

Zgodnie z art. 21 pkt 2 ustawy za promocję napojów alkoholowych uważa się wszelkie formy publicznego zachęcania do nabywania napojów alkoholowych. Do takich działań zalicza się w szczególności organizowanie publicznej degustacji napojów alkoholowych, rozdawanie rekwizytów związanych z napojami alkoholowymi, organizowanie premiowanej sprzedaży takich napojów.

Edytowalem :)

Teraz w Twoim poscie widnieje zakazany proceder :);)

Pozdrawiam, Marek

Wynika z tego że co piąty facet. :)

Czyli co, liczymy posty od góry i zobaczymy kto nie bzyka. :P

:)

Edit.

1- Dziadek

2 -Tarant

3 -Master Yoda

4 -Piotr Ratyński

5 - ?

Edited by dziadek

Doskonały przykład jak działa propaganda......

A wracając do ad remu to dziś smog w Częstochowie że aż strach

A to tendencja spadkowa.

Daruj, ale wasz smog jest żałosny przy naszym smogu :D

Pozdrawiam

Piotr

Wasze smogi, ja po wybuchu byłem blizej Czarnobyla niz Wy :)

I co?

Ja tam Czarnobyl sobie chwale, po wybuchu zaczęły mi włosy rosnąc, tyle cholera, że nie na czubku głowy a jedynie w uszach i w nosie. :D

Piotr Ratyński

Wynika z tego że co piąty facet. :)

Czyli co, liczymy posty od góry i zobaczymy kto nie bzyka. :P

:)

Edit.

1- Dziadek

2 -Tarant

3 -Master Yoda

4 -Piotr Ratyński

5 - ?

Ufff...

Piotr Ratyński

coś mi się ułamki nie zgadzają: 1/5 Polaków i 1/3 Polek. To znaczy, że co robi 2/15 Polaków w czasie, gdy 1/3 Polek tego nie robi?

Piszą na forum :)

Stirlitz dostał informację z centrali w Moskwie że urodził mu się syn, ucieszył się i jednoczesnie zadumał, od 3 lat nie gościł w ojczyżnie....

Edited by Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

coś mi się ułamki nie zgadzają: 1/5 Polaków i 1/3 Polek. To znaczy, że co robi 2/15 Polaków w czasie, gdy 1/3 Polek tego nie robi?

post-6402-0-03547800-1487180765.jpg

Pozdrawiam

Piotr

Wszystko jest OK, sie zastanawiam po co takie pesymistyczne tematy powstaja

Wysłane z Prosia

Edited by SzefSzefow

Różnica 1/3 a 1/5 wynika z tego że cześć tych 2/3 kobiet co uprawiają robi to z więcej niż jednym Polakiem....

Teraz możecie wyliczać kto i co robi :D

Na szczęście jest grupa wyrownujaca nieco ta niechlubną statystykę a są to Polacy robiący to z więcej niż jedną Polką i tylko tu jest szansa na wyrównanie Koledzy.

Edited by STARUSZEK

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Brak seksu to jeszcze nic. Brak życia od przepracowania i seksu to dopiero przechlapane - Karōshi. 

Dlatego pijmy więcej spirytusu, tylko oryginalnego bo po innym można chodzić z białą laską i nosić "lenonki" i mniej się tym wszystkim ciśnieniujmy.

Jak mawiają Rosjanie "Całej wódki nie wypijesz, wszystkich dziewczyn nie przelecisz, ale starać się trzeba".

Edited by Ritter

Jest nieco gorsza opcja... ile znacie lesbijek Panowie, nie licząc tych z filmików wcsieci?

To pytanie retoryczne.

Teraz drugie, mniej retoryczne

Ilu znacie gejów? Przemilczmy tym razem filmiki w sieci...

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Wszystko przez upadek współczesnej medycyny. W roku 1888 nawet kaszel mógł być przyjemnością:

post-6402-0-24745400-1487193761.jpg

Pozdrawiam

Piotr

Jest nieco gorsza opcja... ile znacie lesbijek Panowie, nie licząc tych z filmików wcsieci?

To pytanie retoryczne.

Teraz drugie, mniej retoryczne

Ilu znacie gejów? Przemilczmy tym razem filmiki w sieci...

Wg mnie 80-90% kobiet jest biseksualnie predysponowanych.

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.