Gość bazant #12001 Napisano 19 Maja 2020 5 godzin temu, rafi87 napisał: Carlos Sainz jr F1 driver Niedługo będzie musiał nosić Hublota. Jaki sens jest pokazywać ludzi którzy za pieniądze noszą zegarki lub muszą nosić zegarki pewnych firm bo tak wychodzi z umów na które Ci noszący nie mają wpływu? Warto pokazywać zegarki znanych osób które mniej lub bardziej świadomie je wybrali zamiast ludzi którzy noszą je za pieniądze. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Remy 397 #12002 Napisano 20 Maja 2020 16 godzin temu, bazant napisał: Warto pokazywać zegarki znanych osób które mniej lub bardziej świadomie je wybrali zamiast ludzi którzy noszą je za pieniądze. Albo tych co wbrew temu co reklamują, noszą zegarki innych firm. Tak jak np. zrobiono zdjęcie prezesowi Huawei z iphonem w ręce ? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
rafi87 586 #12003 Napisano 20 Maja 2020 Charles Leclerc F1 driver 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Edmund Exley 8666 #12004 Napisano 22 Maja 2020 Słynny trener Enzo Bearzot, jak na włoskiego eleganta przystało, nosił różne zegarki. Podczas najważniejszego turnieju, czyli na Mundialu w 1982, nosił prawdopodobnie Seiko World Time. Jest artykuł, w którym napisano, że to konkretnie World Time A239-5000:https://adventurewatches.wordpress.com/2019/12/21/seiko-world-time-a239-5000-e-la-conquista-italiana-del-terzo-mondiale-di-calcio-nel-1982/ Mnie się jednak wydaje, że bardziej wygląda to na tę wersję (granatową): Ciekawe, co ma tutaj - czy to Heuer Kentucky? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
70' 375 #12005 Napisano 22 Maja 2020 Nie pamietam jaki miał wtedy zegarek, ale mecz pamietam bardzo dobrze. Rossi brylował na murawie, a Boniek na trybunach 1 Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
desmo 3941 #12006 Napisano 22 Maja 2020 3 godziny temu, 70' napisał: Nie pamietam jaki miał wtedy zegarek, ale mecz pamietam bardzo dobrze. Rossi brylował na murawie, a Boniek na trybunach Tylko Szarmacha szkoda...to mógł być game changer 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
meXy 635 #12007 Napisano 23 Maja 2020 Fajne te ówczesne smartwatch'e... 0 Co-Axial Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh #12008 Napisano 23 Maja 2020 Brian Elwin Haner Jr. znany szerzej jako Synyster Gates - gitarzysta Avenged Sevenfold dysponujący świetną techniką gry i po prostu dobry człowiek. Na ręku Panerai w ceramice. A poniżej pokaz umiejętności Briana. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Dorian06 44396 #12009 Napisano 24 Maja 2020 W dniu 19.05.2020 o 21:02, bazant napisał: ... Warto pokazywać zegarki znanych osób które mniej lub bardziej świadomie je wybrali zamiast ludzi którzy noszą je za pieniądze. Każdy nosi zegarki za pieniądze. Jedni za swoje inny za cudze. Jednak zgadzam się z Tobą. 0 W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał: ... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
selphy 354 #12010 Napisano 28 Maja 2020 W jednym z odcinków. Wiecie co to za model ? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
satanic 18136 #12011 Napisano 28 Maja 2020 Omega PO na gumie. 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Edmund Exley 8666 #12012 Napisano 31 Maja 2020 W dniu 22.05.2020 o 18:38, 70' napisał: Nie pamietam jaki miał wtedy zegarek, ale mecz pamietam bardzo dobrze. Rossi brylował na murawie, a Boniek na trybunach Ogromną rolę we włoskim zespole odgrywał Bruno Conti, na tamtym Mundialu będący w życiowej formie. A to genialny gitarzysta Terry Kath - na nadgarstku zegarek, którym moim zdaniem może być Omega Speedmaster Mark 4.5. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mmaniek 2626 #12013 Napisano 1 Czerwca 2020 Premier czyta "Lokomotywę" więc na nadgarstku powinien być Ball a jest co? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
memento mori 2999 #12014 Napisano 1 Czerwca 2020 W dniu 28.05.2020 o 19:40, selphy napisał: W jednym z odcinków. Wiecie co to za model ? Jest to Omega Planet Ocean 600M w rozmiarze 45.5 mm na mechanizmie 2500. Nr ref. 2900.50.91 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
tomek.wzr 151 #12015 Napisano 1 Czerwca 2020 Godzinę temu, mmaniek napisał: Premier czyta "Lokomotywę" więc na nadgarstku powinien być Ball a jest co? Kwarcowa Eterna Artena. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mmaniek 2626 #12016 Napisano 1 Czerwca 2020 Kwarcowa Eterna Artena.Dzięki, wygląda ciekawie na nadgarstku. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mandaryn44 685 #12017 Napisano 1 Czerwca 2020 Ale czy pokazuje prawdziwą godzinę ??? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
surovy77 5274 #12018 Napisano 6 Czerwca 2020 Dziś w DDTVN Marcin Prokop.Ma ktoś jakieś typy? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88912 #12019 Napisano 13 Czerwca 2020 Jason Statham, były sportowiec (reprezentant Wlk. Brytanii w skokach do wody) i aktor filmów akcji. 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
YouAreNext 39 #12020 Napisano 14 Czerwca 2020 To jakiś AP?? Hiphopowiec Kali 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Admof 2283 #12021 Napisano 15 Czerwca 2020 raczej Hublot tak patrząc po pasku 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
sanik 91441 #12022 Napisano 16 Czerwca 2020 Zdecydowanie nie AP. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
eye_lip 27855 #12023 Napisano 16 Czerwca 2020 Na foto Hublot. Kali nosi Hublota, mówił kiedyś o tym w wywiadzie. 0 Instagram.com/horlobby.watches Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Walter_87 8350 #12024 Napisano 20 Czerwca 2020 Genialny Joe Cocker z Rolexem 1 KMZiZ Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88912 #12025 Napisano 21 Czerwca 2020 Szkoda Cockera - dobry był z niego herbatnik. A tu inny weteran - wczoraj skończył 71 lat. 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach