Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

@beniowski - a taki film "Moonwalker" pamiętasz?

 

Jedna z najlepszych scen filmowych z dzieciństwa :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.06.2026 o 20:12, Autor1984 napisał(-a):

Informacje o tym, że Audi postawiło na segment SUV-ów, okazały się prawdziwe.

Q9, która ma być flagowcem marki, na tych przebitkach wygląda imponująco.

 

moim zadaniem,  nie warto było dla Q9 zabić A8 , jeszcze w Polsce wcześniej zobaczymy nową Q7 , pod koniec lata 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Krakus1 napisał(-a):

moim zadaniem,  nie warto było dla Q9 zabić A8 , jeszcze w Polsce wcześniej zobaczymy nową Q7 , pod koniec lata 

Dla nas może nie warto, ale oni doskonale wiedzą, jakie trendy utrzymują się na rynku. A ten niestety wciąż napędza rozwój segmentu SUV-ów.

 


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiał być bardzo wygodny, samochód kończy się na wysokości kolan ...😟

Edytowane przez Ciotka Klotka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Ciotka Klotka napisał(-a):

Musiał być bardzo wygodny, samochód kończy się na wysokości kolan ...😟

Nie u wszystkich ;) 


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety , degradacja topowego systemu audio w nowej Q7 , stawiają na Big Maca z podwójnym sosem , zamiast steka z Angusa jak w poprzednim modelu , na plus cena też adekwatna do Big Maca 😉

 

Screenshot_20260625_165621_Chrome.jpg

Screenshot_20260625_165522_Chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Ciotka Klotka napisał(-a):

Musiał być bardzo wygodny, samochód kończy się na wysokości kolan ...😟

😁😁😁

lancia-stratos-zero-1970-v0-bwjzv5j7fd0b1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Volvo.

 


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Autor1984 napisał(-a):

Volvo.

 

Czyli mam się bać, czy nie bać łosi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Czyli mam się bać, czy nie bać łosi?

Jeszcze żaden łoś nie zabił nikogo w Volvo, chyba ... :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, tommly napisał(-a):

Jeszcze żaden łoś nie zabił nikogo w Volvo, chyba ... :D

I niech tak zostanie, ja nie zamierzam tu nic zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dostałem takie zdjęcie z lat 80-tych. Nie jestem pewien czy jest prawdziwe czy to jakaś kreacja AI, ale ktoś się orientuje jaki to model tego czerwonego samochodu? Na masce widzę logo Lamborghini, ale czy to ta marka?
 
 
IMG_3972.thumb.jpeg.b9ef9b0c66bd863e7e645a543643ee3f.jpeg
sssstratos.jpg&key=7851d640a5db42dd8e84a04889442233459ece849e644faafa197a323b067b1f
Źródło: https://supercarnostalgia.com/blog/lancia-stratos-zero


Coś tu nie pasuje.. inna szyba przednia inne szyby boczne inaczej ukształtowany obszar czarnej maski.. inna pozycja logo.. 8 świateł vs 10 świateł w pasie przednim... To nie jest Lancia stratos zero.. to jakas przeróbka ... Inwencja tworcza grafika lub AI'a


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.